Sari la conținut

Lorena Summerland 250-400 - 0731647458


Vizitator proxenet

Postări Recomandate

  • Telefon: Only email me regarding my orders
  • Oras:Kiustenge
  • Telefon: Only email me regarding my orders
  • Oras:Kiustenge

Nu dai si tu un link cu informatiile/recenziile aduse de tine? Eventual mai multe ca deh, esti platinum,nu? Asa sa le faci in ciuda alora unora.... ;) Ah, sau informatie adusa pe forum inseamna sa dai ci copy/paste la anunturi si poze??

vrei ceva anume pentru tine info?ce te intereseaza?.Ai pomenint de paltinum .Ce te intereseaza scurt si la obiect?Ce nu ai gasit aici pe forum dupa ale mele copy/paste dupa anunturi si poze(eu macar fac,ajut in minuscula mea putinta,cu ce pot si eu)?? . 

PS ..scuze de "aceste"mizeri de la postaci

  • Like 4
Link spre comentariu
Vizitator futac_cta
Reputație: 0

Da, apartamentul ala... m-a lasat taximetristul chiar in fata scarii de la blocul cu pricina, fara sa realizeze, si parca era numarul 41! Tin minte si acum cum am foast intampinat de sanii aia goi si frumosi! Vorbisem la telefon si vocea superba ma facuse sa vin, aveam in gand pana sa urc in apartament daca intradevar este cea din pozele de pe publi24 si imi ziceam, daca nu e ea, un numar, daca e ea o ora... cand a deschis usa, Hristoase, o fata micuta, frumoasa foc si in nurii goi ma intampina in prag, fara sa se ascunda dupa usa cum fac majoritatea! Am stat si de vorba, chiar ai ce discuta cu ea... pot spune cu mana pe inima ca are veverita dulce... cu 69 ala m-a dat pe spate rau de tot... si chiar ii spusesem ca seamana putin cu Bianca Dragusanu... avusesem ceva discutii despre subiectul asta... ce sa mai a fost ultima fata pe care o vizitam inainte aa plec in voiaj... a fost o experienta pe cinste, pe care sper sa mai apuc sa o incerc din nou... desigur daca va mai veni si alta data la noi... pana atunci, flacai, nu o ratati, chiar nu este de ratat aceasta fatuca incredibil de placuta din toate punctele de vedere!

Link spre comentariu
Vizitator oo_f1erbinti
Reputație: 0

Cand ai o nelamurire despre o tipa care are recenzii bune (in mare parte), incearca si tu sa intrebi ceva de genul " ai fost colega cu jaga in zona..." si dupa ce primesti raspunsul scrii toata mizeria care ti s-a intamplat tie.

Eu sunt 99% convins ca fata nu a fost colega cu jaga si acum daca vine un utilizator si citeste ce ai scris tu mai sus isi pune mainile in cap nu? Merita lorena treaba asta?

Da frate-miu ai dreptate am gresit nu este fata pe care am banuit-o eu 

SI DA AI DREPTATE E SUPER SMECHERA ESTE EGALA CA ANDREEA GFE ( aproape ) ii lipseste french kiss :) si asta ma scoate din minti e bomba femeia i-am lasat 700 de ron pentru o ora si jumatate oricum fii sigur pentru mine  Lorena summerland a fost o experienta pe care o voi tine minte foarte mult timp e foarte draguta si de treaba

si am vizitat-o si pe colega ei ! i-am lasat 500  si ei sa-mi revin ca sunt futut prea bine si fizic si psihic si voi incerca sa scriu recenzile daca nu maine dimineata :)))

si imi cer scuze fata de fata ca am fost asa rau si fata de membrii nu ma voi mai enerva niciodata si altadata voi intreba nu voi mai scrie ca prostul i-am explicat fetei de ce sunt asa cretin si nu am mintit-o am fost sincer cu ea 

  • Like 2
Link spre comentariu
  • Membru Premium
  • Telefon: tali_banu69
  • Oras:Departe
  • Telefon: tali_banu69
  • Oras:Departe

Am si in prezent apartamentul din summerland, dar fiind politie la intrarea in mamaia,m-am gandit ca nu ii e nimanui mai convenabil asa. Prin oras te mai duci printre blocuri,in mamaia drum drept .

Eu stiam raspunsul :)) dar apartamentul e probabil singurul tau minus in momentul asta (din punctul meu de vedere) si cu siguranta ar fi aparut discutii mai devreme sau mai tarziu ;)

  • Like 1
Link spre comentariu

vrei ceva anume pentru tine info?ce te intereseaza?.Ai pomenint de paltinum .Ce te intereseaza scurt si la obiect?Ce nu ai gasit aici pe forum dupa ale mele copy/paste dupa anunturi si poze(eu macar fac,ajut in minuscula mea putinta,cu ce pot si eu)?? . 

