Sari la conținut

ATENTIE !!! ( Mai adresez celor cu relatii stabile/casatoriti)


Postări Recomandate

  • Oras:craiova
  • Oras:craiova

salut...sper sa nu fie persoana cu care am avut un mic flirt.....tot bmw, genul milf dupa care iti cam fug ochii

cine stie?si eu sper sa nu fi fost.cum o chema(initialele)?si ultimele 3 cifre de telefon ca daca se potrivesc iti pot da un raspuns clar.

Link spre comentariu
  • Oras:craiova
  • Oras:craiova

Se pare ca doamna a citit acest topic si a considerat ca masina prietenului meu e de vina....asa ca azi noapte a fost vandalizata ( o oglinda rupta si 4 urme mari de cuie de la un capat la altul al masinii).Si mai mult ca sigur ca nu ea este "autoarea",ci pestele ei.

Link spre comentariu

Acum sa iti zic parerea mea.

1. Ce cauta tipul ala insurat singur fara femeie prin carciumile respective?

2. Cat de prost este sa ai escapade si sa te pozezi filmezi cand sti ca trebuie ca cineva sa nu afle nici cea mai mica informatie.

3. Dupa ce ca esti prost, o mai bagi si pe net, ca sa ce, sa vorbesti cu ea de acasa cand sotia e plecata?

4. Cum iti asterni asa dormi.

5. Sa fie invatatura de minte pentru toti ce vor sa isi bata joc de persoana de acasa.

Link spre comentariu

Acum sa iti zic parerea mea.

1. Ce cauta tipul ala insurat singur fara femeie prin carciumile respective?

2. Cat de prost este sa ai escapade si sa te pozezi filmezi cand sti ca trebuie ca cineva sa nu afle nici cea mai mica informatie.

3. Dupa ce ca esti prost, o mai bagi si pe net, ca sa ce, sa vorbesti cu ea de acasa cand sotia e plecata?

4. Cum iti asterni asa dormi.

5. Sa fie invatatura de minte pentru toti ce vor sa isi bata joc de persoana de acasa.

S-a trezit nea Ion ca e si el om...

Link spre comentariu
  • Oras:Romania
  • Oras:Romania

E plina Craiova de fete usore care pentru 100 EUR  fac tot ce vrei trebuie doar sa stii sa ai un pic de vrajala 

Jumatate din chelneritele de pe centru vechi accepta asta dupa max 20 de minute de discutii. Cand am chef de ceva nou care nu face asta ca meserie acolo ma adresez 

Link spre comentariu

Creează un cont sau autentifică-te pentru a adăuga comentariu

Trebuie să fi un membru pentru a putea lăsa un comentariu.

Creează un cont

Înregistrează-te pentru un nou cont în comunitatea nostră. Este simplu!

Înregistrează un nou cont

Autentificare

Ai deja un cont? Autentifică-te aici.

Autentifică-te acum
  • Navigare recentă   0 members

    No registered users viewing this page.

×
×
  • Creează nouă...