Sari la conținut

Lorena Summerland 250-400 - 0731647458


Vizitator proxenet

Postări Recomandate

  • Oras:Constanta
  • Oras:Constanta

Bunaa. Nu fac Fk 😘😘😘

Asta e îți respect alegerea dar dacă tot voi plăti 400-500 pe o ora consider sa caut ceva sa îmi fac si plăcerile mele eu consider că ar crea o placere mai mare decât clasicul dă-ți hainele jos un mic oral și treci la treabă prea mecanic ptr mine ! ÃŽți doresc succes

Link spre comentariu
  • Oras:cta
  • Oras:cta

Buuuun, a venit si momentul mult asteptat (de mine) si am ajuns sa o cunosc pe Lorena, exact cum îi promisesem pe forum! Acum sunt in pauza de cefea "de dupa" si incerc sa derulez filmul!

Am ajuns la fata cu 15-20 min mai devreme decat programasem si m-am decis sa-i dau un mesaj sa vad daca ma poate primi! Primesc telefon in secunda 2 si ma invita la ea. Este un bloc nou pe str. Calarasi, compus din 2 etaje, care am inteles ca a fost o casa la un moment dat...sun la interfon, intru si undeva la etajul unu gasesc apartamentul 2! Imi deschide Lorena...fac o pauza sa pot respira (nu datorita urcatului scarilor) si exclam WOW! O fata cu un chip de papusica barbie si niste ochi albastii atat de frumosi de iti iau mintile. Arunc o privire si in apartament(locuieste singura) si pare chiar modern, desi cred ca e mai mult un studio. Ma invit singur la dus, pentru ca asa consider ca este normal, oridecate ori te-ai spalat inainte, si apoi ma duc "grabit" spre dormitor

Lorena este o fata vorbareata, cu un chip angelic, micuta de inaltime si un posterior obraznic de " brazilianca" as spune, maini delicate si degete subtiri cu manichura impecabila (o placere sa te simti atins de manutele ei). Pe masura ce vorbeste imi vine in minte o alta fata ce a activat pe la noi! Seamana mult cu Raluca _vip si la infatisare, cat si la logoree verbala, chiar si la voce. Imi trece prin minte ca ar fi surori (nu sunt)!

Acum ca am facut introducerea urmeaza partea interesanta! Isi dezgoleste sanii superbi, un pic lucrati dar placuti la atingere, carnea destul de tare pe ea si catifelata la pipait, si trece la un oral cu buzitele ei putin rotunjite de acid.

Eee aici s-a trezit la realitate (greuceanu' al meu) si s-a dezmierdat cu miscari ample de dute vino. Sincer, din punctul meu de vedere, deep throath-ul nu i se potriveste (bine...nici nu il executa corect), si cred ca ar avantaja-o mai mult un oral soft cu priviri obraznice spre partener, caci are ochii aia superbi! O rog sa terminam partea cu oralul si sa trecem la treburi mai serioase! Se urca pe mine si simt sanii aia mari cum imi dezmiarda buzele...imi place mult cum se umezeste natural, desi sex-ul imi pare un pic mecanic (acum vreau si eu prea multe de la prima intalnire)! Finalizez cu ea deasupra si ne punem pe vorbit ( mai mult ea) in pauza binemeritata! Are cateva tatuaje discrete pe maini si pe brat...mesaje subtile pe care nu le voi dezvalui ( va las sa le descoperiti singuri)! Partea a doua a actului artistic nu o voi mai dezvalui aici, o pastrez doar pentru mine. Consider ca am punctat cat de cat ce vreti sa stiti despre Lorena ( asta daca nu stiti inca) si ma incumet sa-i dau niste note, asta asa pentru perfectionare:

Oral protejat - 8 (nu are inca experienta necesara...sau nu si-a gasit inca stilul)

Normal - 9 (e activa dar usor mecanic... se umezeste natural destul de repede)

Corp -9 (fundul putin cam mare)

Chipul - 10 cu felicitari (frumoasa foc, desi a apelat putin la acid in buze)

Igiena 9 spre 10 (mirosea mult a ciocolata, probabil de la gelul de dus...pe mine nu m-a nimerit cu aroma, eu cautand mai degraba o aroma neutra sa-i simt parfumul natural)!

Este de incercat macar o data-n viata

De revenit!

Te pup Lorena!

Are curul mare de la mamaliga, am zis eu  :offtopic  :laugh2  :laugh2  dar e numa bun de chinuit

  • Minus 1
Link spre comentariu

Mai sunt în Constanța până duminică.

Anunțurile cu poze prin alte orașe, sunt anunțuri false. ÃŽn lipsa mea,cine le vede, va rog sa le raportați.

Când revin,anunț aici. Pupici cu sclipici 💋💋💋

Link spre comentariu
  • Oras:Dobrogea
  • Oras:Dobrogea

Mai sunt în Constanța până duminică.

Anunțurile cu poze prin alte orașe, sunt anunțuri false. ÃŽn lipsa mea,cine le vede, va rog sa le raportați.

Când revin,anunț aici. Pupici cu sclipici 💋💋💋

He, he!!!

Esti sigura ca pleci? 😉

Link spre comentariu
  • Oras:Earth
  • Oras:Earth

Am prins-o eu exact inainte sa plece.

Locatie pe Calarasi parca, vis a vis de biserica. 
singura in apartament, modern, dus, prosop, pat mare, tot ce trebuie. 
Aparitia e de senzatie, frumusica la fata, sani de colectie, corp tonifiat 9.5

O mai vizitasem acum ceva ani in Mamaia dar a evoluat de atunci. 
Oral de mare angajament, nu face deep dar se straduie 9. (Un pic de atentie la vecinatati ar mai fi crescut putin nota, oricum e bine) 

Normal foarte bun, participativ, toate pozitiile posibile, duce si cand dai mai incet si cand cresti ritmul, te trage in ea, da contre, vrea sa te simti bine. 9,5. 
Pret 500 ora, dai un ban dar stai in fata. 
Cand revine o mai vizitez. 

  • Like 1
Link spre comentariu
  • Oras:peste tot
  • Oras:peste tot

Am prins-o eu exact inainte sa plece.

Locatie pe Calarasi parca, vis a vis de biserica.

singura in apartament, modern, dus, prosop, pat mare, tot ce trebuie.

Aparitia e de senzatie, frumusica la fata, sani de colectie, corp tonifiat 9.5

O mai vizitasem acum ceva ani in Mamaia dar a evoluat de atunci.

Oral de mare angajament, nu face deep dar se straduie 9. (Un pic de atentie la vecinatati ar mai fi crescut putin nota, oricum e bine)

Normal foarte bun, participativ, toate pozitiile posibile, duce si cand dai mai incet si cand cresti ritmul, te trage in ea, da contre, vrea sa te simti bine. 9,5.

Pret 500 ora, dai un ban dar stai in fata.

Cand revine o mai vizitez.

eu în locul tău as fii dat 200 nu 500,eu numai la deplasări dau 300 max
Link spre comentariu

Creează un cont sau autentifică-te pentru a adăuga comentariu

Trebuie să fi un membru pentru a putea lăsa un comentariu.

Creează un cont

Înregistrează-te pentru un nou cont în comunitatea nostră. Este simplu!

Înregistrează un nou cont

Autentificare

Ai deja un cont? Autentifică-te aici.

Autentifică-te acum
  • Navigare recentă   0 members

    No registered users viewing this page.

×
×
  • Creează nouă...