Sari la conținut

Eveline si Roman - 0732442434


Postări Recomandate

  • Oras:home
  • Oras:home

" mai este o luna", se pare ca altcineva este taranusul in toată povestea aceasta :-).

Cratima se folosește înaintea unui verb in situații de genul "m-ai plictisit", așa să intelegi și tu că dacă tot îți pierzi timpul pe forum cu păreri inspirate din basme măcar să scrii corect.

 

Mai bine le lasi p-astea cu gramatica si te axezi pe ceea ce (se pare ca) poti face mai bine: suptul pulii. Si, pentru informarea ta, "mai este o luna" este cat se poate de corect...

  • Like 1
  • Minus 2
Link spre comentariu
  • Oras:bucuresti
  • Oras:bucuresti

Salut, sunt Alex și doresc să fac o recenzie pentru Eveline și Roman, cuplu pe care l-am vizitat chiar ieri. De fapt, ieri veneam pentru a a treia (de retinut, într-o singură săptămână!, cred ca deja v-am captat interesul), dar pentru prima data am dorit să experimentez varianta threesome. Sa o luăm metodic.

Locație: deja s-a vorbit, Tin doar sa menționez ca depaseste toate asteptările: extrem de curata, elegant decorată. Un apartament cochet în care, bineînțeles și datorită modului în care te tratează Eveline și Roman, te simți ca făcând o vizită unor buni prieteni. Ca unul interesat să consum și atmosferă, am apreciat acest lucru în mod deosebit. (nota 10)

Eveline: are 22 ani, 1,70, subțirică, dar fără a fi slabă, Fără a intra în detalii prea multe (cel mai bine ar fi să le descoperiți singuri!), pot spune ca fiecare parte a corpului ei este frumoasă și delicată, sugerând o aparentă fragilitate. Fragilitatea este însă doar aparentă, pentru că pe toată durata șederilor mele nu a stat o clipă, a fost neobosită, preocupată permanent să mă facă să mă simt bine, străduindu-se sa-mi înlăture stângăcia sau timiditatea. Este foarte drăguță, iar ce te cucerește chiar de la intrare este zâmbetul ei ștrengar, la care nu renunță în niciun moment (mă rog, aproape în niciun moment, înțelegeți de ce!). Despre vestimentație, m-a întâmpinat de fiecare dată altfel: prima dată într-un body roșu, care îi scoatea în evidență fundulețul bombat și obraznic; a doua oară complet dezbrăcată (doar în pantofi cu toc), motivând că era foarte cald; a treia oară, într-un costum de școlăriță (imaginațivă un asemenea costum dar realizat doar cu 25% din materialul necesar!). Cred că acesta din urmă i se potrivește cel mai bine aspectului ei de pustoaică nebunatica! Oralul este foarte bun, pune foarte multă pasiune, și este fericită la fiecare finalizare. Și la normal pune multă pasiune, l-am încercat însă mai puțin, fiind epuizat după un oral exploziv. Anal nu am încercat încă ...

Roman: un tip cam la 40 de ani, american din New York. Am citit că mulți se îndoiesc că ar fi cu adevărat american. Vă asigur că este 100%. Dincolo de accentul inconfundabil, am avut ocazia să cunosc americani la ei acasă, și nu e niciun dubiu. Ca să vă conving, aș merge până la a spune că americanii get-beget au un alt metabolism decât cel al europenilor, și acest lucru se simte până și în felul cum respiră! Roman este soțul Evelinei, și cu toate că este mult mai mare ca vârstă decât ea, formează un cuplu de potrivit. În plus, la americani, ca și la occidentali în general, o vărsta mai înaintată nu se vede atât de clar ca la noi. La primele două vizite nu l-am văzut decât înainte și după, ocazie cu care am schimbat câteva ambilități în engleză. Este foarte prietenos, se purta ca și cum si-ar fi revăzut un prieten. Este genul de om cu care ti-ar face plăcere să iei masa, să bei o cafea sau să ieși la o bere. Ca și Eveline, este educat și este evident că este ceea ce am numi noi romanii "mult umblat prin lume".

Eveline&Roman

A treia oară am dorit să participe și el. A fost propunerea mea. Sincer, la un moment dat regretam alegerea, fiind prima experiență de acest gen nu știam ceva urma. Roman a intrat în joc ceva mai tarziu, Ce m-a surprins cel mai mult la el a fost nu atât corpul atletic și dotarea lui superioară (nu am ce face, trebuie să recunosc), cât modul de a face sex. Dincolo de preocuparea de a o satisface pe Eveline, am observat la Roman ceea ce aș putea numi (să nu râdeți!), o distincție în a face sex! Deși poate pentru unii prezența unui bărbat gol și erect poate părea ciudat, Roman s-a comportat în așa fel să nu ma indimideze sau jeneze deloc. Piesa de rezistență a fost double penetration, eu stând pe canpea, penetrând-o pe Eveline normal, ea deasupra mea, și Roman  penetrând-o anal. Paradoxal, nu am reușit să finalizez tocmai datorită intensității momentului. Nu ascund și o stângăcie a mea: Eveline gemea de placere coordonându-se perfect cu Roman, iar eu încercam să mă alatur ritmului lor. În orice caz, a fost fantastic, și cred că numai pentru această experiență merită revenit. La final cred că Eveline a avut orgasm, dar nu sunt sigur, Roman nu cred. El curând a plecat și vizita mea s-a terminat cu un oral prelungit.(per total nota 20!!!)

