Sari la conținut

Vanessa în vizită la voi! 0748626477


Postări Recomandate

  • Oras:Hunedoara
  • Oras:Hunedoara

Bună tuturor!Am avut ocazia să o întâlnesc pt.prima dată pe Vanessa! Totul a decurs foarte bine cu programarea,fiind un pic ghidat prin telefon de ea!O fată foarte frumoasă și zâmbitoare!

Pe scurt te termina doar din priviri!

A început prin sărutări pe corp!

Oralul foarte bun,unul deep!

La normal se mișcă ca o antilopă,provocator, ondulări etc

Păcat că nu am fost în apele mele și obosit,și un pic am chinuito (știe ea)

Acum notele!

Oral:10 din plin!

Normal:9

Servici foarte bune,și o fată care știe să te facă ,să te simți bine,ca cu iubita,amanta !

Cadoul:250 Ron pt.o oră,chiar daca am depășit cu câteva min. peste!De revenit 100%Multumesc Vanessa!

  • Like 3
Link spre comentariu
  • Oras:Ardeal
  • Oras:Ardeal

A doua vizita la Vanesssa

Sunt foarte obosit"(partial din vina ei).

O sa fiu foarte scurt

Programare PM cu o zi inainte

confirmata cu SMS cu 30 minute

inainte

Servicii de nota 10 zambareata

tot timpul.Cadou 150 finalizarea

de data asta plus o mica atentie

pentru ca este o doamna

Data viitoare o sa fie sigur o

ora pentru ca la Vanesa timpul

zboara.Scuze Vanesa azi nu am

fost la inaltime pentru tine

Multumesc

  • Like 1
Link spre comentariu
  • Oras:UnDeva
  • Oras:UnDeva

Foarte buna Vanessa, foarte mulțumit, zambareata, atitudine deschisa,oralul demențial, normalul la fel, sa stai cat mai mult pe la noi... Mi-ar fii plăcut un trio, cu o colega la fel de buna și skinny ca tine...

  • Like 1
Link spre comentariu
  • Oras:Oradea
  • Oras:Oradea

Foarte buna Vanessa, foarte mulțumit, zambareata, atitudine deschisa,oralul demențial, normalul la fel, sa stai cat mai mult pe la noi... Mi-ar fii plăcut un trio, cu o colega la fel de buna și skinny ca tine...

Mulțumesc dragul meu si te mai aştept la mine  :* 

  • Like 4
Link spre comentariu
  • Oras:Oradea
  • Oras:Oradea

de fiecare data cand am incercat sa te sun nu am reusit sa dau de tine... am incercat si prin mesaje mai demult dar tot degeaba :(

Îmi cer scuze,probabil nu eram disponibilă sau eram într -o altă conversație.  :kiss3 

  • Like 4
Link spre comentariu
  • Oras:Romania
  • Oras:Romania

Am fost la Vanessa astazi si... sa recenziem.

Locatie ok 9

Despre Vanessa, sociabila, zambareata, jucausa, corp frumos, carne tare, tzatze micute dar frumoase, fata frumoasa.

Pot sa zic ca a fost o experienta foarte buna, un oral cum n-am mai intalnit pana acum ( sper sa mai intalnesc ) 

 

ON 10++

NP sa zic un 9  ( ii dau doar un 9 deoarece nu prea sunt eu cu sex normal, deci a fost foarte putin. Eu ptr oral m-am dus)

 

tarif 150 finalizarea

 

Recomand: Da

 

  :hug1  :kiss3  

  • Like 2
Link spre comentariu
  • Oras:Deva
  • Oras:Deva

Te mai asteptam cu drag pe data viitoare :D. Desi am fost si eu pe la ea in aceasta saptamana cat a stat la noi nu am mai lasat o recenzie pana in momentu de fata deoarece deja p tcunoscatori is prea bine stiute serviciile oferite de Vanessa. Totul a decurs pozitiv precum in celelalte recenzii lasate de mine. Te mai asteptam cu drag si pe data viitoare....mai ales eu :lol:.

  • Like 2
Link spre comentariu

  • Oras:Oradea
  • Oras:Oradea

Bună seara băieți  :gifs_ojos  .Am revenit în oraş la voi.Începând de mâine dimineață vă aştept la mine,la aceeași locație. Programările se pot face telefonic/sms/PM. Voi fi disponibilă până sâmbătă seara.  :*

  • Like 7
Link spre comentariu

Creează un cont sau autentifică-te pentru a adăuga comentariu

Trebuie să fi un membru pentru a putea lăsa un comentariu.

Creează un cont

Înregistrează-te pentru un nou cont în comunitatea nostră. Este simplu!

Înregistrează un nou cont

Autentificare

Ai deja un cont? Autentifică-te aici.

Autentifică-te acum
  • Navigare recentă   0 members

    No registered users viewing this page.

×
×
  • Creează nouă...