Sari la conținut

Epilare cu ceara pentru domni Betty 0761392776


Postări Recomandate

  • pisicuts a schimbat titlul în Epilare cu ceara pentru domni Betty 0761392776
  • Oras:Bucuresti Titan
  • Oras:Bucuresti Titan

Draga Betty, un upgrade la blogul tau cand mai faci?

Sau macar mai faci?

Nicio poza, niciun detaliu nou, nimic...

Mai pune ceva "carnita" pe blog ca e slabut rau. ;-)

Buna ! "Carnita"la epilat ? Eu nu mai ofer masaj de vreo doi ani .

Link spre comentariu
Vizitator florinflo7
Reputație: 0
La 06.06.2020 la 13:15, mucl3s a spus:

se poate si cu crema depilatoare?

😂😂😂 ce fătălău și avorton ești , băi epilatule ai gleznutele la vedere?😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂

Link spre comentariu
Vizitator florinflo7
Reputație: 0
La 09.12.2019 la 12:55, zanafar a spus:

Am fost la Bety pentru epilare in perioada cand Irina era inactiva si va pot lasa cateva impresii in ceea ce o priveste.

Locatia foarte curata si discreta. Imi place ca e bloc nou si nu se uita lumea urat cand intri in scara. La capitolul curatenie este nota maxima.

Bety este o tipa bruneta, inalta, bine facuta, foarte amabila.

Epilarea cu ceara este dureroasa ce-i drept dar Bety are rabdare si lucreaza incet ca sa nu te sperii. Imi place cum pune ea mana pe piele dupa ce a smuls cate o bucata de ceara.

Recomand pentru epilare daca va este in drum, de treaba tipa si se straduie sa fie totul bine.

😂😂😂 tot un fătălău rămâi pana mori , gaura de cur ce ești 😂😂😂

Link spre comentariu
  • Oras:Bucuresti Titan
  • Oras:Bucuresti Titan

Buna.

Am un nr nou de telefon 

0761392776

Programul meu este zilnic dupa ora 9 00 pana seara in jur de ora 19 00. Doar cu programare in prealabil. Prefer sms sau whatsapp.

Servicii de cosmetica, epilare cu ceara, masaj,mici fantezii.

Rog un moderator daca poate sa modifice nr din titlu.

Daca aveti intrebari cu drag va astept sa ne scriem. Pupici.

  • Inimioara 2
Link spre comentariu
  • Telefon: 0700000000
  • Oras:București
  • Telefon: 0700000000
  • Oras:București
Acum 25 minute, beatrice4u a spus:

Buna.

Am un nr nou de telefon 

0761392776

Programul meu este zilnic dupa ora 9 00 pana seara in jur de ora 19 00. Doar cu programare in prealabil. Prefer sms sau whatsapp.

Servicii de cosmetica, epilare cu ceara, masaj,mici fantezii.

Rog un moderator daca poate sa modifice nr din titlu.

Daca aveti intrebari cu drag va astept sa ne scriem. Pupici.

Bine ai revenit Bety, poți face o actualizare a prețurilor? 😘

Link spre comentariu
  • Membru Premium
  • Oras:București
  • Oras:București
Acum 13 minute, beatrice4u a spus:

Fac masaj doar clientilor vechi  . Si celor care au o igiena impecabila  . Am dreptul de a mi selecta clientela . Cum si voi aveti dreptul sa refuzati daca nu sunteti multumiti . Multumesc ! 

Eu nu aveam de unde sa stiu asta.

Tarife ?

Tot in locatia stiuta din Rasarit de Soare ?☺😋🤗

  • Like 4
  • Minus 4
Link spre comentariu
  • Oras:București
  • Oras:București
1 hour ago, cristi ccd said:

Draga mea (noastra), servicii, tarife, locatie?
Multumim anticipat! 

Și niște poze n-ar strica, chiar dacă e vorba de epilare/masaj (clienților selectați), fantezii etc.

"We eat first with our eyes" e ideea.

Link spre comentariu
  • Oras:Bucuresti Titan
  • Oras:Bucuresti Titan
19 hours ago, cristi ccd said:

Draga mea (noastra), servicii, tarife, locatie?
Multumim anticipat! 

Buna ! Pentru mai multe detalii ,in privat . sms, whatsapp. . Raspund cu mare drag ! 

Link spre comentariu
  • Oras:Bucuresti
  • Oras:Bucuresti
Acum 2 ore, beatrice4u a spus:

Buna ! Pentru mai multe detalii ,in privat . sms, whatsapp. . Raspund cu mare drag ! 

Draga Betty,

Ti-am scris de vreo 6 zile pe WhatsApp, dar nu raspunzi/ai raspuns.
Aici neputand primi PM, ti-am scris direct acolo, dar... :(
Ce zici, arunci o privire si-mi si raspunzi? 😉

 

Link spre comentariu
  • Oras:Bucuresti Titan
  • Oras:Bucuresti Titan

Neata , dragii mei ! 

