Sari la conținut

80 fin 150 ora sunama Andreea - [Podu Ros]


vankrast

Postări Recomandate

  • Oras:Podu ros
  • Oras:Podu ros

IN PRIMUL RAND VORBESTE FRUMOS NU CRED CA NE STIM SAU NECUNOASTEM SI CHIAR DACA AR FII ASA NU ITI PERMIT SA MA JIGNESTI IN AL DOILE RAND AM SPUS IN NENUMARATE POSTARI PRETUL ESTE CEL CARE VREAU EU SA IL PUN IN FIECARE ZI CARE ESTE PROBLEMA TA CER CAT VREAU EU SA AI O ZI BUNA

  • Like 2
Link spre comentariu
  • Oras:Pitesti
  • Oras:Pitesti

IN PRIMUL RAND VORBESTE FRUMOS NU CRED CA NE STIM SAU NECUNOASTEM SI CHIAR DACA AR FII ASA NU ITI PERMIT SA MA JIGNESTI IN AL DOILE RAND AM SPUS IN NENUMARATE POSTARI PRETUL ESTE CEL CARE VREAU EU SA IL PUN IN FIECARE ZI CARE ESTE PROBLEMA TA CER CAT VREAU EU SA AI O ZI BUNA

Hai ca nu te-am jignit nu mai face pe artagoasa, eu m-am referit la faptul ca faci discriminare intre clienti.

  • Like 1
Link spre comentariu
  • Membru Premium
  • Oras:Iasi
  • Oras:Iasi

@>celibi<,fata are prea mult bun simț,pe când tu ești mult mai mult decât penibil.Să nu spui că ești în Iași și arzi de nerăbdare pentru o vizită la Andreea.

  • Like 5

Chiar și atunci când vorbim despre alții, cuvintele vorbesc mereu  despre noi.
Ele ne spun cine suntem. Ne  definesc.

Astăzi nu avem timp... Mâine nu vom avea puteri... Iar poimâine nu vom mai fi... Nu amânați, trăiți acum!

Link spre comentariu
  • Oras:Craiova
  • Oras:Craiova

Lăsați-l în pace, că omul e un frustrat care se umflă și el în pene în lumea virtuală, acolo unde toți suntem "șmecheri". Astăzi a intervenit și pe un topic în Craiova și a jignit gratuit oltenii, deși nimeni nu se luase de el sau să-i fi zis ceva (s-a băgat ca musca-n lapte). Eu zic că el caută atenție și noi ar fi bine să nu i-o dăm, pt că n-avem cu cine.  :no2

  • Like 4
Link spre comentariu
  • Membru Premium
  • Oras:Iasi
  • Oras:Iasi

Doar atâta poți "domnule"alax0203??????????(mă abțin de la alte comentarii).

  • Like 4

Chiar și atunci când vorbim despre alții, cuvintele vorbesc mereu  despre noi.
Ele ne spun cine suntem. Ne  definesc.

Astăzi nu avem timp... Mâine nu vom avea puteri... Iar poimâine nu vom mai fi... Nu amânați, trăiți acum!

Link spre comentariu

Doar atâta poți "domnule"alax0203??????????(mă abțin de la alte comentarii).

sigur ca te abtii cocoselule...ti-a tremurat mana pe tasta ????....hai du-te in patutz la culcare..acusica vine taticul tau sa te viziteze..si....gura deschisa..nu uita...e important...stii tu de ce..

Link spre comentariu

  • Oras:Pitesti
  • Oras:Pitesti

În curând voi face o recenzie despre întâlnirea cu mama lui CELIBI...acum o decalibrez anal si nu pot...dar imediat ce imi face un roaming.. imi las impresiile...oricum ...mă-sa pute îngrozitor a brânză...nu e prietena cu apa...

Mars in pula mea de scursura ce esti. Ti- o dau la muie pana iti umflu gusa ca la pelican.

Link spre comentariu

Creează un cont sau autentifică-te pentru a adăuga comentariu

Trebuie să fi un membru pentru a putea lăsa un comentariu.

Creează un cont

Înregistrează-te pentru un nou cont în comunitatea nostră. Este simplu!

Înregistrează un nou cont

Autentificare

Ai deja un cont? Autentifică-te aici.

Autentifică-te acum
  • Navigare recentă   0 members

    No registered users viewing this page.

×
×
  • Creează nouă...