PS ..scuze de "aceste"mizeri de la postaci

Pozele si tot ce pui cu copy/paste le gasim si noi, in acelasi loc din care le iei tu. Forumul aici este despre experiente, opinii, pareri, personale, exprimate in urma vizitelor facute si intr-ajutorul celorlalti membri. etc. Ceea ce faci tu se cheama plagiatorie...Apropo, ai doctorat? :))) Ca astia il iau imediat! ;) 

  • Minus 1
Link spre comentariu
  • Telefon: Only email me regarding my orders
  • Oras:Kiustenge
  • Telefon: Only email me regarding my orders
  • Oras:Kiustenge

Pozele si tot ce pui cu copy/paste le gasim si noi, in acelasi loc din care le iei tu. Forumul aici este despre experiente, opinii, pareri, personale, exprimate in urma vizitelor facute si intr-ajutorul celorlalti membri. etc. Ceea ce faci tu se cheama plagiatorie...Apropo, ai doctorat? :))) Ca astia il iau imediat! ;)

Spor la treaba si tu ,la  info copy/past nu te retine nimeni.Esti cerebral cand spui ca eu fac "plagiatorie"??pe cine plagiez ?sti ce inseamna "a plagia?

Ps..hai ca iti raspund apropo despre "doctorat",asa sa intelegi am urmat "Instifutul de arhitengura"

  • Like 4
Link spre comentariu
  • Telefon: Only email me regarding my orders
  • Oras:Kiustenge
  • Telefon: Only email me regarding my orders
  • Oras:Kiustenge

Da, apartamentul ala... m-a lasat taximetristul chiar in fata scarii de la blocul cu pricina, fara sa realizeze, si parca era numarul 41! Tin minte si acum cum am foast intampinat de sanii aia goi si frumosi! Vorbisem la telefon si vocea superba ma facuse sa vin, aveam in gand pana sa urc in apartament daca intradevar este cea din pozele de pe publi24 si imi ziceam, daca nu e ea, un numar, daca e ea o ora... cand a deschis usa, Hristoase, o fata micuta, frumoasa foc si in nurii goi ma intampina in prag, fara sa se ascunda dupa usa cum fac majoritatea! Am stat si de vorba, chiar ai ce discuta cu ea... pot spune cu mana pe inima ca are veverita dulce... cu 69 ala m-a dat pe spate rau de tot... si chiar ii spusesem ca seamana putin cu Bianca Dragusanu... avusesem ceva discutii despre subiectul asta... ce sa mai a fost ultima fata pe care o vizitam inainte aa plec in voiaj... a fost o experienta pe cinste, pe care sper sa mai apuc sa o incerc din nou... desigur daca va mai veni si alta data la noi... pana atunci, flacai, nu o ratati, chiar nu este de ratat aceasta fatuca incredibil de placuta din toate punctele de vedere!

chiar este PRO ACEASTA postare a ta.Ai o imaginatie bogata!

 

PS. acum ceva zile erai asa https://nimfomane.com/forum/topic/19603-socializarechat/?p=6134525

  • Like 4
Link spre comentariu
  • Oras:Patagonia
  • Oras:Patagonia

Lorena 100% reală

 

AM REVENIT !
Pentru cei ce mă cunosc vă aștept într-o locație nouă pentru a retrăi momente pasionale deja cunoscute atât de bine de către voi, iar pentru cei ce nu mă cunosc,sunt Lorena am 22 de ani, ochi albastrii,sani nr 5,fund bombat.
îmi rezerv dreptul de a selecta clienții.
 
0760865562
 

post-238051-0-91084900-1587858658_thumb.jpg

post-238051-0-38074800-1587858663_thumb.jpg

post-238051-0-57164400-1587858667_thumb.jpg

post-238051-0-30447500-1587858672_thumb.jpg

post-238051-0-61011800-1587858676_thumb.jpg

post-238051-0-89127800-1587858680_thumb.jpg

  • Like 4
Link spre comentariu
Vizitator futac_cta
Reputație: 0

Da, apartamentul ala... m-a lasat taximetristul chiar in fata scarii de la blocul cu pricina, fara sa realizeze, si parca era numarul 41! Tin minte si acum cum am foast intampinat de sanii aia goi si frumosi! Vorbisem la telefon si vocea superba ma facuse sa vin, aveam in gand pana sa urc in apartament daca intradevar este cea din pozele de pe publi24 si imi ziceam, daca nu e ea, un numar, daca e ea o ora... cand a deschis usa, Hristoase, o fata micuta, frumoasa foc si in nurii goi ma intampina in prag, fara sa se ascunda dupa usa cum fac majoritatea! Am stat si de vorba, chiar ai ce discuta cu ea... pot spune cu mana pe inima ca are veverita dulce... cu 69 ala m-a dat pe spate rau de tot... si chiar ii spusesem ca seamana putin cu Bianca Dragusanu... avusesem ceva discutii despre subiectul asta... ce sa mai a fost ultima fata pe care o vizitam inainte aa plec in voiaj... a fost o experienta pe cinste, pe care sper sa mai apuc sa o incerc din nou... desigur daca va mai veni si alta data la noi... pana atunci, flacai, nu o ratati, chiar nu este de ratat aceasta fatuca incredibil de placuta din toate punctele de vedere!

