Sari la conținut

Eveline si Roman - 0732442434


Postări Recomandate

Reputație: 24034
  • Oras:Los Angeles
  • Oras:Los Angeles
La 15.07.2023 la 21:45, Dezastru007 a spus:

Eu nu am înțeles cum e cu fata care are partener și se plimbă cu el din oraș în oraș să se fută, asta e un fel de fantezie zic.

E modul lor de a tine relatia piperata si incitanta plus ca fac bani frumosi din asta. E treaba lor, nu ne bagam. Citeste topicul de la inceput si vei intelege niste chestii rare intr un cuplu. Repet, nu judecam! Noi doar traim o experienta alaturi de ei…pe bani. 😊

  • Like 3
Link spre comentariu
La 15.07.2023 la 21:45, Dezastru007 a spus:

Eu nu am înțeles cum e cu fata care are partener și se plimbă cu el din oraș în oraș să se fută, asta e un fel de fantezie zic.

Suntem noi "incuiati"! 🤣 Și eu mă întreb , seara fac rezumatul zilei ? 

-Iubire , ce te-a futut ăla..al treilea, ăla cu pula mare ! 

-Lasă iubire, că nu m-a omorât , mi-a plăcut !

  • Haha 2
Link spre comentariu
  • Oras:Otopeni
  • Oras:Otopeni
Acum 5 ore, laury a spus:

E modul lor de a tine relatia piperata si incitanta plus ca fac bani frumosi din asta. E treaba lor, nu ne bagam. Citeste topicul de la inceput si vei intelege niste chestii rare intr un cuplu. Repet, nu judecam! Noi doar traim o experienta alaturi de ei…pe bani. 😊

 Am citit sunt un cuplu din filme pentru adulți nimic interesant pentru acest site .

Link spre comentariu
  • Oras:Bucuresti
  • Oras:Bucuresti
Acum 3 ore, Dezastru007 a spus:

 Am citit sunt un cuplu din filme pentru adulți nimic interesant pentru acest site .

Vorbește în numele tău, ca poate unii de pe aici suntem interesați de experiente precum cele oferite de ei. 😘

  • Like 1
Link spre comentariu

  • Oras:Bucharest
  • Oras:Bucharest

Din cate inteleg eu ei vor sa restabileasca legaturile cu cei cu care s-au simtit bine in trecut... prin E-mail 

Sau poate ca mai au aces si altii prin e-mail care ii pot intriga in dormitor...cine stie.

Chiar vroiam sa ajung odata sa ma fut cu Evelin in fata lui Roman dar nu ma complic cu mailuri si alte rahaturi :D 

 

Link spre comentariu

Creează un cont sau autentifică-te pentru a adăuga comentariu

Trebuie să fi un membru pentru a putea lăsa un comentariu.

Creează un cont

Înregistrează-te pentru un nou cont în comunitatea nostră. Este simplu!

Înregistrează un nou cont

Autentificare

Ai deja un cont? Autentifică-te aici.

Autentifică-te acum
  • Navigare recentă   0 members

    No registered users viewing this page.

×
×
  • Creează nouă...