Sari la conținut

Loredana - 0743833744


farafara

Postări Recomandate

Reputație: 2897
  • Oras:Omniprezent
  • Oras:Omniprezent

           Beatrice, vezi-ti de treaba ta. Nu vezi cat esti de absurda? Iti raspund aici ca sa nu mai poluez topicul Madalinei.

           Tu in locul clientului respectiv...ti-ar place sa ai o programare si eu sa plec la plimbare plin Mall? Tu sa suni si eu sa nu raspund? Ba m-ai mult i-a si zis sa ii confirme ca sa nu-i incurce programarile...si tot ea e cea care isi bate joc apoi. Prietenie, prietenie, dar cand un prieten greseste, ii esti mai prieten daca ii spui, nu daca te duci dupa prostia lui. Ce? Daca Madalina iti zice sa te arunci in fantana, te arunci ca iti e prietena?

 

           Tu nu te vezi asa putin? Totul a plecat de la faptul ca serviciile tale sunt praf, si folosesti si poze false. Cand s-a spus asta, ai sarit de cur si ai inceput sa injuri si sa insulti in stanga si dreapta. Pai tu te astepti cand omul vine si da banul si primeste kkt pe bat de la tine, sa vorbeasca frumos? La ce am vazut pe topic, tu faci de rusine si centura. Iti racesti gura degeaba ca te dai drept ce nu esti. As zice sa iti vezi de treaba ta, ca din ce vad, te cunosc userii pe aici...poate iesi la plimbare si iti sare vreo aschie de pumn in ochi. Ar fi pacat...o sa te faci si mai urata decat acum. 

            Nu am un obicei cu jignitul...dar ma deranjeaza prostia...si tu bati campii grav, adica toata vina e la tine, dar tu esti ingerasul si clientii gresesc. Doar de-al dracului as veni cu igiena impecabila la tine sa vad daca tot asa te comporti...ca sa nu ai nicio scuza ca imi pute pla...n-ai de unde stii ca sunt eu...ca nu te-am vizitat pana acum. Tie ti-ar conveni daca un client vine si iti lasa jumate de cadou? Ca nu i-a convenit prestatia? Asa iti raspunde cu aceeasi moneda pt sictireala ta.

  • Like 7
Link spre comentariu
Reputație: 2897
  • Oras:Omniprezent
  • Oras:Omniprezent

Probabiliatatea sa plec de undeva intre 4 scanduri e extrem de mica :))) Doar sa aiba vreo 2.5m inaltime si 120kg, full muscle, ca sa imi dea una sa nu o pot para si sa ies prin perete. In rest...just for the record, fac lupte si acum ca spui asta, probabil o sa imi iau si ceva la mine (pentru situatii de urgenta) :))))) 

Link spre comentariu
  • Oras:Himmelsdorf
  • Oras:Himmelsdorf

Probabiliatatea sa plec de undeva intre 4 scanduri e extrem de mica :))) Doar sa aiba vreo 2.5m inaltime si 120kg, full muscle, ca sa imi dea una sa nu o pot para si sa ies prin perete. In rest...just for the record, fac lupte si acum ca spui asta, probabil o sa imi iau si ceva la mine (pentru situatii de urgenta) :)))))

 

Nici primejdia nu cred ca indrazneste sa se ia de tine :)))

  • Like 1
Link spre comentariu
Reputație: 2897
  • Oras:Omniprezent
  • Oras:Omniprezent

Am exagerat puțin...iti dai seama, dacă sunt mai mulți clar ca bat cam pe oricine... O singura persoana nu prea...doi hai ca mai merge. Dar deja de la 3...E urat. Pana ii dai la unu bucata, hai și la al doilea... Dar tot îți prinde nr3 una, și dacă mai are și ceva în mana... Pt legitima apărare doar fac. Pot sa zic ca pana acum n-am dat niciodată primul. Am fost ușor sarcastic mai sus :)))

  • Like 1
Link spre comentariu
  • Oras:Sibiu
  • Oras:Sibiu

Va aateptam suntem impreuna in apartament gunoaielor voi vb care aveti balene acasa vb de noi manca- var viermi sa nu aveti hodina in lada ,apropo.....spalati-va la pula Ca va candeste pula, dau dracu in hepatită!

😂😂😂

Link spre comentariu
  • Oras:Bucuresti
  • Oras:Bucuresti

-infinit! DE EVIDAT! 07438 33744

Beat rupt cu chef de pizdă, am sunat am ajuns, becul stins, vrăjeală. Zic : 
Bună de pulă, mergem îi dau o muie de îi rup gura, efectiv am fututo în gură, flegme ( la insistentele ei fără prezervativ ) după muie o iau în pizdă, deci băi o LĂRGEALĂ am crezut că mă înghite, cum nu mă excitam, i-am zvârlito în cur, a zbierat cu o voce de am crezut că iasă dracu din ea dar am continuat, a început sa ii placa, am dat prezervativul jos și am continuat sa ii pompez curul, nu mă așteptăm la continuare, fiți ATENTIIIII! 
M-am ridicat, mă loat la supt grav, cu saliva, scuipat tot tacâmul , stătea in genunchi. 
S-a pus umeri craci și i-am pompat iarăși curul. Am auzit un zgomot, nu am băgat de seama dar când mă ridic din ea văd cu cap negru după USA, era un țigan cred ca Peștele ei. 
Așa ceva nu am întâlnit niciodată, m-am ridicat și am plecat cât am văzut cu ochii. ( măcar am fututo de toții bani 150 de lei ) 
Face și neprotejat, strâmtă in cur și larga in pizda, o suge calumea, păcat ca nu e sigura!

  • Confuz 1
Link spre comentariu
  • Oras:București
  • Oras:București

Ma... Da' nici un admin pe aici care sa o baneze pe sărăcia asta penala de 2 lei, vorbeste urat și aici și la telefon, o cioara infecta... Nu știu, nu mai exista nimeni pe aici care sa o dea afară? Toate recenziile sunt negative și ea are 4 stele...? De unde atât?! 🤔

Link spre comentariu

  • Oras:București
  • Oras:București
Acum 4 minute, robertynno18 a spus:

Ma... Da' nici un admin pe aici care sa o baneze pe sărăcia asta penala de 2 lei, vorbeste urat și aici și la telefon, o cioara infecta... Nu știu, nu mai exista nimeni pe aici care sa o dea afară? Toate recenziile sunt negative și ea are 4 stele...? De unde atât?! 🤔

By the way... Sărăcia visează 300 da' lei pe finalizare și 600 pe ora, cu un limbaj trivial de centurista penala ce e, in mintea ei aia fără neuroni, ea crede ca-i obține... 

Link spre comentariu

Creează un cont sau autentifică-te pentru a adăuga comentariu

Trebuie să fi un membru pentru a putea lăsa un comentariu.

Creează un cont

Înregistrează-te pentru un nou cont în comunitatea nostră. Este simplu!

Înregistrează un nou cont

Autentificare

Ai deja un cont? Autentifică-te aici.

Autentifică-te acum
  • Navigare recentă   0 members

    No registered users viewing this page.

×
×
  • Creează nouă...