Sari la conținut

80 fin 150 ora sunama Andreea - [Podu Ros]


vankrast

Postări Recomandate

  • Oras:Podu ros
  • Oras:Podu ros

Esti cumva peștișorul meu de aur și nu știu eu cumva 🤔🤔🤔🤔 ma mira faptul că te crezi tu cel care imi poate face pretul eu am si am sa am doar pretul care îl pun eu e corpul meu nu al tau ðŸ˜ðŸ˜ðŸ˜

Link spre comentariu
  • Oras:iasi
  • Oras:iasi

Esti cumva peștișorul meu de aur și nu știu eu cumva 🤔🤔🤔🤔 ma mira faptul că te crezi tu cel care imi poate face pretul eu am si am sa am doar pretul care îl pun eu e corpul meu nu al tau ðŸ˜ðŸ˜ðŸ˜

Atât ai priceput? El iți vorbea de inconsecvență.

  • Like 1
Link spre comentariu
  • Oras:Tuvalu
  • Oras:Tuvalu

Esti cumva peștișorul meu de aur și nu știu eu cumva ma mira faptul că te crezi tu cel care imi poate face pretul eu am si am sa am doar pretul care îl pun eu e corpul meu nu al tau

dupa ce ti-am umplut botul cu sloboz pe 80 de lei nu-ti dau 150 decat daca inghiti de 2 ori

Link spre comentariu

Mars in pula mea de scursura ce esti. Ti- o dau la muie pana iti umflu gusa ca la pelican.

intr-adevar.....poza pe care o ai la profil te reprezinta..CHIAR AI FATZA DE CUR DE CAINE....sa stii ca nu te mai contrazic niciodata..si nici pe muma-ta nu o mai plesnesc...la asa fatza...te las in pace ca esti destul de batut de cel de sus...

  • Like 1
Link spre comentariu
  • Membru Premium
  • Oras:Iasi
  • Oras:Iasi

Parca erați în aceași barcă,sau v-a dezbinat politică?

  • Like 4

Chiar și atunci când vorbim despre alții, cuvintele vorbesc mereu  despre noi.
Ele ne spun cine suntem. Ne  definesc.

Astăzi nu avem timp... Mâine nu vom avea puteri... Iar poimâine nu vom mai fi... Nu amânați, trăiți acum!

Link spre comentariu
  • Oras:Pitesti
  • Oras:Pitesti

intr-adevar.....poza pe care o ai la profil te reprezinta..CHIAR AI FATZA DE CUR DE CAINE....sa stii ca nu te mai contrazic niciodata..si nici pe muma-ta nu o mai plesnesc...la asa fatza...te las in pace ca esti destul de batut de cel de sus...

Pai sti tu cum arat in realitate baga-ti-as pl in gat?
Link spre comentariu
  • Oras:Pitesti
  • Oras:Pitesti

In orele pare e 100 nr cu 200 ora iar in orele impare e 150 nr cu 250 ora. Sau poate de cand si-a schimbat pozele pe publi si si-a tras colega a marit si tariful.... ? Oare ?

Cand v-am zis eu ca asta se joaca cu voi nu m-ati crezut.

Link spre comentariu
  • Oras:Locatie
  • Oras:Locatie

:slap2  :slap2 Pe bune, ma, a ajuns naspeta asta supraponderala sa ceara 250 pe ora? Refuz sa cred ca exista cretini care i-ar da banii astia. Pana la urma, fiecare face ce vrea cu banul lui, dar cu 250 ora poti fute tot felul de bunaciuni si chiar fete de top.

Link spre comentariu
  • Membru Premium
  • Oras:Iasi
  • Oras:Iasi

Voi fără să jigniți,fără să împroșcați cu noroi nu vă puteți spune părerea?

Pentru a vă susține un punct de vedere trebuie neapărat să folosiți un limbaj suburban?Respectați pentru a fi la rândul vostru respectați!("vorba dulce, mult aduce","tonul face muzica").Suntem în secolul XXl și nu cred că ar trebui să aplicăm metoda pumnului în gura,atât fizic cât și verbal.

Să aveți spor în toate!

  • Like 4

Chiar și atunci când vorbim despre alții, cuvintele vorbesc mereu  despre noi.
Ele ne spun cine suntem. Ne  definesc.

Astăzi nu avem timp... Mâine nu vom avea puteri... Iar poimâine nu vom mai fi... Nu amânați, trăiți acum!

Link spre comentariu

Creează un cont sau autentifică-te pentru a adăuga comentariu

Trebuie să fi un membru pentru a putea lăsa un comentariu.

Creează un cont

Înregistrează-te pentru un nou cont în comunitatea nostră. Este simplu!

Înregistrează un nou cont

Autentificare

Ai deja un cont? Autentifică-te aici.

Autentifică-te acum
  • Navigare recentă   0 members

    No registered users viewing this page.

×
×
  • Creează nouă...