Sari la conținut

TS Cluj?


Postări Recomandate

  • Oras:OTOPENI .
  • Oras:OTOPENI .

Confirmare 😂😂😂😂 confirmare 😂😂😂😂 . Doar in România e cu confirmare . Dar uite că , unele nu stau să de-a confirmare că pe web nu se vede cât de gros e stratul de glet plus finisaj . Simplu mergi vezi dacă e reală . Dacă nu e reală faci stânga împrejur și pleci .

Link spre comentariu
  • Oras:OTOPENI .
  • Oras:OTOPENI .

Ști foarte bine că și în afara țării e ceva de genul . Dar omul de aici merge vede dacă îi convine rămâne dacă nu pleacă . Cu web sau WhatsApp confirmare o mare tâmpenie . Pe web nu poți observa cat glet și finisaj are . Da sunt anumiți bărbați care le place să fie cât mai machetată ( gletuită ) , dar sunt anumiți bărbați care nu le place . Pe web nu se poate observa .

Link spre comentariu
  • Oras:Cluj Napoca
  • Oras:Cluj Napoca

da asa este andreea stiu bineinteles am vazut cum era in uk .dar acuma trebuie sa le faci pe plac sa le dam web sa le confirmam ca suntem cele din poze nui vorba de glet sau aranjament  :* tu pe unde bantui 

Link spre comentariu
  • Oras:Peste tot
  • Oras:Peste tot

Da o travestita :P

Nu știu 100% despre ea dar nici tu nu pari cine stie ce. Am fost la tine ultima oară acum vreo 5 ani și ești exact la fel ( măcel puțin in poze). Am renunțat din cauza serviciilor nu a aspectului. Aveai pret mare pentru atunci pentru o ora si erai pusă doar pe fast fuck + nu avea voie nimeni sa îți atingă sânii, nici măcar nu îți dădeai sutienul jos...

  • Like 1
Link spre comentariu
  • Oras:Cluj Napoca
  • Oras:Cluj Napoca

Dragul meu aia era acuma cativa ani in fine este ok nu ma deranjeaza ....daia si prefer mai bine sa stau deoparte si aleg sa nu imi mai spun parerea iar de schimbat ma schimb incet incet nu cred ca trebie sa o fac fortat atata timp cat o fac pentru mine iar la pret il mentin fiind hormonata si naturala pentru mine este ok...cine ma place este ok cine nu ma place este iarasi ok ..niciodata nu vom fii pe placul la nici un client oricum am fi sau oricum vom arata .DaR NU MA CONSIDER A ARATA WAW BAU SAU EXTRA FRUMOASA DELOC NICI PE DEPARTE EU MOMENTAN IS MULTUMITA LA CUM ARAT NATURALA CAND VA VENI MOMENTUL VOI FACE SI ACELE OPERATII MOMENTAN MA AXEZ PE NATURALETE SI HORMONI .MULTUMESC O ZI BUNA 

Link spre comentariu
  • Oras:Cluj Napoca
  • Oras:Cluj Napoca

Pe acest forum discutiile mele se termina aici nu mai las nici preturi nici ce servici ofer  datorita faptului ca sau spus multe abureli si vrajeli la adresa mea .Este simplu am un anunt pe publi,pe ts dating unde is validata cu buletinul si pe alte site-uri unde ma poti gasi si poti afla despre mine mai multe si pe camera te poti confirma la ora actuala daca dau sutienul jos sau nu :* o zii buna si frumoasa in continuare :* multumesc 

Link spre comentariu
Vizitator yang07
Reputație: 0

Buna aici in cluj Transexuala dominatoare reala detin si jucarii nu fake ma poti gasi orcand imi plac si sclavii incepatorii asa ca contactatima fara ezitare Dominatoare Lore

Tel?

Link spre comentariu

Creează un cont sau autentifică-te pentru a adăuga comentariu

Trebuie să fi un membru pentru a putea lăsa un comentariu.

Creează un cont

Înregistrează-te pentru un nou cont în comunitatea nostră. Este simplu!

Înregistrează un nou cont

Autentificare

Ai deja un cont? Autentifică-te aici.

Autentifică-te acum
  • Navigare recentă   0 members

    No registered users viewing this page.

×
×
  • Creează nouă...