Sa clarific putin postarea...

Am fost acuzat de catre un user ca am o imaginatie bogata, probabil ca am, dar ceea ce am postat mai sus, este adevarat se petrecea in vara anului 2017, daca Lorena se chinuie putin isi poate aduce aminte de o intamplare cu un flacau care a zis ca in doua zile pleaca in voiaj si exact asa s-a intamplat... eu nu vin cu minciuni sau inventii! Sau sa insist sa fac "n" postari pe topicele fetelor pe care nu le-am vizitat, cum o fac altii, doar ca sa iste anumite scandaluri! Deci Lorena, poate iti aduci aminte intamplarea, desi e posibil sa nu la cate persoane te-au vizitat... in orice caz, asta am vrut sa clarific, sa nu existe dubii! Spor!

Link spre comentariu

Sa clarific putin postarea...

Am fost acuzat de catre un user ca am o imaginatie bogata, probabil ca am, dar ceea ce am postat mai sus, este adevarat se petrecea in vara anului 2017, daca Lorena se chinuie putin isi poate aduce aminte de o intamplare cu un flacau care a zis ca in doua zile pleaca in voiaj si exact asa s-a intamplat... eu nu vin cu minciuni sau inventii! Sau sa insist sa fac "n" postari pe topicele fetelor pe care nu le-am vizitat, cum o fac altii, doar ca sa iste anumite scandaluri! Deci Lorena, poate iti aduci aminte intamplarea, desi e posibil sa nu la cate persoane te-au vizitat... in orice caz, asta am vrut sa clarific, sa nu existe dubii! Spor!

Imi amintesc. Te pup si te asteptt pana joi .

  • Like 1
Link spre comentariu
Vizitator futac_cta
Reputație: 0

Imi amintesc. Te pup si te asteptt pana joi .

Te pup si eu! Dar din nefericire pentru mine, sunt plecat in voiaj... dar daca este adevart ce spune talibanul si ai zis ca te mai intorci, am sa vin negresit cu prima ocazie cand te revad disponibila cand voi fi acasa! :*

Link spre comentariu
Vizitator futac_cta
Reputație: 0

Imi amintesc. Te pup si te asteptt pana joi .

In orice caz, ma bucur ca iti aduci aminte vag ceea ce am relatat mai sus si ca ai idee cine iti tasteaza acum cat de cat :D! Asta denota ca nu am cazit de prost sau ca inventez chestii! Sa ne revedem cu bine, zic!

Link spre comentariu
Vizitator futac_cta
Reputație: 0

Iti aduci aminte ca am vorbit de Bianca Dragusanu, Daniela Crudu si inca cateva fete din Showbizz, adica deschisesem un subiect despre ele si imi spuneai ca esti ceva ruda indepartata cu Bianca D. Si despre faptul ca mi-ai spus ca acel apartament din Summerland este ca si al tau si oricand doresti sa mergi acolo o faci? Inventez eu astea?

Link spre comentariu

Faci programări pe care șa le si respecți?

 

Ca sunt unele care spun că fac si cand te duci nu mai raspund iar in vremurile astea....

 

Sunt foarte interesat doar cu programare....

În general nu lucrez pe baza de programari tocmai pentru ca nu am nicio siguranta ca imi vine cine “ promite” dar ma poti suna si vorbim. Sau imi poti scrie pe wapp. Pupp

  • Like 1
Link spre comentariu

Domnisoara nu rasp. Trimite niste mesaje standard cu preturi si locatie. Dar incercand sa stabilesc intalnirea cu ea, nu a mai raspuns de niciun fel.

Mai incercam, sper sa revin cu o recenzie curand, asta in caz ca va avea d'soara binevointa

Te-ai gandit ca poate sunt ocupata? De aceea nu raspund? Eu nu sun inapoi daca trec mai mult de 10 minute ss nu deranjez. Sa nu fii cu sotia sa nu ai treaba. Te pup si te astept

Link spre comentariu

Creează un cont sau autentifică-te pentru a adăuga comentariu

Trebuie să fi un membru pentru a putea lăsa un comentariu.

Creează un cont

Înregistrează-te pentru un nou cont în comunitatea nostră. Este simplu!

Înregistrează un nou cont

Autentificare

Ai deja un cont? Autentifică-te aici.

Autentifică-te acum
  • Navigare recentă   0 members

    No registered users viewing this page.

×
×
  • Creează nouă...