Sari la conținut

Eveline si Roman - 0732442434


Postări Recomandate

Am vizitat-o si eu de cateva ori pe Eveline in urma cu 2 ani (din cate tin minte atunci era 350  lei varianta numai cu ea)  si de fiecare data experienta a fost una f reusita pentru ca era o fata f frumoasa si avea servicii complete si ireprosabile (nu era genul de fata de "plastic" cu tuning aresiv, ci mai mult genul de girl next door dar atractiva si priceputa in pat)...nu am intrat la dublu si cu Roman pentru ca nu am astfel de fantezii si desi parea o persoana respectabila,pentru mine ramane un mister ce a vazut ea la un barbat de cel putin dublul varstei ei (dupa aspect cred ca avea in jur de 50 ani)...nu am nimic cu barbatii care se apropie cu pasi rapizi de varsta a 3-a, dar ar fi interesant cum unii reusesc sa "combine" fete  tinere si chiar interesante care cu siguranta ar putea gasi o alternativa mai buna ...

  • Like 4
Link spre comentariu
Reputație: 2256
  • Oras:Bucuresti
  • Oras:Bucuresti

Am vizitat-o si eu de cateva ori pe Eveline in urma cu 2 ani (din cate tin minte atunci era 350 lei varianta numai cu ea) si de fiecare data experienta a fost una f reusita pentru ca era o fata f frumoasa si avea servicii complete si ireprosabile (nu era genul de fata de "plastic" cu tuning aresiv, ci mai mult genul de girl next door dar atractiva si priceputa in pat)...nu am intrat la dublu si cu Roman pentru ca nu am astfel de fantezii si desi parea o persoana respectabila,pentru mine ramane un mister ce a vazut ea la un barbat de cel putin dublul varstei ei (dupa aspect cred ca avea in jur de 50 ani)...nu am nimic cu barbatii care se apropie cu pasi rapizi de varsta a 3-a, dar ar fi interesant cum unii reusesc sa "combine" fete tinere si chiar interesante care cu siguranta ar putea gasi o alternativa mai buna ...

Hai frate, serios tu ti ai pus problema asta? "Oare cum a reusit?" :)) combinatia de strain+pula mare+bani=love pt orice femeie, indiferent cati ani ai. Bine, multe vor spune ca modul de a fi, barbatul care este bla bla..:))
  • Like 1
Link spre comentariu
Vizitator caproshu
Reputație: 0

Cred că o sarcina este un motiv destul de important pentru a evita orice bacterie. :)

Sa fie sanatos/a,cand va fi sorocul !!!

Link spre comentariu
  • Oras:Bucuresti
  • Oras:Bucuresti

Max Payne ..si scopul este..? :-) Nu cred că ar fi frumos sa incepem și noi să analizăm viețile altora. Scopul întâlnirilor este strict de a oferi servicii și de a ne simți bine în cadrul unei întâlniri. Atât! :) Toate cele bune!

  • Like 4
Link spre comentariu

Nu vreau sa ma amestec cu nimic in viata nimanui. Dar cred ca este cel putin inconstienta sa urmeze sa ai un copil, dar sa continui sa faci sex cu cine iti bate la usa. Chiar si total protejat, desi am inteles ca faceti si exceptii ...Este atat de usor sa compromiti viata cuiva care inca nu s-a născut prin microbi care vin si din respiratie ... Ori sunteti mincinosi, ori sunteti inconstienti. Daca va vine cu gripa, dar nu va spune, puteti sa nici nu observati? Daca vine cu ceva mai grav? O picatura de saliva, chiar si de transpiratie, nu mai vorbesc de oral neprotejat ...

  • Like 2
Link spre comentariu

Nu vreau sa ma amestec cu nimic in viata nimanui. Dar cred ca este cel putin inconstienta sa urmeze sa ai un copil, dar sa continui sa faci sex cu cine iti bate la usa. Chiar si total protejat, desi am inteles ca faceti si exceptii ...Este atat de usor sa compromiti viata cuiva care inca nu s-a născut prin microbi care vin si din respiratie ... Ori sunteti mincinosi, ori sunteti inconstienti. Daca va vine cu gripa, dar nu va spune, puteti sa nici nu observati? Daca vine cu ceva mai grav? O picatura de saliva, chiar si de transpiratie, nu mai vorbesc de oral neprotejat ...