Concluzii: citind ce s-a scris mai sus, cred că ceea ce oferă Eveline și Roman este un mod soft de a concepe și face sex, iar pentru a trăi total experiența trebuie să treci anumite bariere culturale și nu numai, să fii open mind, să te lași pradă curiozității și sa explorezi lucruri și trăiri necunoscute. Încă o dată: de fiecare dată am avut senzația că sunt împreună cu niște prieteni buni și vechi, traind clipe relaxare unice. Nu simți nici o presiune cu timpul. Sigur, mulți spun că prețul este piperat. Sunt de acord, nici eu nu imi voi permite să îi vizitez foarte des, dar parfumurile fine sunt scumpe și nu se vând la galon ci în sticluțe micii!

  • Like 6
Link spre comentariu
  • Oras:Bucuresti
  • Oras:Bucuresti

Salutare tuturor,

 

Saptamana trecuta am vizitat si eu cuplul in discutie, pentru inceput doar sa ma acomodez cu partea feminina.

 

Cu aceasta ocazie, l-am cunoscut insa si pe Roman cu care am schimbat cateva vorbe inainte si dupa actiune, fiind un tip super jovial si deschis.

 

Revenind la Eveline, pot spune ca este o fata super draguta, cu un corp frumos lucrat natural si care debordeaza de energie si buna dispozitie.

 

Sexual, am beneficiat de oral in doua reprize si o repriza de anal, ambele fiind la inaltimea asteptarilor si chiar depasindu-mi putin asteptarile :)

 

Nu voi intra in detalii pentru ca nu e cazul insa pot spune ca este o experienta ce nu trebuie ratata de orice amator de experiente sexuale deosebite. Nu este pentru oricine insa, ci doar pentru oamenii care apreciaza dezinvoltura si dedicatia.

 

Notele pentru a fi regulamentari sunt:

 

Locatie - 10 accesibila si cu tot ce iti poti dori in ea

Eveline - 9,5 sexy si frumusica

Oral - 9 bun, umed cu CIM dar fara deep (nu stiu daca nu poate dar nici nu m-a inspirat sa o abuzez in acest sens )

Normal - NA cred ca bun oricum deoarece are o pizdulice frumoasa foc si stramta

Anal - 10 lin, adanc si fara nici un comentariu (cred ca ii si place in fund oricum)

 

De revenit, cu siguranta. Poate data viitoare trecem la next level ;)

 

Te pup frumoaso!

  • Like 5
Link spre comentariu
  • Oras:bucuresti
  • Oras:bucuresti

Salutare tuturor,

 

Saptamana trecuta am vizitat si eu cuplul in discutie, pentru inceput doar sa ma acomodez cu partea feminina.

 

Cu aceasta ocazie, l-am cunoscut insa si pe Roman cu care am schimbat cateva vorbe inainte si dupa actiune, fiind un tip super jovial si deschis.

 

Revenind la Eveline, pot spune ca este o fata super draguta, cu un corp frumos lucrat natural si care debordeaza de energie si buna dispozitie.

 

Sexual, am beneficiat de oral in doua reprize si o repriza de anal, ambele fiind la inaltimea asteptarilor si chiar depasindu-mi putin asteptarile :)

 

Nu voi intra in detalii pentru ca nu e cazul insa pot spune ca este o experienta ce nu trebuie ratata de orice amator de experiente sexuale deosebite. Nu este pentru oricine insa, ci doar pentru oamenii care apreciaza dezinvoltura si dedicatia.

 

Notele pentru a fi regulamentari sunt:

 

Locatie - 10 accesibila si cu tot ce iti poti dori in ea

Eveline - 9,5 sexy si frumusica

Oral - 9 bun, umed cu CIM dar fara deep (nu stiu daca nu poate dar nici nu m-a inspirat sa o abuzez in acest sens )

Normal - NA cred ca bun oricum deoarece are o pizdulice frumoasa foc si stramta

Anal - 10 lin, adanc si fara nici un comentariu (cred ca ii si place in fund oricum)

 

De revenit, cu siguranta. Poate data viitoare trecem la next level ;)

 

Te pup frumoaso!

cred, din modesta experiență, că este una dintre puținele variante excelente din București.

  • Like 1
Link spre comentariu
Vizitator
Reputație: 0

Bravo, Eveline!!! :luxhello Ăsta e idealu' tău în viață!  :giggle:

 

Va mulțumim tare mult pentru cuvintele frumoase!! Înseamnă enorm. Va pupam și ne bucuram​ tare mult că am reușit să ne cunoaștem.

  • Like 1
  • Minus 19
Link spre comentariu
Vizitator razielduke
Reputație: 0

Salut.

 

Am vizitat si eu cuplul cu pricina :). Nu o sa stau sa dau note, deja s-a facut asta si nu e stilul meu. Plus ca tot ce au scris cei dinaintea mea este 100% adevarat, dar cu siguranta subiectivi oamenii.

