Sari la conținut

TS Cluj?


Postări Recomandate

  • Oras:everywhere
  • Oras:everywhere

Ia stai un minut si calculeaza cat la suta din postarile tale sunt recenzii si apoi vezi si la mine treaba asta ;) !

Am postat link-urile alea pur si simplu ca raspuns la intrebarea din titlu. Data viitoare poate iti masori cuvintele inainte sa vezi cui ii raspunzi ! Macar asa, de fun......

Link spre comentariu
  • Oras:Prin lume
  • Oras:Prin lume

Ia stai un minut si calculeaza cat la suta din postarile tale sunt recenzii si apoi vezi si la mine treaba asta ;) !

Am postat link-urile alea pur si simplu ca raspuns la intrebarea din titlu. Data viitoare poate iti masori cuvintele inainte sa vezi cui ii raspunzi ! Macar asa, de fun......

Colegu,stai linistit,never aka edy s-a referit la mine.Nu m-au durut coitele doar ca eram in timpul serviciului si nu puteam sa o sun dintr-o sala de sedinte cu inca 10 persoane in jur.Dar am sunat-o pe drum catre casa si cere 300 de ron pe finalizare fara sex anal.Personal,eu nu voi da atatia bani pe nevazute si netestate nici mort.Sambata viitoare am campionat de pescuit,mai bine investesc 300 de ron in nada si scule decat intr-un fast fuck.Spor la treaba la toti,si tu Edy,care postezi de pe 30 de conturi,din care 25 banate,mama ta trebuia sa te inghita in loc sa te nasca.Hmoody out!
  • Like 2
Link spre comentariu
  • Oras:Timisoara
  • Oras:Timisoara

Usurel cu Moldova, eu is moldoveanca de fel si te asigur ca ma intalnesc cu apa si gelul de dus mult peste cat iti poti imagina...plus ca cei mai curati si parfumati clienti mi-au venit din zona Moldovei.

Link spre comentariu
  • Oras:Timisoara
  • Oras:Timisoara

Replica a fost jignitoare la adresa moldovenilor...si eu cele mai multe probleme le-am avut cu oltenii si totusi nu ii jignesc si nu generalizez din cauza catorva specimene care mi-au deranjat feng shui-ul...

Link spre comentariu

Creează un cont sau autentifică-te pentru a adăuga comentariu

Trebuie să fi un membru pentru a putea lăsa un comentariu.

Creează un cont

Înregistrează-te pentru un nou cont în comunitatea nostră. Este simplu!

Înregistrează un nou cont

Autentificare

Ai deja un cont? Autentifică-te aici.

Autentifică-te acum
  • Navigare recentă   0 members

    No registered users viewing this page.

×
×
  • Creează nouă...