Sari la conținut

Epilare cu ceara pentru domni Betty 0761392776


Postări Recomandate

Am "revenit" daca pot spune asa, dupa ceva vreme la Beatrice. De aceasta data pt epilare, nestiind ca voi da de aceeasi fata draguta si finuta la care am fost acum foarte mult timp pt o sesiune de masaj.

Beatrice a ramas aceeasi tipa super ok, placuta, amabila, rabdatoare care s-a straduit din rasputeri sa aiba grija de mine si sa ma epileze in zona intima.

servicii ireprosabile, intr-o locatie curata, am facut dus inainte de sesiunea de epilat, ceea ce mi se pare foarte ok, in salone de cosmetica nu ai acces la acest serviciu. Dupa epilare m-am bucurat si de o sesiune de masaj foarte placut care mi-a amintit si de aceasta data ca domnita stie sa se faca placuta.

Locatia este in Titan, dupa cum stiti, intr-un complex de blocuri de langa Auchan, accesibil parcarii si totodata discret.

pt o sesiune de epilat am achitat 150 ron iar pt cea de masaj erotic aproximativ 40-45 de minute inca 200 ron. Nu am fost grabit deloc, dimpotriva, am avut timp si de cateva discutii si de un pahar de apa :)

eu o recomand!

Link spre comentariu

De cand am vazut ca a venit Aida am purces numaidecat la o programare la Bety pt o reimprospatare, urmata de sesiunea cu Aida. Las recenzie si ei imediat.

Bety ca intotdeauna foarte atenta la nevoile mele, o prezenta placuta.

Mergeti cu toata increderea sa va epilati la ea, se descurca excelent si isi da interesul pt a fi multumiti.

Link spre comentariu
  • Telefon: 0700000000
  • Oras:București
  • Telefon: 0700000000
  • Oras:București

Am fost joi dimineață la Beatrice pentru epilare inghinala,a doua oară în acest an. Este o tipă calma, cu simțul umorului,corp echilibrat (atât am putut observa prin haine). La prima întâlnire,după epilare am beneficiat și de o lăbuță, joi nu am mai primit același tratament din cauza timpului (am intaziat eu la întâlnire). Am solicitat epilare inghinala,interfesier și pe piept in ambele dăți, Beatrice foarte profi și atentă la detalii, te încurajează,este alaturi de tine la fiecare smuls.In cameră vă puteți delecta cu o sumedenie de jucării sexuale BDSM aranjate frumos in bibliotecă. Epilarea cu ceară este o experiență nouă pentru mine, mă bucur că am ales sa o fac cu ea. Beatrice, ne vedem in decembrie pentru o nouă experiență. Spor!

  • Like 1
Link spre comentariu
  • Oras:Bucuresti Titan
  • Oras:Bucuresti Titan

Am fost joi dimineață la Beatrice pentru epilare inghinala,a doua oară în acest an. Este o tipă calma, cu simțul umorului,corp echilibrat (atât am putut observa prin haine). La prima întâlnire,după epilare am beneficiat și de o lăbuță, joi nu am mai primit același tratament din cauza timpului (am intaziat eu la întâlnire). Am solicitat epilare inghinala,interfesier și pe piept in ambele dăți, Beatrice foarte profi și atentă la detalii, te încurajează,este alaturi de tine la fiecare smuls.In cameră vă puteți delecta cu o sumedenie de jucării sexuale BDSM aranjate frumos in bibliotecă. Epilarea cu ceară este o experiență nouă pentru mine, mă bucur că am ales sa o fac cu ea. Beatrice, ne vedem in decembrie pentru o nouă experiență. Spor!

. Multumesc :*
Link spre comentariu
  • Oras:aaaao
  • Oras:aaaao

Am fost la Bety pentru epilare in perioada cand Irina era inactiva si va pot lasa cateva impresii in ceea ce o priveste.

Locatia foarte curata si discreta. Imi place ca e bloc nou si nu se uita lumea urat cand intri in scara. La capitolul curatenie este nota maxima.

Bety este o tipa bruneta, inalta, bine facuta, foarte amabila.

Epilarea cu ceara este dureroasa ce-i drept dar Bety are rabdare si lucreaza incet ca sa nu te sperii. Imi place cum pune ea mana pe piele dupa ce a smuls cate o bucata de ceara.

Recomand pentru epilare daca va este in drum, de treaba tipa si se straduie sa fie totul bine.

  • Minus 1
Link spre comentariu
  • Oras:Bucuresti Titan
  • Oras:Bucuresti Titan

buna seara!

pe blog sunt niste servicii si aici altele. la fel si preturile.

poti actualiza informatiile te rog frumos?

nu prea mai dau d Randunica si as vrea sa te vizitez pt epilare. multumesc

Pretul pt sesiunea de epilat inghinal este 200 ron sedinta.

Ce scrie pe blog este mereu de actualitate http://beatrice4u.blogspot.com

Link spre comentariu

  • Oras:Bucuresti Titan
  • Oras:Bucuresti Titan

 

 

Buna!

 

Daca doresti epilare cu ceara te astept cu placere

 

Program luni-sambata 10:00- 18:00.

 

Preturi incepand de la 150 ron zona inghinala

 

discutabil pentru alte zone ( axila, spate, fullbody, etc)

 

zona Titan

 

Betty 0730497949

Link spre comentariu
Vizitator
Acest topic este acum închis pentru alte răspunsuri.
  • Navigare recentă   0 members

    No registered users viewing this page.

×
×
  • Creează nouă...