Sari la conținut

Epilare cu ceara pentru domni Betty 0761392776


Postări Recomandate

  • Telefon: 0758609361
  • Oras:Bucuresti
  • Disponibila
  • Telefon: 0758609361
  • Oras:Bucuresti
  • Disponibila

Le da beti (!!!) maciuca......

 

Si mie trebuia sa mi-i dea, am sunat si a raspuns ciuciu....

 

Baieti, eu sunt "ala altu cu o recenzie la fel de putoare si minciuni".....si n-a venit, de ce oare??? Pt ca printesa NU A MAI RASPUNS!!!

DUPA CA AM VAZUT CU CINE STAU DE VB, IGNORE LA TOATE SI MI-AM VAZUT DE VIATA....DE ASTA!!!

mars ma ca nu ti-a dat nimeni ignore si nici nu ai venit sa iei un ban. eu personal te astept sa ti-i dau bai puta bleaga infecta.

tot tu esti si cu astelalte conturi?

bai ce bolnavi sunteti bai!

cat timp sa aveti sa faceti cuiva rau gratuit

bai putica proasta, vino ma ca eu personal iti dau banii inapoi. si tie si celorlalti doi mincinosi. e nr meu in semnatura, va astept. aratati-va  mutra!

haideti, cu tupeu!

fara inventii!

si mai puneti si o dovada ceva, ca deja scade credibilitatea.

sa vedem, un apel ceva, o conversatie ceva, o chestie ceva, reala.

Link spre comentariu
  • Telefon: 0758609361
  • Oras:Bucuresti
  • Disponibila
  • Telefon: 0758609361
  • Oras:Bucuresti
  • Disponibila

Adevarat graita-i cu prea multi prosti.....parte din ei, cotizeaza la bunastarea voastra....

 

Oare de asta sunt prosti??? In acceptiunea ta, se pare ca de aia.....ne-o meritam!!! Am spus-o si o repet

bai loosere, eu nu am clienti prosti

de asta ti-e ciuda

ca ai vrut sa vii si ti-am bagat pula pe gat de doua ori

cu rugaminti si insistente tot te-am refuzat

de ce crezi oare?

pai dasta, ca esti prost si nu ai cum sa ajungi la mine!

clientii mei reali care cotizeaza nu abereaza pe aici. spun adevarul si realitatea, nu inventeaza povesti triste despre tepe. eu nu dau tepe. si nici nu imi bat joc de munca mea. e valabil si pt colega mea. nu are cum sa dea tepe, ca dasta sunt eu aici, sa am grija sa fim cum trebuie cu clientii. idiotule!

mai du-te in cacat ca mi-ai stricat ziua matinal!

Link spre comentariu
  • Telefon: 0758609361
  • Oras:Bucuresti
  • Disponibila
  • Telefon: 0758609361
  • Oras:Bucuresti
  • Disponibila

Mai activează cra-cra? Are si clone?

CRA-CRA....

cioara, us de aici !

vezi ca te-ai pierdut de stol

mai pe campuri in colo

 

 

iote cum va apar clonele...bolnavilor!

Link spre comentariu
  • Telefon: 0758609361
  • Oras:Bucuresti
  • Disponibila
  • Telefon: 0758609361
  • Oras:Bucuresti
  • Disponibila

Auzi la proasta asta: "bani din paguba lor". Cata nesimtire zace-n tine, mahalagioaico

bai smechere, proasta-i ma-te du-te in eprubeta de unde ai iesit!

Link spre comentariu
  • Telefon: 0758609361
  • Oras:Bucuresti
  • Disponibila
  • Telefon: 0758609361
  • Oras:Bucuresti
  • Disponibila

Am fost și eu la javra asta .Am fost și la rândunică .care nu se compara ,e o doamna i n ade vărarul sens ,m-a mira însă faptul ca vorbește așa de porcos aici .Boicotul este cea mai buna alegere pentru specimenul asta jegos pe nume de cod " Bety

"

pe asta am vazut-o acum

bai tu esti prost?

boicot ca ce?

cunosti ce s-a intamplat?ai fost acolo?ai vazut tu cu ochii tai ca e real ce spune el?

in ce sens a fost javra cu tine?ce ti-a facut?ce nu ti-a facut?

eu doamna, crezi ca lucrez cu javre?nu crezi ca depasesti niste limite?

 

de ce astia de ati fost nu ati scris recenzii cand ati fost?!?

