Sari la conținut

Epilare cu ceara pentru domni Betty 0761392776


Postări Recomandate

Salutare!

Vreau sa încep prin a spune ca Betty si-a schimbat nr. de telefon:   0799358991

Am fost din nou la ea acum câteva săptămâni la ea pentru epilare si ca primele dați este experta și știe ce face. Durerea nu este asa mare, are grija mereu sa nu te doară, sa nu te frigă cu ceară, pe scurt are grija de tine.

Am fost și la masaj la ea, și pe partea de masaj se descurca foarte bine.

Locația este aceeași, Complexul Rasarit de Soare.

Pentru mine e de nota 10 și epilatul și masajul. O recomand cu drag😘

Ps: Ar fii ok ca un moderator sa modifice numărul în anunț.👍

Link spre comentariu
  • Oras:bucuresti
  • Oras:bucuresti
Acum 2 ore, Danut11 a spus:

Salutare!

Vreau sa încep prin a spune ca Betty si-a schimbat nr. de telefon:   0799358991

Am fost din nou la ea acum câteva săptămâni la ea pentru epilare si ca primele dați este experta și știe ce face. Durerea nu este asa mare, are grija mereu sa nu te doară, sa nu te frigă cu ceară, pe scurt are grija de tine.

Am fost și la masaj la ea, și pe partea de masaj se descurca foarte bine.

Locația este aceeași, Complexul Rasarit de Soare.

Pentru mine e de nota 10 și epilatul și masajul. O recomand cu drag😘

Ps: Ar fii ok ca un moderator sa modifice numărul în anunț.👍

Multumim de recenzie colegu. Ai putea sa detaliezi putin cum arata, cam ce varsta are, kg, din poza de la whatsapp nu pot sa inteleg mai nimic. Accepta FK?

Mulțumesc anticipat!

 

Link spre comentariu
On 12/5/2022 at 6:52 PM, hotzu2014 said:

Multumim de recenzie colegu. Ai putea sa detaliezi putin cum arata, cam ce varsta are, kg, din poza de la whatsapp nu pot sa inteleg mai nimic. Accepta FK?

Mulțumesc anticipat!

 

iti spun eu ca am fost acum ceva vreme la ea.

nu accepta fk nici cunni. este amabila dar absolut deloc permisiva. te duci la ea daca vrei masaj bun sau epilare de calitate, parerea mea ca astea sunt punctele ei forte. e matinala, ia programari si la 8 00 daca te programezi cu o zi inainte. are in jur de 30 de ani, genul curvy, nu slim , nu too much. daca vrei sa iti faci o idee te gandesti la Amy Winehouse pe varianta mai castanie blonda si no drogs.

  • Like 1
Link spre comentariu

nu-s eu cel mai dichisit bărbat dar vara merg de cateva ori la epilat fie la irina fie la betty , ultima mea vizita fiind la betty . 

programarea a fost făcută prin whatsapp la numărul de telefon menționat mai sus ( cel cu 991 in coada. nu cel din titlu ), cu o zi inainte si respectata 

locația este aceeasi , in complexul răsărit de soare , garsoniera curata , ambianta placuta , baie dotata ( grija la apa , e foarte fierbinte )

betty e o domnișoara foarte drăguța , amabila si cu mult bun simt . poza de la whatsapp ar putea fi a ei dar probabil nu e . e potrivită , poate chiar usor înaltă , forme frumoase dar nu si le etalează . 

serviciile oferite sunt ireproșabile aproape ca nu exista durere . aproape :) oricum e foarte atenta pe tot parcursul ședinței sa te simti confortabil.

masajul nu l-am incercat desi mi-as dori cândva . daca se intampla revin si povestesc

 

notele , daca e cazul , sunt 10 pe linie din partea mea pentru ca revin mereu cu plăcere la dansa 😉

 

 

Link spre comentariu
  • Oras:Bucuresti
  • Oras:Bucuresti

Am revizitat titulara topicului pentru epilat si cred ca merita si o recenzie.

