Sari la conținut

Eveline si Roman - 0732442434


Postări Recomandate

  • Oras:Bucuresti
  • Oras:Bucuresti

Pentru cei care inca nu ne-au cunoscut, serviciile sunt totale, indiferent de varianta aleasa: URO activ, dubla penetrare,oral, anal și normal protejate. Amândoi suntem bi, Roman este și activ și pasiv. 600 lei ora , ne poți găsi în zona mall Promenada in fiecare zi de la 10-22 avem posibilitatea de a accepta programări însă cel mai bine ne poți anunța cu o zi înainte deoarece avem programul extrem de limitat și ne-ar părea rău să nu reușim să ne vedem 😘😘

  • Like 1
Link spre comentariu
  • Oras:Bucuresti
  • Oras:Bucuresti

Pentru cei care inca nu ne-au cunoscut, serviciile sunt totale, indiferent de varianta aleasa: URO activ, dubla penetrare,oral, anal și normal protejate. Amândoi suntem bi, Roman este și activ și pasiv. 600 lei ora , ne poți găsi în zona mall Promenada in fiecare zi de la 10-22 avem posibilitatea de a accepta programări însă cel mai bine ne poți anunța cu o zi înainte deoarece avem programul extrem de limitat și ne-ar părea rău să nu reușim să ne vedem

Pretul pentru o ora doar cu tine cat ar fi?

  • Like 1
Link spre comentariu
  • Oras:🖕
  • Oras:🖕

Pentru cei care inca nu ne-au cunoscut, serviciile sunt totale, indiferent de varianta aleasa: URO activ, dubla penetrare,oral, anal și normal protejate. Amândoi suntem bi, Roman este și activ și pasiv. 600 lei ora , ne poți găsi în zona mall Promenada in fiecare zi de la 10-22 avem posibilitatea de a accepta programări însă cel mai bine ne poți anunța cu o zi înainte deoarece avem programul extrem de limitat și ne-ar părea rău să nu reușim să ne vedem 😘😘

pasiv..roman la oral sau anal...Să știu ce ma așteaptă
  • Like 1
Link spre comentariu
  • Oras:Bucuresti
  • Oras:Bucuresti

După cum poți deduce din recenziile anterioare, suntem un cuplu extrem de deschis care reușește să satisfacă orice fantezie. Asta însemnând că va trebui sa ne comunici ce îți dorești :-) Cheia acestor întâlniri este ca toți să ne simțim bine, astfel, nimic din ce îți dorești nu se va întâmpla :*

  • Like 2
Link spre comentariu
  • Oras:Pitesti
  • Oras:Pitesti

Salutari....Chiar daca nu mă pricep eu la povestiri am sa încerc sa las și eu o scurta impresie în urma intanirii.

Fiind de felul meu o fire extrem de curioasa și dornica mereu de a cunoaște oameni noi și de a încerca experiențe noi joi seara neavand ce face și studiind de mult timp topicul acesta m-am hortarat sa îmi încerc norocul. Am pus mana pe tel....Am trimis un SMS și spre norocul meu în urma unui schimb de câteva mesaje am stabilit întâlnirea în cursul serii.

Cu mari emoții am plecat din Pitesti spre București și am ajuns la locația comunicată.

Când am ajuns la usa unde mi-a deschis Roman care este un barbat matur , atletic și foarte deschis. După ce am făcut cunoștință cu el privirea mi-a fost acaparată în totalitate de Evelin....O fata extraordinar de frumoasa zâmbitoare și...Nici nu mai găsesc cuvinte pt a o descrie chiar și acum după câteva zile de la întâlnirea cu ei.

După o conversație extraordinar de plăcută în care mi-am mai exersat și eu engleza mea de balta am purces la acțiune. ... Nu am sa descriu actiunea detaliat ci am sa spun doar ca absolut totul a fost la superlativ. Am avut parte de tot...oral normal anal d.p. ....amândoi au fost peste așteptări.

Note nu pot decât sa dau 10 pe linie.

Din câte am înțeles de la ei în cursul acestui an urmeaza sa părăsească România pt a se instala definitiv în U.S.A. Așa ca cine nu a apucat sa ajungă la ei și își dorește ar fi bine sa nu piardă timpul pt ca este o experiență de nerat. Eu unul nu am posibilități financiare extraordinare pt a ajunge mai des la ei dar dacă ar fi după mine cred ca zilnic as fi la ei. Sunt genul de oameni deschiși și găsești mereu ce sa vorbiți și mai ales ce sa încercați .

Evelin și Roman va mulțumesc pt clipele petrecute în prezenta voastră și sper sa ne revedem cât mai curând.

  • Like 6
Link spre comentariu
  • Oras:Bucuresti
  • Oras:Bucuresti

Pentru cei care inca nu ne-au cunoscut, serviciile sunt totale, indiferent de varianta aleasa: URO activ, dubla penetrare,oral, anal și normal protejate. Amândoi suntem bi, Roman este și activ și pasiv. 600 lei ora , ne poți găsi în zona mall Promenada in fiecare zi de la 10-22 avem posibilitatea de a accepta programări însă cel mai bine ne poți anunța cu o zi înainte deoarece avem programul extrem de limitat și ne-ar părea rău să nu reușim să ne vedem 😘😘

  • Like 1
Link spre comentariu

Creează un cont sau autentifică-te pentru a adăuga comentariu

Trebuie să fi un membru pentru a putea lăsa un comentariu.

Creează un cont

Înregistrează-te pentru un nou cont în comunitatea nostră. Este simplu!

Înregistrează un nou cont

Autentificare

Ai deja un cont? Autentifică-te aici.

Autentifică-te acum
  • Navigare recentă   0 members

    No registered users viewing this page.

×
×
  • Creează nouă...