Sari la conținut

Sex oral?


Postări Recomandate

  • Membru Premium

Buna,

 

Poate cineva recomanda un sex oral cu finalizare in gurita, de calitate, in Mures?

Parerea mea e ca cel mai tare oral il primesti de la Laura (pleasurejust4you), care are recenzii aici.

Despre finalizare nu stiu, discuta cu ea, dar sunt destul de sigur ca ar accepta.

Link spre comentariu
  • Oras:Tg Mureș
  • Oras:Tg Mureș

Măria-ta,problema e în felul următor. Tipa respectivă are locația în Dâmbu în spatele pieței,lucrează încet și bine fără grabă,eu am achitat pt o oră și am stat cam una jumate.Nu te grăbește si te întreabă dacă vrei oralul neprotejat si invitația de ați da drumul în gurița ei fără probleme.La mine așa a procedat,nu stiu daca face așa la toți.

Link spre comentariu
  • Oras:Cluj-Napoca
  • Oras:Cluj-Napoca

Buna băieți.

Mai aveți recomandări pentru ON înafară de Mona, sau pleasurejust4you?

 

As face și eu o recomandare pentru Vivi, se pricepe și îi place ce face. Eu am primit ON deep, cu sărutări, măngaieri, finalizare orala super.

Alte oferte?

Link spre comentariu
  • Oras:Tg Mureș
  • Oras:Tg Mureș

Caută pe aici"Viviana oral frumos",au recenzat băieții,am trecut si eu pe la ea din greșeală,nu îmi pare rău,oralul neprotejat cu golire în guriță si normalul protejat destul de bun,cred că între timp a născut ca avea un anunț pe publi24 cu poze cu ea gravidă

Link spre comentariu

  • Oras:Cluj-Napoca
  • Oras:Cluj-Napoca

Buna,

 

Pentru a mai face update acestui topic, vin si eu cu o recenzie despre Diana 0759126317.

Acum ceva timp am fost la Diana doar pentru un oral neprotejat. Experienta a fost una super, m-a incalzit putin cu mana si cu saruturi pe organ, iar apoi rapid a trecut la sex oral. Ma privea in ochi cand ma sugea soft , asa am cerut,  cu ceva mangaieri. M-a supt bine de tot, m-am simtit excelent. Totusi, cand am terminat in gurita ei, mi-ar fi placut sa mai continue apoi sa ma mai suga, sarute, linga, pentru o incheiere de poveste, dar nu s-a intamplat; nu a inghitit, si a mers sa scuipe, terminand scena; am inteles insa si ii respect alegerea, oricum, m-a lasat lat de placere, o experienta unica de neuitat :D . Am stat doar 1 finlizare, cu siguranta  o sa mai merg pentru mai mult timp.  

Daca se poate o sa ii cer data viitoare un preludiu de sarutari si mangaieri mai lung, la fel si cu partea de inchiere :D 

 

Mai stiti voi alte fete care stiu sa ofere  o experienta asemanatoare pentru oral neprotejat, cim, deep?

Mersi!

Link spre comentariu

Creează un cont sau autentifică-te pentru a adăuga comentariu

Trebuie să fi un membru pentru a putea lăsa un comentariu.

Creează un cont

Înregistrează-te pentru un nou cont în comunitatea nostră. Este simplu!

Înregistrează un nou cont

Autentificare

Ai deja un cont? Autentifică-te aici.

Autentifică-te acum
  • Navigare recentă   0 members

    No registered users viewing this page.

×
×
  • Creează nouă...