 

Eu doar o sa incerc sa mentionez unele lucruri fiindca vad ca multi romanasi fac bascalie ieftina (in stilul nostru caracteristic) sau le e prea teama sa faca pasul.

 

- exista un alt barbat in locatie. da, e american. daca nu, se preface al dracului de bine :))

 

- de vreme ce peste tot s-au recomandat ca si cuplu, sunt slabe sanse ca Eveline sa faca sex cu altcineva fara ca el sa fie prezent (cel putin in casa, poate sta in alta camera daca ceriti lucrul asta). Daca va simtiti jenati, nu veniti. Eu nu eram la prima experienta de acest gen si era ceva ce imi doream.

 

- daca vreti doar sex cu ea, Roman probabil o sa fie in alta camera sau o sa se uite fara sa se implice. Din nou, daca va jeneaza sa vedeti un alt barbat erect (si poate mai bine dotat ca voi) nu e ceea ce cautati.

 

- Eveline este o tipa frumusica, dar depinde de gustul fiecaruia. Sexul e bun, si fetei ii plac diverse chestii kinky deci nimic de comentat :)

 

 - Ramon nu pare bisexual, deci cel mai probabil nu o sa va treziti penetrati din greseala   :blushing2 

 

Daca nu va intereseaza experienta de threesome (sau intre cupluri) si tot ce implica asta, nu cred ca este o optiune potrivita. Pentru banii astia puteti gasi lejer multe alte femei care sa va ofere ceva mai pe gustul vostru si fara atatea complicatii :)

 

Eu probabil o sa revin pentru chestii mai avansate cu ei...

 

Numai bine.

 

P.S. nu cred ca vreunul din ei merge la cules porumb, poate doar ca hobby  :laugh2 

Link spre comentariu

Salutare tuturor,

 

Am sa incerc si eu sa va relatez experienta mea cu Eveline. Vazand recenzii recente si atatea slavi pe forum, plus postari facute recent de Eveline, m-am gandit sa ma programez si eu, mai ales cu Eveline, nefiind deloc interesat de o experienta in 3. Contact prin whatsapp, prietenos, rapid, m-am programat, m-am suit in taxi si am ajuns la fata locului. Am fost primit de Roman (are accent de american autentic, revin asupra lui mai tarziu) si Eveline, intr-un mod prietenos si calduros, decartat 450 RON si am plecat la dus. Acolo, un pic mai trist, multiplele sticle de geluri de dus erau goale toate, dar fie, m-am descurcat. Ma intorc in camera de actiune, unde Eveline se face placuta, si se infige direct in scula mea.

 

Mica paranteza: Eveline e DEPARTE de a fi una dintre tipele cele mai frumoase pe care sa le fi vazut. E frumusica, da, dar cam atat pentru mine cel putin.

 

Am trecut in 69, fara nicio problema de igiena de constatat pe undeva, dupa care a avut loc actiunea propriu-zisa. Ca oare eram eu prea obosit, sau ca lipsea un anume "click", nu stiu, dar rar am mai avut parte de o partida de sex atat de slaba din punctul meu de vedere. Lui Eveline ii place analul clar, si-o infige singura maxim si da contre, deci niciun dubiu ca femeii ii place partea asta. A incercat sa ma tenteze la un DP cu Roman, dar dat fiind ca deja imi cam murea, am zis sa nu ma fac complet de ras.

 

Am finalizat in gura ei, si am continuat sa socializam si sa discutam, pare o tipa dezghetata si deschisa la minte (sa nu va inchipuiti ca veti discuta cu ea filosofie sau fizica nucleara), dupa care incepe si Roman sa deschida gura, si aici s-a terminat toata vraja pentru mine: cand l-am intrebat daca ii place in Romania (eu asteptandu-ma sa para macar un pic incantat de patria noastra), omul incepe sa-si dea drumul la gura sa-mi spuna ca este tara cea mai murdara si jegoasa in care a pus picioarele, ca sunt bacterii peste tot, ca se irita doar daca iese sa se plimbe pe strada, ca apa este murdara, ca suntem comunisti etc etc etc... neinsistand, am incercat sa destind atmosfera, dar omul se incrancena din ce in ce mai tare, ajungem sa vorbim si despre America, si aflu ca si acolo este posibil si mai rau decat la noi, ca sunt oameni impuscati pe strada ziua in amiaza mare (ce surpriza), ca este o mare nenorocire oricum, iar dintr-una intr-alta omul devenea din ce in ce mai tensionat si agresiv verbal. M-am cerut la dus, m-am imbracat si dus am fost. Surpriza cea mai interesanta a fost sa descopar a doua zi de dimineata ca m-au blocat pe whatsapp. Nu ca as fi vrut sa-mi mai fac vreodata o programare la ei, dar asa, ca fapt divers, de ce sa fiu blocat???

 

In concluzie, eu sincer nu m-am simtit bine, ba mai rau, ma intreb sincer de ce un american care a castigat milioane si milioane de dolari la el in tara (din spusele lui) vine la noi in tara, unde nu-i place si unde nu suporta nimic, doar ca nevasta lui sa se prostitueze, posibil cu participarea lui? Mie personajul mi s-a parut absolut scarbos. Poate era beat si si-a dat drumul la gura fara sa-si dea seama, dar nu inteleg cine il poate ridica in slavi pentru cat de "prietenos" poate fi dupa cele auzite de mine si discutate cu el la fata locului.

