Sari la conținut

Elena - 1.75cm - 72kg - 0725.857.561 - 20 anisori - Noua in domeniu


Postări Recomandate

  • Oras:Bucuresti
  • Oras:Bucuresti

Bruneta cu par lung, ochii negrii, sanii mari nr 4, voluptoasa, 1.75cm inaltime si 72kg, ofer companie intima si masaj erotic domnilor cu mult bun simt!

 

Servicii: sex oral protejat, sex oral neprotejat (in functie de igiena), 69, cunnilingus, sex intre sanii, finalizare corporala, si mici fantezii

 

30 minute - 200 lei

60 minute - 300 lei

 

Recenzii:

 

- http://nimfomane.com/forum/topic/85773-elena-175cm-72kg-0725857561-20-anisori-noua-in-domeniu/?p=2926663

- http://nimfomane.com/forum/topic/85773-elena-175cm-72kg-0725857561-20-anisori-noua-in-domeniu/?p=2926675

- http://nimfomane.com/forum/topic/85773-elena-175cm-72kg-0725857561-20-anisori-noua-in-domeniu/?p=2820859

- http://nimfomane.com/forum/topic/85773-elena-175cm-72kg-0725857561-20-anisori-noua-in-domeniu/?p=2936879

post-217098-0-47654700-1505155562_thumb.jpg

post-217098-0-81214300-1505155566_thumb.jpg

post-217098-0-14841500-1505155571_thumb.jpg

  • Like 1
Link spre comentariu
  • Oras:Bucuresti
  • Oras:Bucuresti

sal'tare , vizitat si eu pe domnisoara Elena ..... cam nasol de ajuns la locatie , eu fiind cam in celalalt capat al orasului :( in fine am ajuns la destinatie am urcat sus am fost intampinat de o domnisoara f frumoasa , bruneta cu niste ochi minunati , era imbracata parca cu un body de piele si niste blugi mulati ridicati peste talie de i se vedea curul mare de brazilianca ......la prima vedere m-am bucurat ca am batut atata drum :) ,  am facut cunostinta am stat putin de vb si am plecat la dus ,  dupa mine la dus a fost si ea deci un mare plus .....a revenit doar cu un prosop pe ea de care a scapat f repede si aici minunea ....fratiilor are un corp de milioane , deci cred ca si braziliencele alea cu fundul mare ar fi invidioase pe ea :) ...... ne-am mangaiat putin , m-am jucat cu sanii ei mari , are o carne foarte tare pe ea , curul e de milioane , are si o pasarica minunata din care nu am putut sa numa abtin sa o ling putin :D .....a a trecut si ea la oral protejat din pacate pt mine :( o suge destul de bine si de adanc .....eram atat de excitat incat as fi ejaculat imediat ....asa ca i-am zis sa trecem la un doggye  , deci as fi futut-o non-stop in pozitia asta numai ca fundul ei m-a facut sa ejaculez mai devreme decat as fi vrut :D , si ca sa fie totul perfect am scos preze si am rugat-o sa ma priveasca in timp ce eu ejaculam pe curul ei :) ....... am mai schimbat cateva vorbe ne-am cunoscut mai bine ,ne-am mai acomodat unu cu altul si am trecut la nr 2 .........am inceput cu un 69 pana s-a trezit ala mic ....am trecut iar la un doggye dar din pacate ala mic m-a cam facut de ras si nu am reusit sa duc la final si al 2-lea nr ...... nefiind in forma am zis sa nu o mai chinui si sa o lasam pe alta data :) am mai schimbat 3-4 vorbe si am plecat fericit spre casa :) Notele : 

 

Locatie                                    - 10 bloc nou , foarte curat , baia si ea foarte ok cu multe geluri de dus , prosoape mari si curate la discretie ... singurul                                                      minus pt mine ar fi prea departe :(

 

Aspect                                    - 10+ deci mie mi-a placut la nebunie .....eu le ador pe braziliencele alea cu fundul mare , tare si carnos :*

 

Oral                                        - 8,5 din pacate aici dau nota mai mica din cauza prezervativului , dar Elena o suge f f bine .

 

Normal                                    - 10 se misca f bine , geme frumos ....

 

GFE                                        - 9 aici as fi dat 10 daca ar baga si FK in meniu ....si as sfatui-o sa fie un pic mai lipicioasa :) dar                                                    poate na a fost prima intalnire , poate cand ne cunoastem mai bine o sa fie si mai lipicioasa :)

 

Platit 300 roni / 1h .... np+op  , o recomand tuturor celor care au fantezii cu brazilience voluptoasa ( atentie nu e grasutza ) e doar o fata mai cu forme . Te pup draga Elena si abia astept sa te revad :* :X :* :X

  • Like 6
Link spre comentariu

Creează un cont sau autentifică-te pentru a adăuga comentariu

Trebuie să fi un membru pentru a putea lăsa un comentariu.

Creează un cont

Înregistrează-te pentru un nou cont în comunitatea nostră. Este simplu!

Înregistrează un nou cont

Autentificare

Ai deja un cont? Autentifică-te aici.

Autentifică-te acum
  • Navigare recentă   0 members

    No registered users viewing this page.

×
×
  • Creează nouă...