Sari la conținut

Eveline si Roman - 0732442434


Postări Recomandate

  • Oras:bucuresti
  • Oras:bucuresti

Naspa experienta,chiar de cacat dar ma mir ca nu ti-a mirosit ceva si in al 2-lea rand de ce vrei sa dai atatia bani pt o pizda plm si una la 70-80 face aceleasi lucruri ca ai care cere 300...da-le-n pula mea de curve nici una nu merita sa dai atatia bani la ea... Ai grije pe viitor!

Este o prostie pe care mi-o asum. Ce vroiam să evidențiez este că Eveline, despre care s-a vorbit mult aici, si pro si pro contra, este de departe o alegere bună pentru cei interesați.

  • Like 1
Link spre comentariu
  • Oras:Los Angeles
  • Oras:Los Angeles

Este o prostie pe care mi-o asum. Ce vroiam să evidențiez este că Eveline, despre care s-a vorbit mult aici, si pro si pro contra, este de departe o alegere bună pentru cei interesați.

Mergi azi la Eveline ca este libera.
Link spre comentariu
  • Oras:Bucharest
  • Oras:Bucharest

After i called at 10.00, they sent SMS, that will start working after 19.00. After a few polite messages we established phone talk and meeting at 19.00. In fact, that time they were unreachable and still are. Not nice.

  • Like 2
Link spre comentariu
  • Oras:Bucuresti
  • Oras:Bucuresti

Buna Ray, serviciile sunt totale, oral neprotejat cu finalizare orala si inghitire, anal si normal protejate, finalizarea mai poate fi faciala sau corporala. 450 lei/ora si da, intradevar, in urma cerintelor, se poate si doar cu mine. Te astept sa ne cunoastem.

  • Like 7
Link spre comentariu

Creează un cont sau autentifică-te pentru a adăuga comentariu

Trebuie să fi un membru pentru a putea lăsa un comentariu.

Creează un cont

Înregistrează-te pentru un nou cont în comunitatea nostră. Este simplu!

Înregistrează un nou cont

Autentificare

Ai deja un cont? Autentifică-te aici.

Autentifică-te acum
  • Navigare recentă   0 members

    No registered users viewing this page.

×
×
  • Creează nouă...