 

Note? hai si note

 

Eveline overall 9

Oral NP 7

Normal 8

Anal 8

Igiena 8 (au aparut ceva mirosuri dupa anal)

Threesome: N/A

 

Medie: 8

 

de revenit? din partea mea, clar NU.

  • Like 11
  • Minus 3
Link spre comentariu
  • Oras:Los Angeles
  • Oras:Los Angeles

Salutare tuturor,

 

Am sa incerc si eu sa va relatez experienta mea cu Eveline. Vazand recenzii recente si atatea slavi pe forum, plus postari facute recent de Eveline, m-am gandit sa ma programez si eu, mai ales cu Eveline, nefiind deloc interesat de o experienta in 3. Contact prin whatsapp, prietenos, rapid, m-am programat, m-am suit in taxi si am ajuns la fata locului. Am fost primit de Roman (are accent de american autentic, revin asupra lui mai tarziu) si Eveline, intr-un mod prietenos si calduros, decartat 450 RON si am plecat la dus. Acolo, un pic mai trist, multiplele sticle de geluri de dus erau goale toate, dar fie, m-am descurcat. Ma intorc in camera de actiune, unde Eveline se face placuta, si se infige direct in scula mea.

 

Mica paranteza: Eveline e DEPARTE de a fi una dintre tipele cele mai frumoase pe care sa le fi vazut. E frumusica, da, dar cam atat pentru mine cel putin.

 

Am trecut in 69, fara nicio problema de igiena de constatat pe undeva, dupa care a avut loc actiunea propriu-zisa. Ca oare eram eu prea obosit, sau ca lipsea un anume "click", nu stiu, dar rar am mai avut parte de o partida de sex atat de slaba din punctul meu de vedere. Lui Eveline ii place analul clar, si-o infige singura maxim si da contre, deci niciun dubiu ca femeii ii place partea asta. A incercat sa ma tenteze la un DP cu Roman, dar dat fiind ca deja imi cam murea, am zis sa nu ma fac complet de ras.

 

Am finalizat in gura ei, si am continuat sa socializam si sa discutam, pare o tipa dezghetata si deschisa la minte (sa nu va inchipuiti ca veti discuta cu ea filosofie sau fizica nucleara), dupa care incepe si Roman sa deschida gura, si aici s-a terminat toata vraja pentru mine: cand l-am intrebat daca ii place in Romania (eu asteptandu-ma sa para macar un pic incantat de patria noastra), omul incepe sa-si dea drumul la gura sa-mi spuna ca este tara cea mai murdara si jegoasa in care a pus picioarele, ca sunt bacterii peste tot, ca se irita doar daca iese sa se plimbe pe strada, ca apa este murdara, ca suntem comunisti etc etc etc... neinsistand, am incercat sa destind atmosfera, dar omul se incrancena din ce in ce mai tare, ajungem sa vorbim si despre America, si aflu ca si acolo este posibil si mai rau decat la noi, ca sunt oameni impuscati pe strada ziua in amiaza mare (ce surpriza), ca este o mare nenorocire oricum, iar dintr-una intr-alta omul devenea din ce in ce mai tensionat si agresiv verbal. M-am cerut la dus, m-am imbracat si dus am fost. Surpriza cea mai interesanta a fost sa descopar a doua zi de dimineata ca m-au blocat pe whatsapp. Nu ca as fi vrut sa-mi mai fac vreodata o programare la ei, dar asa, ca fapt divers, de ce sa fiu blocat???

 

In concluzie, eu sincer nu m-am simtit bine, ba mai rau, ma intreb sincer de ce un american care a castigat milioane si milioane de dolari la el in tara (din spusele lui) vine la noi in tara, unde nu-i place si unde nu suporta nimic, doar ca nevasta lui sa se prostitueze, posibil cu participarea lui? Mie personajul mi s-a parut absolut scarbos. Poate era beat si si-a dat drumul la gura fara sa-si dea seama, dar nu inteleg cine il poate ridica in slavi pentru cat de "prietenos" poate fi dupa cele auzite de mine si discutate cu el la fata locului.

 

Note? hai si note

 

Eveline overall 9

Oral NP 7

Normal 8

Anal 8

Igiena 8 (au aparut ceva mirosuri dupa anal)

Threesome: N/A

 

Medie: 8

 

de revenit? din partea mea, clar NU.

Foarte tare recenzia! OBIECTIVA!

Bravo, ai spus tot ce trebuia! Felicitari pentru curaj!