Nu cred ca trebuie sa fii atat de prapastios, si sa ii sperii. Sunt riscuri si la dentist, sau cand cineva iti stranuta in fata in metrou. Nu poti trai sub glob de sticla, indiferent cum interactionezi cu cei din jur. Depinde mult de ei, de cum se protejeaza, dar eu nu cred ca sunt mincinosi. Eveline este extrem de curata si cred ca stie ce face si in ce se baga, facând un copil.

  • Like 1
Link spre comentariu

Nu cred ca trebuie sa fii atat de prapastios, si sa ii sperii. Sunt riscuri si la dentist, sau cand cineva iti stranuta in fata in metrou. Nu poti trai sub glob de sticla, indiferent cum interactionezi cu cei din jur. Depinde mult de ei, de cum se protejeaza, dar eu nu cred ca sunt mincinosi. Eveline este extrem de curata si cred ca stie ce face si in ce se baga, facând un copil.

Eu stiu ce spun, si vin dintr-o alta lume decat cea de pe Dimboita, din care esti tu, sunt jumate indian.

Link spre comentariu

Eu stiu ce spun, si vin dintr-o alta lume decat cea de pe Dimboita, din care esti tu, sunt jumate indian.

Dambovita, desprinsule din Ramayana, sau Mahabharatta. Pentru cultura ta generala, hinduso-indusa, afla ca i-ai pocit numele aluia sub care te-ai deghizat, si de fapt acela doar repovesteste istoriile lui Valmiki. Mai știm si noi, dambovitenii. Ai dreptate un pic, nu pot nega, dar nici nu poti trai tragand aer din tubul de oxigen. Ce frumos pe lumea asta este fie ilegal, fie imoral, fie ingrasa.

Link spre comentariu
  • Oras:Bucuresti
  • Oras:Bucuresti

Dragul meu îți mulțumim tare mult pentru sfaturi, chiar mă bucură faptul că te gândești la sănătatea noastră, insa daca citeai mai sus, suntem extrem de selectivi când vine vorba de cei care ne vizitează iar toate serviciile sunt protejate fără absolut nicio excepție. Aaa, și apropo, nu trăim în India :*

  • Like 1
Link spre comentariu
Vizitator mc hammer
Reputație: 0

Nu vreau sa ma amestec cu nimic in viata nimanui. Dar cred ca este cel putin inconstienta sa urmeze sa ai un copil, dar sa continui sa faci sex cu cine iti bate la usa. Chiar si total protejat, desi am inteles ca faceti si exceptii ...Este atat de usor sa compromiti viata cuiva care inca nu s-a născut prin microbi care vin si din respiratie ... Ori sunteti mincinosi, ori sunteti inconstienti. Daca va vine cu gripa, dar nu va spune, puteti sa nici nu observati? Daca vine cu ceva mai grav? O picatura de saliva, chiar si de transpiratie, nu mai vorbesc de oral neprotejat ...

Sunt disperati dupa bani. In domeniul asta minciuna este echivalenta cu autoapararea

  • Like 1
  • Minus 3
Link spre comentariu
Vizitator mc hammer
Reputație: 0

Aceasta este părerea ta, pe care nu a cerut-o nimeni. Consider că nu este de glumit cu astfel de lucruri:)

Da, ai dreptate. Nu e de glumit

Lasa textele agresive ca nu merg aici si poti fi luata la misto crunt de tot. Noi comentam aici despre voi si nu invers

Link spre comentariu

Creează un cont sau autentifică-te pentru a adăuga comentariu

Trebuie să fi un membru pentru a putea lăsa un comentariu.

Creează un cont

Înregistrează-te pentru un nou cont în comunitatea nostră. Este simplu!

Înregistrează un nou cont

Autentificare

Ai deja un cont? Autentifică-te aici.

Autentifică-te acum
  • Navigare recentă   0 members

    No registered users viewing this page.

×
×
  • Creează nouă...