Link spre comentariu
  • Oras:Timisoara
  • Oras:Timisoara

Hai sa recapitulam:

Individa asta cu nume de pasarica improasca pe toata lumea cu noroi, jigneste, denigreaza si porcaieste fara a fi banata! Ciudat lucru!

Cu ce se ocupa ea?

Freaca maciuci, si barbiereste oua!

Pai si atunci ce pretentie sa ai de la o asemenea zburatoare?

Notati ca am folosit un limbaj ultra-mega decent!

Astept porcaiala de rigoare! Baga randunico...

  • Like 1
Link spre comentariu
  • Oras:Romania, cum intri de la Arad, cateva sute km si pe dreapta
  • Oras:Romania, cum intri de la Arad, cateva sute km si pe dreapta

1. nu am spus ca, clientii tai sunt prosti, TU AI FACUT ASTA printre cuvinte, si de asta m-a si iritat

2. nu am mai multe conturi, abia il "pastoresc" si pe asta, ca nu am timp..........

3. marea ta frustrare, vine de la faptul ca EU NU AM VRUT SA MAI VIN LA TINE. La inceput am vrut sa te cunosc, dar mai apoi cand am inceput sa-ti vad raspunsurile pe forum la adresa mea si nu numai, EM (TI-)AM DAT IGNORE, atat tie, cat si celei de mai sus, beti (scris intentionat asa). DA, a(t)i promis aici ca se vor returna banii, ciuciu, am sunat nu a raspuns, am scris, deasemenea, apoi am dat ignore ca nu saracesc din cei 150 platiti si sa termin balciul

Rugaminti si insistente.....................suntem la camera ascunsa? Unde e, sa rad spre ea???

4. Ce nu pricep in ruptul capului, sunt 2 lucruri si pe care le voi scrie aici: de ce la toate intrebarile si recenziile adresate lui beti, raspunzi tu??? Aia e muta, nu stie sa scrie sau ce??? Daca topicul este al ei, LAS-O PE EA SA SCRIE, daca are peste, precizeaza sa stim................ si alta chestie, NU INTELEG DE CE PARI CAM SINGURA DE PE  AICI CARE INJURA, INJURA DE MAMA PE TOTI SI NU SE IA ASUPRA TA NICIO MASURA??? ESTE CLAR CA CINEVA TE TINE IN BRATE SI ITI PERMITE SA AI ACEST LIMBAJ SUBURBAN............SA STII CA PLANGERILE DE INJURII SE POT FACE SI IN ALTE PARTI................

 

Baieti, cu scuze fata de voi cei cu bun simt, care sunteti majoritatea, asta este si ultima mea interventie in a coresponda cu aceasta "doamna". Educatia, bunul simt, varsta, pozitia, nu-mi permit sa merg mai departe si ma opresc. O fi ea o buna profesionista, in urma recenziilor asta este clar, dar ca om, are multe restante de dat. Nu ma voi mai lasa provocat, aveti intrebari, cu drag pe privat

 

Succes(-uri), atat fata de matale madam, cat si fata de initiatoarea acestui topic. Jumuleste-i bine, ca ei vin la tine, dar respecta-i si poarta-te ca atare

Link spre comentariu
  • Telefon: 0758609361
  • Oras:Bucuresti
  • Disponibila
  • Telefon: 0758609361
  • Oras:Bucuresti
  • Disponibila

bai oki bai

raman la aceeasi concluzie

tu esti prost rau ma!

da rau de tot!

ia si te culca fratelo, ca dai pe afara de atata prostie

se vede din satelit

:)))))

  • Like 1
Link spre comentariu
  • Oras:bucuresti
  • Oras:bucuresti

Bă dar ești chiar nesimțita ,tu pe toți ii faci prosti .Tu o curva ordinara ce ești.O mulgătoare de maciuci și trecătoare de coaie .Astept sa te potolește dacă nu vrei sa vin sa te fut in cur pana faci ochi roși

Link spre comentariu
  • Telefon: 0758609361
  • Oras:Bucuresti
  • Disponibila
  • Telefon: 0758609361
  • Oras:Bucuresti
  • Disponibila

Bă dar ești chiar nesimțita ,tu pe toți ii faci prosti .Tu o curva ordinara ce ești.O mulgătoare de maciuci și trecătoare de coaie .Astept sa te potolește dacă nu vrei sa vin sa te fut in cur pana faci ochi roși

ia vino ma fmm de rahat cu ochi!

hai ca te astept gunoiule!

cand vii, sa las usa descuiata?