  • Like 4
Link spre comentariu
  • Oras:Rond Alba Iulia
  • Oras:Rond Alba Iulia

Salutare tuturor,

 

Am sa incerc si eu sa va relatez experienta mea cu Eveline. Vazand recenzii recente si atatea slavi pe forum, plus postari facute recent de Eveline, m-am gandit sa ma programez si eu, mai ales cu Eveline, nefiind deloc interesat de o experienta in 3. Contact prin whatsapp, prietenos, rapid, m-am programat, m-am suit in taxi si am ajuns la fata locului. Am fost primit de Roman (are accent de american autentic, revin asupra lui mai tarziu) si Eveline, intr-un mod prietenos si calduros, decartat 450 RON si am plecat la dus. Acolo, un pic mai trist, multiplele sticle de geluri de dus erau goale toate, dar fie, m-am descurcat. Ma intorc in camera de actiune, unde Eveline se face placuta, si se infige direct in scula mea.

 

Mica paranteza: Eveline e DEPARTE de a fi una dintre tipele cele mai frumoase pe care sa le fi vazut. E frumusica, da, dar cam atat pentru mine cel putin.

 

Am trecut in 69, fara nicio problema de igiena de constatat pe undeva, dupa care a avut loc actiunea propriu-zisa. Ca oare eram eu prea obosit, sau ca lipsea un anume "click", nu stiu, dar rar am mai avut parte de o partida de sex atat de slaba din punctul meu de vedere. Lui Eveline ii place analul clar, si-o infige singura maxim si da contre, deci niciun dubiu ca femeii ii place partea asta. A incercat sa ma tenteze la un DP cu Roman, dar dat fiind ca deja imi cam murea, am zis sa nu ma fac complet de ras.

 

Am finalizat in gura ei, si am continuat sa socializam si sa discutam, pare o tipa dezghetata si deschisa la minte (sa nu va inchipuiti ca veti discuta cu ea filosofie sau fizica nucleara), dupa care incepe si Roman sa deschida gura, si aici s-a terminat toata vraja pentru mine: cand l-am intrebat daca ii place in Romania (eu asteptandu-ma sa para macar un pic incantat de patria noastra), omul incepe sa-si dea drumul la gura sa-mi spuna ca este tara cea mai murdara si jegoasa in care a pus picioarele, ca sunt bacterii peste tot, ca se irita doar daca iese sa se plimbe pe strada, ca apa este murdara, ca suntem comunisti etc etc etc... neinsistand, am incercat sa destind atmosfera, dar omul se incrancena din ce in ce mai tare, ajungem sa vorbim si despre America, si aflu ca si acolo este posibil si mai rau decat la noi, ca sunt oameni impuscati pe strada ziua in amiaza mare (ce surpriza), ca este o mare nenorocire oricum, iar dintr-una intr-alta omul devenea din ce in ce mai tensionat si agresiv verbal. M-am cerut la dus, m-am imbracat si dus am fost. Surpriza cea mai interesanta a fost sa descopar a doua zi de dimineata ca m-au blocat pe whatsapp. Nu ca as fi vrut sa-mi mai fac vreodata o programare la ei, dar asa, ca fapt divers, de ce sa fiu blocat???

 

In concluzie, eu sincer nu m-am simtit bine, ba mai rau, ma intreb sincer de ce un american care a castigat milioane si milioane de dolari la el in tara (din spusele lui) vine la noi in tara, unde nu-i place si unde nu suporta nimic, doar ca nevasta lui sa se prostitueze, posibil cu participarea lui? Mie personajul mi s-a parut absolut scarbos. Poate era beat si si-a dat drumul la gura fara sa-si dea seama, dar nu inteleg cine il poate ridica in slavi pentru cat de "prietenos" poate fi dupa cele auzite de mine si discutate cu el la fata locului.

 

Note? hai si note

 

Eveline overall 9

Oral NP 7

Normal 8

Anal 8

Igiena 8 (au aparut ceva mirosuri dupa anal)

Threesome: N/A

 

Medie: 8

 

de revenit? din partea mea, clar NU.

Nu cred ca este american, totul este doar o vrajeala care sa prinda la clienti, clar este un roman, mai ales dupa cum vorbeste de romania

Plus ca de ce ar venii un American sa se prostitueze impreuna cu o romanca in Romania :hmmm

  • Like 3
  • Minus 2
Link spre comentariu
  • Oras:Los Angeles
  • Oras:Los Angeles

Laury, astfel de recenzii ar trebui sa devina o normalitate zic :)

Doar asa putem afla si oferi informatii relevante

Corect! Mai ales cand se platesc bani multi, trebuie spus adevarul.
  • Like 4
Link spre comentariu
  • Oras:Europa
  • Oras:Europa

Concluzia ce o trag eu din recenzia lui iamwhoiam si din recenziile anterioare, este ca daca nu te tine pula sau esti obosit, nu ai ce cauta la acest cuplu sau la Evelin.

 

Restul e cancan. Pentru ca daca nu ma intereseaza ce aberatii scoate Roman pe gura, il trimit la bucatarie si o fut in cur pe domnisoara. Daca am cu ce...:)))

 

No offense, iamwhoiam. Este doar parerea mea.

