Sari la conținut

Lorena Summerland 250-400 - 0731647458


Vizitator proxenet

Postări Recomandate

confirm treaba cu "un pup acolo unde trebuie, nu va mai fi nevoie de nimic" Lorena, pwwp! :*

💋💋💋💋💋💋💋💋💋💋💋

Link spre comentariu
Vizitator valjean
Reputație: 0

Lorena este ce-a mai frumoasa fata din Constanta,eu o iubesc din umbra,il las pe futac sa o iubeasca pe fatza.Am fost la ea la indemnul lui,am avut femei celebre,maritate si dornice de ce nu aveau acasa.Stiti de ce au nevoie femeile,de pula,de vorbe frumoase chiar daca nu sint adevarate,si de caldura sufleteasaca.Eu am fost la Lorena si m-am simtit in dificultate,ea nu are nevoie de ce pot sa ofer eu.Eu sint un trubadur ea este o pragmaticaO respect,ea divina eu de vina,incercati macar odata si o sa muriti fericiti

  • Like 3
Link spre comentariu
  • Oras:ROMANIA
  • Oras:ROMANIA

Lorena este ce-a mai frumoasa fata din Constanta,eu o iubesc din umbra,il las pe futac sa o iubeasca pe fatza.Am fost la ea la indemnul lui,am avut femei celebre,maritate si dornice de ce nu aveau acasa.Stiti de ce au nevoie femeile,de pula,de vorbe frumoase chiar daca nu sint adevarate,si de caldura sufleteasaca.Eu am fost la Lorena si m-am simtit in dificultate,ea nu are nevoie de ce pot sa ofer eu.Eu sint un trubadur ea este o pragmaticaO respect,ea divina eu de vina,incercati macar odata si o sa muriti fericiti

este nimic de zis ...dar sa nu exageram ,pe aici mai exista si o LIA ,KMA ,BETRICE DREAM GIRL ,NOIEMI ...si altele ....pe la ele n-oi fi fost ?

Fiecare din ele este frumoasa ....in felul ei

  • Like 1
Link spre comentariu

Cu siguranta nu a spus sa ofenseze pe nimeni si cu siguranta fetele enumerate de catre tine, sunt foarte frumoase. 🌹🦋

 

Si-a spus strict parerea personală în ceea ce ma priveste. Nu a facut-o comparativ cu nimeni. 😘

  • Like 1
Link spre comentariu
Vizitator alexlakers0
Reputație: 0

Cu siguranta nu a spus sa ofenseze pe nimeni si cu siguranta fetele enumerate de catre tine, sunt foarte frumoase.

 

Si-a spus strict parerea personală în ceea ce ma priveste. Nu a facut-o comparativ cu nimeni.

Pe la Timisoara o scurta vizita in viitoru apropiat?

Link spre comentariu
Vizitator valjean
Reputație: 0

Nebunie pe hartie ,dar cine naiba mai scrie,scriem doar pe tastatura si d-am toti tare din gura,Lorena multumesc ptr ca existi.Esti ce isi doresc toti oameni sa intalneasca in viata,.Esti fata frumoasa din visele noastre.

Link spre comentariu
  • Oras:Intre munti si vai si dealuri
  • Oras:Intre munti si vai si dealuri

Daca tot sunteti toti astia cu "Hai in Brasov; Nu vii in Timisoara; Te asteptam la Bucuresti..."

 

... sa mai arunc si eu una:

 

 

 

Hai pana in Enschede, Overijsel ;-)

  • Like 1
Link spre comentariu

  • Oras:Dobrogea
  • Oras:Dobrogea

Nebunie pe hartie ,dar cine naiba mai scrie,scriem doar pe tastatura si d-am toti tare din gura,Lorena multumesc ptr ca existi.Esti ce isi doresc toti oameni sa intalneasca in viata,.Esti fata frumoasa din visele noastre.

Aici te lauzi! 😉🤣😂
Link spre comentariu

Creează un cont sau autentifică-te pentru a adăuga comentariu

Trebuie să fi un membru pentru a putea lăsa un comentariu.

Creează un cont

Înregistrează-te pentru un nou cont în comunitatea nostră. Este simplu!

Înregistrează un nou cont

Autentificare

Ai deja un cont? Autentifică-te aici.

Autentifică-te acum
  • Navigare recentă   0 members

    No registered users viewing this page.

×
×
  • Creează nouă...