Link spre comentariu

bai smechere, proasta-i ma-te du-te in eprubeta de unde ai iesit!

Fa, pisa-m-as pe tine de rapandula, m-am luat de ma-ta ? Arza-te-ar focu' sa te arza, jegoasa dracului. Fa, iti sparg fatza, jartea penala ce esti. Fgm, sa te futa toti cainii din Titan de-acolo, borfasa care esti. Cine te crezi ma, carbonizato ? Te leg de stalp si te bat cu biciul in parcare la Auchan, aschelabrico. Fa, uita-te bine pe unde calci ca ti-o iei de nu te vezi, asa mamitza cum te dai. Vrei sa mai intri intr-un concediu ? Se rezolva la urgenta. Hai mai calca pe bec. 

4 M iti dau.

Link spre comentariu
  • Telefon: 0758609361
  • Oras:Bucuresti
  • Disponibila
  • Telefon: 0758609361
  • Oras:Bucuresti
  • Disponibila

Pai pana iesi tu din parnaie sa iti vezi visul implinit,mai dureaza bai smechere :))))

Pe tine te bate si o musca :)))))

Doua muste te nenorocesc daca te prind amandoua odata in celula!

Stai cuminte parnaiasule! Stai chill acolo in celula ta de puscarie.

Te anunt eu cand raman fara hartie igienica

Link spre comentariu
  • Oras:Bucuresti
  • Oras:Bucuresti

bah nen

Cine ar plati 50 euro ( 220 ron) o sedinta de 100 ron...

Pute

Ceva nu se leaga...

Am platit o sedinta de masaj de 150 de lei cu 50 euro, dar am intrebat in prealabil daca accepta si imi poate schimba, mi-a confirmat, dar nu asta a fost problema mea, La penultima sedinta ea s-a comportat exact cum mi-as fi dorit de accea i-am mai acordat o noua sansa. Nu spun ca din punct de vedere profesional nu stie ce face insa din pacate gandeste prea mult ca un vanzator de masini din targul vitan si nu va ezita sa incerce sa te pacaleasca fie si cu catusi de putin. In ceea ce priveste respectarea programariilor, total de evitat.

Concuzia este ca desi presteaza servicii decente seriozitatea acestei tinere numita "betty" este si va ramane la 50 de ron. "@ sos de centura, daca pot sa il ard de ce sa nu o fac"

 

Nu cred ca e cazul sa ma faci mincinos dar daca insisti iti pot pune cu drag la dispozitie ultima convorbire telefonica unde "betty" recunoaste tot ceea ce am spus mai sus

 

Mult succes

Link spre comentariu

E limpede ca sunt doua bandite. Escroace si tepare. Asemenea personaje toxice trebuie eliminate, alungate, exilate, sterse. Asa ca luati-va catrafusele, boccelutele in spinare si uscheala. Duceti-va in munti, in jungla, oferiti masaj canibalilor, epilati-i p-aia si pe urma reveniti.

Hai, curaj. Va tinem totusi pumnii.

Acriturilor !!

Link spre comentariu
  • Telefon: 0758609361
  • Oras:Bucuresti
  • Disponibila
  • Telefon: 0758609361
  • Oras:Bucuresti
  • Disponibila

E limpede ca sunt doua bandite. Escroace si tepare. Asemenea personaje toxice trebuie eliminate, alungate, exilate, sterse. Asa ca luati-va catrafusele, boccelutele in spinare si uscheala. Duceti-va in munti, in jungla, oferiti masaj canibalilor, epilati-i p-aia si pe urma reveniti.

Hai, curaj. Va tinem totusi pumnii.

Acriturilor !!

alt prost...

bai putifer, ia si cauta topicul cu recenziile mele. daca gasesti una negativa pe acolo, iti fac statuie in fata blocului.

vorbesti ca sa nu adormi

:)))))

Link spre comentariu
  • Telefon: 0758609361
  • Oras:Bucuresti
  • Disponibila
  • Telefon: 0758609361
  • Oras:Bucuresti
  • Disponibila

Am platit o sedinta de masaj de 150 de lei cu 50 euro, dar am intrebat in prealabil daca accepta si imi poate schimba, mi-a confirmat, dar nu asta a fost problema mea, La penultima sedinta ea s-a comportat exact cum mi-as fi dorit de accea i-am mai acordat o noua sansa. Nu spun ca din punct de vedere profesional nu stie ce face insa din pacate gandeste prea mult ca un vanzator de masini din targul vitan si nu va ezita sa incerce sa te pacaleasca fie si cu catusi de putin. In ceea ce priveste respectarea programariilor, total de evitat.