  • Like 3
Link spre comentariu

Nu cred ca este american, totul este doar o vrajeala care sa prinda la clienti, clar este un roman, mai ales dupa cum vorbeste de romania

Plus ca de ce ar venii un American sa se prostitueze impreuna cu o romanca in Romania :hmmm

 

Fratiorul meu, crede-ma ca nu ezit nici jumatate de secunda cand spun ca minim este nascut in USA. parol! Cat despre romana, cu mine a pronuntat 2 cuvinte: apa plata, fix asa, fara sa pronunte ă deloc, deci nu, nu cred ca este Român deloc. Accentul pseudo-american al unui Român pot sa-l detectez de la sute de km, daca nu mii. Plus cuvinte si expresii proprii nativilor... deci oricat de antipatic mi s-ar fi parut el mie, nu cred ca nu este american.

  • Like 2
  • Minus 3
Link spre comentariu

Concluzia ce o trag eu din recenzia lui iamwhoiam si din recenziile anterioare, este ca daca nu te tine pula sau esti obosit, nu ai ce cauta la acest cuplu sau la Evelin.

 

Restul e cancan. Pentru ca daca nu ma intereseaza ce aberatii scoate Roman pe gura, il trimit la bucatarie si o fut in cur pe domnisoara. Daca am cu ce... :)))

 

No offense, iamwhoiam. Este doar parerea mea.

 

N-am de ce sa ma supar, doar am spus eu personal ce s-a intamplat si nici nu mi-a fost rusine sa o spun. Lipsa de "click" poate, lipsa de FK poate, cine stie.... dar rar mi s-a intamplat asa ceva la o escorta... exemplu acum 2 seri cu o tipa de pe SA unde am avut-o lemn timp de 2 ore, dar unde cumva a existat un "click".

  • Like 2
  • Minus 3
Link spre comentariu
  • Oras:Europa
  • Oras:Europa

N-am de ce sa ma supar, doar am spus eu personal ce s-a intamplat si nici nu mi-a fost rusine sa o spun. Lipsa de "click" poate, lipsa de FK poate, cine stie.... dar rar mi s-a intamplat asa ceva la o escorta... exemplu acum 2 seri cu o tipa de pe SA unde am avut-o lemn timp de 2 ore, dar unde cumva a existat un "click".

Cu siguranta, chimia dintre parteneri conteaza enorm pentru un futai memorabil.

 

Bafta.

  • Like 1
Link spre comentariu

Oricum, de retinut este ca Roman este un personaj catusi de putin dubios si total antipatic. Futaiul este wayyyy overpriced, la 450 lei ora (hai ora juma) am futut gagici de 100 ori mai frumoase, si cu FK, si cu click si chimie, si cu anal la unele dintre ele, care nici macar nu-l au in lista de servicii si de tarife. Cum am mai spus, eu nu mai am de ce sa revin la ei/ea.

  • Like 2
  • Minus 3
Link spre comentariu
  • Oras:bucuresti
  • Oras:bucuresti

Salutare tuturor,

 

Am sa incerc si eu sa va relatez experienta mea cu Eveline. Vazand recenzii recente si atatea slavi pe forum, plus postari facute recent de Eveline, m-am gandit sa ma programez si eu, mai ales cu Eveline, nefiind deloc interesat de o experienta in 3. Contact prin whatsapp, prietenos, rapid, m-am programat, m-am suit in taxi si am ajuns la fata locului. Am fost primit de Roman (are accent de american autentic, revin asupra lui mai tarziu) si Eveline, intr-un mod prietenos si calduros, decartat 450 RON si am plecat la dus. Acolo, un pic mai trist, multiplele sticle de geluri de dus erau goale toate, dar fie, m-am descurcat. Ma intorc in camera de actiune, unde Eveline se face placuta, si se infige direct in scula mea.

 

Mica paranteza: Eveline e DEPARTE de a fi una dintre tipele cele mai frumoase pe care sa le fi vazut. E frumusica, da, dar cam atat pentru mine cel putin.

 

Am trecut in 69, fara nicio problema de igiena de constatat pe undeva, dupa care a avut loc actiunea propriu-zisa. Ca oare eram eu prea obosit, sau ca lipsea un anume "click", nu stiu, dar rar am mai avut parte de o partida de sex atat de slaba din punctul meu de vedere. Lui Eveline ii place analul clar, si-o infige singura maxim si da contre, deci niciun dubiu ca femeii ii place partea asta. A incercat sa ma tenteze la un DP cu Roman, dar dat fiind ca deja imi cam murea, am zis sa nu ma fac complet de ras.

 

Am finalizat in gura ei, si am continuat sa socializam si sa discutam, pare o tipa dezghetata si deschisa la minte (sa nu va inchipuiti ca veti discuta cu ea filosofie sau fizica nucleara), dupa care incepe si Roman sa deschida gura, si aici s-a terminat toata vraja pentru mine: cand l-am intrebat daca ii place in Romania (eu asteptandu-ma sa para macar un pic incantat de patria noastra), omul incepe sa-si dea drumul la gura sa-mi spuna ca este tara cea mai murdara si jegoasa in care a pus picioarele, ca sunt bacterii peste tot, ca se irita doar daca iese sa se plimbe pe strada, ca apa este murdara, ca suntem comunisti etc etc etc... neinsistand, am incercat sa destind atmosfera, dar omul se incrancena din ce in ce mai tare, ajungem sa vorbim si despre America, si aflu ca si acolo este posibil si mai rau decat la noi, ca sunt oameni impuscati pe strada ziua in amiaza mare (ce surpriza), ca este o mare nenorocire oricum, iar dintr-una intr-alta omul devenea din ce in ce mai tensionat si agresiv verbal. M-am cerut la dus, m-am imbracat si dus am fost. Surpriza cea mai interesanta a fost sa descopar a doua zi de dimineata ca m-au blocat pe whatsapp. Nu ca as fi vrut sa-mi mai fac vreodata o programare la ei, dar asa, ca fapt divers, de ce sa fiu blocat???