Programare facuta cu o zi inainte, pe watsapp, respectata de ambele parti. Cu  programarile a mai avut probleme in trecut, insa acum lucrurile au mers bine. 

Betty e o fata draguta, cum a descris-o mai sus un coleg, si cu mult bun simt.

La partea de epilat, totul a decurs bine, cu minim de durere si foarte atenta sa dispara toate firele. Este cea mai meticuloasa fata la care eu m-am epilat pana acum. 

Am platit 320 ron pt epilat inghinal, interfesier si axile + hidratare. 

O recomand celor care doresc calitate.

Link spre comentariu

am cautat-o de cateva ori pe nr din topic si nu intelegeam de ce ii scriu si nu raspunde nimeni.

as ruga un moderator sa schimbe nr din titlu cu cel actual 0799358991.

vizita a fost una foarte ok, fata e rabdatoare si atenta, programare cu o zi inainte, epilat in zona intima 200.la final o laba de 100. revin

  • Like 1
Link spre comentariu

am revenit si eu la Betty zilele trecute de data asta pentru un masaj .

urmaream din cand in cand statusul si vazand anuntata disponibilitatea si pentru masaj am zis sa profit eu nefiind un fan masaj de fel dar un infocat admirator al domnisoarei .

programare ca de obicei prin whatsapp , gasit loc in aceeasi zi, dupa amiaza, am tras un dus de o ora si m-am indreptat catre cunoscuta locatie, am parcat in apropiere si la ora stabilita eram la interfon . buna, buna, eu m-am facut mic de emotie iarasi am urcat sus am mai facut un dus si a urmat un masaj foarte placut pe spate, picioare , fese, asa cum imi imaginez eu ca trebuie sa fie un masaj . foarte placut, soft, eu puteam sa si adorm acolo asa bine imi era.

dupa o vreme m-am intors si pe fata si au mai urmat cateva minute de masaj dar si cateva minute de mangaieri reciproce si imbratisari si altele ca sa scurtez un pic :) . dupa ce-am contemplat un pic albul tavanului mi-am facut iarasi un dus mi-am luat ramas bun si am plecat .

notele sunt aceleasi 10 pe linie,  nu cred ca m-am simtit atat de bine in ultimii cativa ani buni

 

Link spre comentariu

Epilare la Betty

 Programare pe Whatsapp, locație complexul Răsărit de Soare, parcare la Lidl, aflat în apropiere, Betty îți transmite scara, apartamentul, interfonul, destul de ușor de ajuns. Garsonieră curată,  baie curată, apă caldă, geluri de duș, prosop curat. Clar că este pricepută în materie de epilare, se mișcă repede, precisă, atentă să nu rămână nimic "neceruit" și hârșt - a tras ceara. Nu te apucă plânsul de durere dar nici de râs nu-ți arde. Evident că este destul de dureros dar suportabil pentru că se întâmplă repede, nici nu-ți dai seama când te-a rașchetat. Amuzantă la epilarea interfesieră : "pune-te capră". Mai sus spune cineva de masaj ( nu e clar dacă doar de relaxare sau și erotic) însă eu am înțeles că Betty are în meniu doar servicii de epilare. Pentru masaj erotic m-a zis de colegele cunoscute: Rândunica, Lia, Aria, Natalia ( da, a zis că lucrează și Natalia). Inițial am vrut și "hidratarea", adică hj dar mi-a spus că nu se dezbracă, nu mi s-a părut tentant. La final mi-a dat și cu cremă de gălbenele.

Despre Betty: o milfă, slim, posibil slim fit, înaltă - cred că are în jur de 1,70, brunetă, păr lung, aproximativ 35 de ani, amabilă, plăcută, comunicativă, meticuloasă, chiar își dă interesul pentru serviciile oferite. Este o opțiune bună pentru cine dorește epilare

Link spre comentariu

Vizitator
Acest topic este acum închis pentru alte răspunsuri.
  • Navigare recentă   0 members

    No registered users viewing this page.

×
×
  • Creează nouă...