Concuzia este ca desi presteaza servicii decente seriozitatea acestei tinere numita "betty" este si va ramane la 50 de ron. "@ sos de centura, daca pot sa il ard de ce sa nu o fac"

 

Nu cred ca e cazul sa ma faci mincinos dar daca insisti iti pot pune cu drag la dispozitie ultima convorbire telefonica unde "betty" recunoaste tot ceea ce am spus mai sus

 

Mult succes

o astept

cu interes

Link spre comentariu

alt prost...

bai putifer, ia si cauta topicul cu recenziile mele. daca gasesti una negativa pe acolo, iti fac statuie in fata blocului.

vorbesti ca sa nu adormi

:)))))

Io am zis ca te prefaci da' pan' la urma chiar esti proasta. Rau de tot nu asa.....doar o coaja de tontzenie.

Du-te in piatza muncii cu recenziile tale. L-ati tepuit pe om, sunteti escroace si bandite.Ce nu pricepi ?

Plecati domne de-aici, furacioaselor. Hai repejor, repejor, pas alergator.

Link spre comentariu
  • Telefon: 0758609361
  • Oras:Bucuresti
  • Disponibila
  • Telefon: 0758609361
  • Oras:Bucuresti
  • Disponibila

Io am zis ca te prefaci da' pan' la urma chiar esti proasta. Rau de tot nu asa.....doar o coaja de tontzenie.

Du-te in piatza muncii cu recenziile tale. L-ati tepuit pe om, sunteti escroace si bandite.Ce nu pricepi ?

Plecati domne de-aici, furacioaselor. Hai repejor, repejor, pas alergator.

Sunt pe stop. Am un ob in loc de ...

poti sa mi sugi obul?!

Ca sa ai ocupatie.

Multi il cumpara dar pt tine fac un efort si ti-l dau gratis,numai sa ai si tu ceva de lucru.

:))))

Link spre comentariu

Sunt pe stop. Am un ob in loc de ...

poti sa mi sugi obul?!

Ca sa ai ocupatie.

Multi il cumpara dar pt tine fac un efort si ti-l dau gratis,numai sa ai si tu ceva de lucru.

:))))

Iar minti. Nu esti pe niciun stop. Te-a intarziat 2 saptamani. E panica, ai supt-o vecinului venit din Franta. Malinois il cheama, Se stie tot.

Fa uscato, n-ai cum sa mi-l dai, chiar gratis, cum zici. Stii de ce ? Pentru ca ai unul singur, doar p-ala il folosesti toata perioada.

De-aia pacaliti oamenii.

Zgarcito!!

Link spre comentariu
  • Telefon: 0758609361
  • Oras:Bucuresti
  • Disponibila
  • Telefon: 0758609361
  • Oras:Bucuresti
  • Disponibila

E însărcinată da-o in pula mea de zdreanță penală .Eu oricum am promis ca o fut in cur așa ca poate sa țină OB -ul la locul lui ca nu m-a supăr

Iar o aduci pe ma-ta pe forum...si ti-qm zis sa ai grija cui o da. Ca daca mai face unu ca tine...vai vai...

Link spre comentariu

  • Telefon: 0758609361
  • Oras:Bucuresti
  • Disponibila
  • Telefon: 0758609361
  • Oras:Bucuresti
  • Disponibila

Iar minti. Nu esti pe niciun stop. Te-a intarziat 2 saptamani. E panica, ai supt-o vecinului venit din Franta. Malinois il cheama, Se stie tot.

Fa uscato, n-ai cum sa mi-l dai, chiar gratis, cum zici. Stii de ce ? Pentru ca ai unul singur, doar p-ala il folosesti toata perioada.

De-aia pacaliti oamenii.

Zgarcito!!

:)))))

Pai pe ala unu ba ti-l dau. Il pastrez musai pt botu tau infect :)))

Link spre comentariu
Vizitator
Acest topic este acum închis pentru alte răspunsuri.
  • Navigare recentă   0 members

    No registered users viewing this page.

×
×
  • Creează nouă...