 

In concluzie, eu sincer nu m-am simtit bine, ba mai rau, ma intreb sincer de ce un american care a castigat milioane si milioane de dolari la el in tara (din spusele lui) vine la noi in tara, unde nu-i place si unde nu suporta nimic, doar ca nevasta lui sa se prostitueze, posibil cu participarea lui? Mie personajul mi s-a parut absolut scarbos. Poate era beat si si-a dat drumul la gura fara sa-si dea seama, dar nu inteleg cine il poate ridica in slavi pentru cat de "prietenos" poate fi dupa cele auzite de mine si discutate cu el la fata locului.

 

Note? hai si note

 

Eveline overall 9

Oral NP 7

Normal 8

Anal 8

Igiena 8 (au aparut ceva mirosuri dupa anal)

Threesome: N/A

 

Medie: 8

 

de revenit? din partea mea, clar NU.

Daca în 450 de lei vrei iinclusiv propagandă pentru cat de frumoasa și cea mai cea e România, cred că ai greșit adresa! Din ce am citit principalele tale nemulțumiri se referă nu la sex, ci la opiniile lui Roman referitoare la România, opinii pe care el le-a exprimat nu din proprie inițiatvă ci la întrebarea ta.

  • Like 2
Link spre comentariu
  • Oras:Los Angeles
  • Oras:Los Angeles

Daca în 450 de lei vrei iinclusiv propagandă pentru cat de frumoasa și cea mai cea e România, cred că ai greșit adresa! Din ce am citit principalele tale nemulțumiri se referă nu la sex, ci la opiniile lui Roman referitoare la România, opinii pe care el le-a exprimat nu din proprie inițiatvă ci la întrebarea ta.

Oricum ar fi, este jignitor ce a spus Roman despre tara noastra, in care el traieste, se distreaza pe la Mamaia, bea, mananca, castiga bani bagandu-si la produs nevasta romanca. Nu ii convine, sa plece in alta parte...sau sa respecte tara in care traieste momentan.
  • Like 8
Link spre comentariu
  • Oras:bucuresti
  • Oras:bucuresti

Oricum ar fi, este jignitor ce a spus Roman despre tara noastra, in care el traieste, se distreaza pe la Mamaia, bea, mananca, castiga bani bagandu-si la produs nevasta romanca. Nu ii convine, sa plece in alta parte...sau sa respecte tara in care traieste momentan.

Dacă nu-mi place o emsiune TV, schimb canalul. Dacă nu-mi place un om, nu mai calc pe la el. Roman are dreptul să spună ce vrea în casa lui, așa cum același drept îl are oricare dintre noi. Nu cumva motivul revoltei voastre e altul? Și anume, cred că vă încearcă un sentiment de frustrare, de invidie. Dacă vorbiți de moralitate, afirmând că își bagă nevasta la produs, fiți la fel de moraliști și cu voi, care consumați aceste servicii.

  • Like 2
Link spre comentariu
  • Oras:Bucuresti
  • Oras:Bucuresti

Fratilor, cum bine stiti, eu nu am ridicat niciodata in slavi pe nimeni care nu a meritat.

 

Parerea mea sincera insa despre acest cuplu a fost una buna.

 

Roman, este normal sa aiba anumite nemultumiri legate de Romania (pentru ca si noi le avem si nu putem sa le ascundem), dar asta nu inseamna ca mi-a lasat impresia ca se simte jignit de faptul ca ma aflam la el in casa.

 

Eveline pe de alta parte, fireste este nevoie si de acel click cu ea, mi-a lasat impresia unei fete foarte dezinvolte, care iubeste pula (in special in gura si in fund), dar pe care trebuie sa ai cu ce sa o futi.

 

Parerea mea este ca cei interesati (de ea sau de ei) trebuie sa ii incerce si sa traga singuri concluziile.

 

Oamenii sunt foarte dezinvolti si directi si de aici pot aparea diferente de opinii. Totusi naturaletea lor, ii face interesanti fata de aceia care empatizeaza cu ei, in prezenta lor nesimtindu-te la o escorta ci la niste prieteni, cu "beneficii reciproce"

 

Nu in ultimul rand, eu am apreciat disponibilitatea lor pt ca datorita pretului mai restrictiv este mai lesne sa ii gasesti, eu nefiind adeptul asteptarilor de 1, 2 sau 3 saptamani pt un futai corect.

