Sari la conținut

Mia 0747858027


puculo

Postări Recomandate

Dragi mei eu mai raman pentru scurt timp in Oradea ðŸ˜sper sa apucam sa avem cate o intalnire 😠va pupacesc si va astept cu drag.. P.s. stau in capat nufaru, am inteles ca blocul cu balcoane colorate e cam evitat si pentru cei care nu ma cunosc , va rog cititi recenziile ... nu e cazu de "pestisori" "anaconde"🤣 sau de furtisaguri 🙂va pup ðŸ˜

  • Like 4
Link spre comentariu
  • Membru Premium
  • Telefon: 🙀
  • Oras:unde ma prinde noaptea
  • Telefon: 🙀
  • Oras:unde ma prinde noaptea
50 minutes ago, Dacul85 said:

Oare fotografiile sunt de arta sau radiografii? 😹 Sunt curios cum arata live si cat de tatuata o fi in prezent.

tpc-cr.jpg

 

Link spre comentariu
Reputație: 2540
  • Oras:oradea
  • Oras:oradea
Acum 6 ore, TikTok a spus:

Acelea sunt pozele lui Madalina 100%

cand ai vazut-o ultima data pe mia!? eu nu as fi chiar 100% ca nu sunt pozele ei... uite-te la tatuajul de sub san l, il arr si in poze mai vechi aici pe forum.. si cel de pe picior e mai recent, dar il are... posibil sa nu fie pozele ei, dar nu 100% sa fie a madalinei!

cat despre anunt, posibil sa fie ea! m-am intalnit in careva zi pe strada cu ea si a zis ca o sa revina...

  • Like 1
Link spre comentariu
  • Oras:Germania
  • Oras:Germania
La 14.06.2023 la 9:11, ttm a spus:

cand ai vazut-o ultima data pe mia!? eu nu as fi chiar 100% ca nu sunt pozele ei... uite-te la tatuajul de sub san l, il arr si in poze mai vechi aici pe forum.. si cel de pe picior e mai recent, dar il are... posibil sa nu fie pozele ei, dar nu 100% sa fie a madalinei!

cat despre anunt, posibil sa fie ea! m-am intalnit in careva zi pe strada cu ea si a zis ca o sa revina...

Mia doar ce a nascut, m-as mira sa aibe asa unghii si sa se puna pe publi asa repede.

Link spre comentariu
Reputație: 2540
  • Oras:oradea
  • Oras:oradea
La 18.06.2023 la 2:03, TikTok a spus:

Mia doar ce a nascut, m-as mira sa aibe asa unghii si sa se puna pe publi asa repede.

poate is pozele inainte de sarcina... nu vreau sa ma contrazic cu tine... dar cum am zis, am vb cu ea acum 2-3 sapt si a zis ca revine cat de curand... oricum vad ca nu a reactivat anuntul... poate a avut doar nevoie de ceva cash rapid..

  • Like 1
Link spre comentariu

Creează un cont sau autentifică-te pentru a adăuga comentariu

Trebuie să fi un membru pentru a putea lăsa un comentariu.

Creează un cont

Înregistrează-te pentru un nou cont în comunitatea nostră. Este simplu!

Înregistrează un nou cont

Autentificare

Ai deja un cont? Autentifică-te aici.

Autentifică-te acum
  • Navigare recentă   0 members

    No registered users viewing this page.

×
×
  • Creează nouă...