Sari la conținut

ce simti cand lingi in pizda o curva?


Postări Recomandate

  • Oras:Micul Paris
  • Oras:Micul Paris

Si ca sa fiu mai pe subiect când provoc uneia un orgasm mă simt cu adevărat bine, chiar mai bine decât la propriul orgasm.

De acord cu tine, dar un orgasm nu inseamna neaparat squirt.

Însa înțeleg că tu nu te mulțumești cu un orgasm normal, vrei să oferi ceva "memorabil".

Si nu vreau sa fiu rău (deși recunosc că sunt cam prost dispus în ultima vreme și am propriile mele întrebări...), dar oare asta se numește altruism, sau egoism?

  • Like 3
Link spre comentariu
  • Oras:Cluj Napoca
  • Oras:Cluj Napoca

De acord cu tine, dar un orgasm nu inseamna neaparat squirt.

Însa înțeleg că tu nu te mulțumești cu un orgasm normal, vrei să oferi ceva "memorabil".

Si nu vreau sa fiu rău (deși recunosc că sunt cam prost dispus în ultima vreme și am propriile mele întrebări...), dar oare asta se numește altruism, sau egoism?

In orice caz eu plătesc limbutele așa ca fata este mulțumită de doua ori și eu o singură dată. Eu zic ca e bine așa.
  • Like 3
Link spre comentariu
  • Oras:Cum intri în București, prima la dreapta
  • Oras:Cum intri în București, prima la dreapta

     Ziua bună, domnilor și doamnelor! 

Ca iubitor de "miez", îmi place să ling. Pentru mine, a da limbi, e ceva firesc. Nu contează profesia respectivei femei,  forma, dimensiunea "motului ", că e stramta sau nu. Dacă e curata, pt mine e ok. Îmi place gustul vaginului excitat, gustul secretiei naturale a acestuia. Asta nu inseamna ca sunt vreun expert în așa ceva. Pur si simplu asta îmi place. Cu speranța că răspunsul meu la întrebarea topicului este satisfăcător, va multumesc pt că ați citit aceste rânduri! 

  S-auzim de bine! 

  • Mersi 1
Link spre comentariu
Vizitator born.again
Reputație: 0

Iti zic eu:  Vei simti un gust usor sarat. Nu e ok doar sa o lingi, nu ii faci nimic. Mie imi place sa fiu hardcore cu ele, pui toata gura si sugi lindicul ala, tragi aer, asta le da peste cap ...

Link spre comentariu

Ador sa ling pizde de curve! Ma excita enorm gandu ca inaintea mea o fost o pula in ea! Imi place mirosul si gustul de pizda fututa bine inainte! Si daca ai noroc de curva cu partener si o lingi dupa ce sio dat drumu in ea, e ceva de vis, sa simti si sperma si pizda in acelasi timp! Am avut parte si de departe pizdele de curve sunt cele mai bune de lins!

  • Haha 1
Link spre comentariu

Creează un cont sau autentifică-te pentru a adăuga comentariu

Trebuie să fi un membru pentru a putea lăsa un comentariu.

Creează un cont

Înregistrează-te pentru un nou cont în comunitatea nostră. Este simplu!

Înregistrează un nou cont

Autentificare

Ai deja un cont? Autentifică-te aici.

Autentifică-te acum
  • Navigare recentă   0 members

    No registered users viewing this page.

×
×
  • Creează nouă...