 

Sper ca v-am fost de folos cu aceste randuri

  • Like 4
Link spre comentariu
  • Oras:bucuresti
  • Oras:bucuresti

Bună, sunt Alex și doresc să va împărtășesc o experiență (tristă), care are o legătură indirectă cu cuplul Eveline & Roman. Este, cred, și un avertisment pentru cei car vor citi această postare. Pe 23 august am încercat fără succes să stabilesc o întâlnire cu Eveline. Nu a fost vina nimănui: ea nu putea când puteam eu, eu nu puteam când putea ea. Dorind, poate, să mă răzbun, sau poate doar să caut ceva nou, am căutat pe net o fată care să semene cu Eveline. Și am găsit, sau mai exact, am crezut că am găsit: Bianca tel. 0725881331. Am sunat-o, mi-a convenit faptul că vine acasă, preț 300 lei. Când a venit, a cerut imediat sa o las să fumeze o țigară. Mi-a displăcut atitudinea, deși sunt fumător, mă abțin de ori de câte ori sunt într-un mediu strâin. I-am dat banii, dar ea mi-a spus ca mai trebuie încă 100 ptr taxi. I-am spus că nu menționase acest lucru la telefon, dar am acceptat până la urmă. Apoi mi-a spus că vrea sâ ducă banii șoferului și dacă tot iese, să îi mai dau 100 de lei să ia ceva de mâncare de la Mega Image-ul din colț. O sâ spuneți ca sunt deja idiot, dar i-am dat. După 15 minute m-a sunat să mă sune să mâ întrebe ce fel de pâine îmi place. Am bănuit deja că ceva e în neregulă, mai cu seamă că vorbind la telefon cu ea mi s-a părut că am auzit pe fundal un claxfon, iar prin Mega Image nu prea circulă mașini!!! După alte 20 de minute am sunat-o, dar avea telefonul închis! Nu vreau să fiu greșit înțeles, nu plâng după cei 500 de lei, dar o țeapă ca asta nu chiar nu mai luasem. V-am dat numele și telefonul doar ca să evitați, sau să vă convingeți singuri de cele spuse de mine. Sigur, prostia e a mea. Nu trebuia să renunț la o variantă verificată și serioasă ca Eveline. Am avut puterea să scriu aceste lucruri pentru a-i preveni pe alții să nu comită aceeași prostie ca mine.

  • Like 3
Link spre comentariu

  • Oras:bucuresti
  • Oras:bucuresti

Bună, sunt Alex și doresc să va împărtășesc o experiență (tristă), care are o legătură indirectă cu cuplul Eveline & Roman. Este, cred, și un avertisment pentru cei car vor citi această postare. Pe 23 august am încercat fără succes să stabilesc o întâlnire cu Eveline. Nu a fost vina nimănui: ea nu putea când puteam eu, eu nu puteam când putea ea. Dorind, poate, să mă răzbun, sau poate doar să caut ceva nou, am căutat pe net o fată care să semene cu Eveline. Și am găsit, sau mai exact, am crezut că am găsit: Bianca tel. 0725881331. Am sunat-o, mi-a convenit faptul că vine acasă, preț 300 lei. Când a venit, a cerut imediat sa o las să fumeze o țigară. Mi-a displăcut atitudinea, deși sunt fumător, mă abțin de ori de câte ori sunt într-un mediu strâin. I-am dat banii, dar ea mi-a spus ca mai trebuie încă 100 ptr taxi. I-am spus că nu menționase acest lucru la telefon, dar am acceptat până la urmă. Apoi mi-a spus că vrea sâ ducă banii șoferului și dacă tot iese, să îi mai dau 100 de lei să ia ceva de mâncare de la Mega Image-ul din colț. O sâ spuneți ca sunt deja idiot, dar i-am dat. După 15 minute m-a sunat să mă sune să mâ întrebe ce fel de pâine îmi place. Am bănuit deja că ceva e în neregulă, mai cu seamă că vorbind la telefon cu ea mi s-a părut că am auzit pe fundal un claxfon, iar prin Mega Image nu prea circulă mașini!!! După alte 20 de minute am sunat-o, dar avea telefonul închis! Nu vreau să fiu greșit înțeles, nu plâng după cei 500 de lei, dar o țeapă ca asta nu chiar nu mai luasem. V-am dat numele și telefonul doar ca să evitați, sau să vă convingeți singuri de cele spuse de mine. Sigur, prostia e a mea. Nu trebuia să renunț la o variantă verificată și serioasă ca Eveline. Am avut puterea să scriu aceste lucruri pentru a-i preveni pe alții să nu comită aceeași prostie ca mine.

Naspa experienta,chiar de cacat dar ma mir ca nu ti-a mirosit ceva si in al 2-lea rand de ce vrei sa dai atatia bani pt o pizda plm si una la 70-80 face aceleasi lucruri ca ai care cere 300...da-le-n pula mea de curve nici una nu merita sa dai atatia bani la ea... Ai grije pe viitor!
  • Like 3
  • Minus 1
Link spre comentariu

Creează un cont sau autentifică-te pentru a adăuga comentariu

Trebuie să fi un membru pentru a putea lăsa un comentariu.

Creează un cont

Înregistrează-te pentru un nou cont în comunitatea nostră. Este simplu!

Înregistrează un nou cont

Autentificare

Ai deja un cont? Autentifică-te aici.

Autentifică-te acum
  • Navigare recentă   0 members

    No registered users viewing this page.

×
×
  • Creează nouă...