Sap asta sunt doar pentru epilare . 

Pentru cei care nu ma cunosc as vrea sa va spun ca , eu ofer masaj doar clientilor vechi si celor care sunt curati . Am dreptul de a mi selecta clientela . 

In principiu ma axez mai mult pe epilare . Eu daca nu fac masaj din placere , nu o sa iasa bine si prefer sa nu fac . 

Va astept cu mare drag la epilare 😀😀😀

 

Link spre comentariu
  • Oras:aaaao
  • Oras:aaaao

buna seara!

zilele trecute am cautat sa ma epilez si cum Randunica nu era in locatie mi-a recomandat sa merg la Beatrice, colega ei.

am avut parte de o epilare ca la carte, cu multa rabdare. programarea am facut-o cu cateva ore bune inainte. totul perfect .

recomand cu incredere.

Link spre comentariu
  • Telefon: 0758609361
  • Oras:Bucuresti
  • Disponibila
  • Telefon: 0758609361
  • Oras:Bucuresti
  • Disponibila

@pisicutspoate poti sa modifici in titlu nr de telefon al colegei mele ca vad ca are nr vechi in titlul topicului.

Legat de colega mea : eu o recomand cu drag celor care isi doresc servicii de epilare. Lucram impreuna de cativa ani bunicei si va pot garanta ca serviciile ei sunt de calitate. Iar daca vreodata nu sunt in locatie eu si va doriti pe cineva cu experienta nu ezitati sa o contactati. Pupicei.

Link spre comentariu
  • Telefon: 0700000000
  • Oras:București
  • Telefon: 0700000000
  • Oras:București
Acum 12 ore, beatrice4u a spus:

Buna dragilor ! 

Va astept la epilare + masaj sau baita in cada :)))))

pupici ! 😚

Neața, te bagi și la limbute? Pup 😘

Link spre comentariu

Salutare!

 

   La doar o zi după ce am fost la epilare inghinala la Randunica, colega lui Betty, și am văzut ca nu doare asa de rău, mi-am făcut programare și la Betty pentru restul corpului.

   Programarea este la fel de simpla ca în cazul Randunicii, mesaj pe wapp cu ziua și ora când as putea ajunge, a răspuns repede și am fost norocos sa o prind disponibilă.

   Ajuns la locație cu 20 de minute înainte la cererea ei pentru a avea timp si pentru ca avea si colega ei programare după, am fost primit de o fata foarte amabila, cu bun simț, răbdătoare. Mi-a explicat procedura epilării, după care am mers la dus, care a fost tot cu apa cât mai fierbinte.

   Întors de la dus, a început epilarea. Betty este foarte atenta sa te simți cât se poate de bine, te întreabă mereu dacă doare, se asigura ca ceara sa nu fie pre fierbinte, are grija sa nu rămână fire de par, per total are grija de tine😄

   Epilarea nu este foarte dureroasa, în unele zone doare mai rău dar trece repede, în alte zone nici nu simți.

   Ședința a durat undeva la 55-60 de minute, excluzând dușul, 60 de minute în care am discutat diverse, este o fata foarte inteligenta, epilează foarte bine, are grija sa nu rămână fire de par, este răbdătoare, mi-a plăcut cel mai mult ca este foarte atenta sa nu te doară, sa nu te ardă cu ceara.

   La final te hidratează cu ulei, îți explica ce trebuie sa faci și acasă.

   În concluzie eu doar acolo o sa ma epilez ori la ea ori la colega ei, depinde cine e disponibilă.

    Notele conform regulamentului:

   Locație: 10 ușor de ajuns, loc de parcare la Lidl care e lângă Complexul Rasarit de Soare, curat/îngrijit, prosoape curate.

   Aspect: 10 chiar îmi plac fetele de la acest Complex, undeva la 1.75, slim, mânuțe delicate

   Epilare: 10 se vede ca e experta și știe ce face, cred ca la salon nu beneficiezi de asa epilare ca la Betty

   Prețul: se discuta cu ea, depinde ce zone vrei sa la epilezi

Recomand cu încredere.😘😘

 

Ps: sper sa îmi fac cât mai repede timp sa vin sa terminam ce am început😁🥰

   

   

  • Inimioara 2
Link spre comentariu
  • Oras:Paris
  • Oras:Paris

Pentru ca lucreaza matinal Bety este alta alegere pentru sesiunile de masaj cand am treaba in Titan. De fiecare data sedinta foarte buna, accent pe masajul de relaxare, apreciez ca are si masa de masaj si insista cat se poate de atent si strong pe zonele dureroase. In the end te bucuri de o finalizare prin masaj si de o priveliste draguta.

Link spre comentariu

Vizitator
Acest topic este acum închis pentru alte răspunsuri.
  • Navigare recentă   0 members

    No registered users viewing this page.

×
×
  • Creează nouă...