Sari la conținut

Blonda senzuala 100/200 - 0729403318


Vizitator proxenet

Postări Recomandate

Vizitator proxenet
Reputație: 0

New!!!!!! esti in cautarea unei aventuri erotice???ceva de neuitat alaturi de o blonda senzuala? Pozele imi apartin in totalitate!vino si convinge-te!ofer discretie locatie de lux . Servicii de la 100ron/nr 200ron/h

post-212825-0-47755200-1492610639_thumb.jpg

post-212825-0-90299900-1492610639_thumb.jpg

post-212825-0-33663600-1492610640_thumb.jpg

post-212825-0-71605800-1492610640_thumb.jpg

  • Like 5
Link spre comentariu
  • Oras:Constanta
  • Oras:Constanta

Mda...fatuca aista ie futaca !!! Da futaca futaca !!! ;)

 

Pozili sunt ali iei...das di citiva luni vechi. Ie genu full figured, cur mari, pizda mari, lindic mari. Ti futi di ti ia drasiii...si cre cai plasi infipta...dak ie infipta bini !!!

 

200 ora ku tat ci vria muschiuletu tau (deep, anal, kinky).

 

Tona ie la blocurili lu Mazare pi Baba Novac, ari o coliega dai cam plinuta. Iubi imi zisea ca blonda vria sa ramiie si ka vria sa fak triabbba buna. Poati o convinjiti si voi sa vie paci si sa va zik ia ku gurita iei kum ii plasi pula !!!

 

:)

  • Like 5
  • Minus 1
Link spre comentariu
  • Oras:constanta
  • Oras:constanta

Nu este de ratat fata, pozele sunt ale ei, bineînțeles făcute acum câțiva ani și un pic photoshopate, este blonda cam 1,70 , amabila și cel mai important perversa, îi place maxim, locația la blocurile lui Mazăre , am vizitat-o de trei ori, mai are o colega dar cam urâțică , țațe un pic lăsate, na...are doua nașteri , clitoris mare, mie unu mi-a plăcut , suge cu o pofta (Deep)de nu-ți vine a crede și când te aștepți mai puțin te trezești și cu o limba in dos, la futut la fel, îi place, se joaca cu tine, nu se uita la ceas, nu te grăbește

Note

Corp:7-8

Oral-10+

Normal-10+

Anal nu știu, parca zicea ca face la ora, eu nu sunt amator

Gfe 10+

Locație 10

Spor

  • Like 14
Link spre comentariu
  • Oras:bucuresti
  • Oras:bucuresti

am fost in vizita la domnisoara , acum ceva timp,confirm cele spuse de colegul dinainte. o experienta placuta, un oral foarte bun din pt meu de vedere. am stat doar un nr ,oral finalizare pe corp. ca recomandare eu spun ca merita pretul pe care l cere.

pozele sunt ale ei dar mai vechi.am inteles ca va posta poze noi ,actuale.

  • Like 3
Link spre comentariu
  • Oras:constanta
  • Oras:constanta

Tipă adevărată,ţapănă ! Inalta, frumoasa, nu te grabeste! Oral cu ruperi de ritm, atenta la oua. Normal, pe la spate, 69, oral prelungit la final!Mie mi-a placut mult, e pe calapodul meu! Nota zece!

  • Like 2
Link spre comentariu
  • Oras:constanta
  • Oras:constanta

Buna seara . Imi pare foarte bine ca azi am reusit sa o cunosc pe domnita blonda loredana ar fii numele de scena ... este o blonda finuta frumoasa pe gustul meu nu e skiny pt amatori ... are pielea fina foarte atenta la ce am spus ca imi doresc sa primesc de la ea . Am ajuns pe baba novac la blocurile mazariste ... a facut un gest dragutz a coborat dupa mine deoarece nu ma impac cu lifturile .. am intrat in casa am fumat 2 3 tigarii am spus ce vreau dupa care domnita a fugit la dus ... si bineinteles ca am fugit dupa ea m a primit in dus si de aici a inceput un dus excitant plin de tandrete s a facut cliku zic eu ... dupa ce am iesit din dus ne am rasfatat amandoi muuult timp cu orale si normale .

 

Acum sa aproximam notele dpmdv

 

Locatie 10 nu sunt pretentios de fel e ok are gel de dus prosop.

Donsoara 10 pe guatu meu blonda frumoasa isteata ai ce discuta sani ok corpu ok tinand cont ca are 2 nasteri

Oral 9 deep cu detoate

Normal 9

Gfe 10 din nou am intalnit o fata care nu te face sa crezi ca ai platit pt ea .

Anal face din cate am.inteles dar nu s fan

Acum eu voi revenii ... ce sa zic merita incercat 100/200 halatu`

  • Like 10
  • Minus 1
Link spre comentariu
  • Oras:constanta
  • Oras:constanta

am intalnit o fata care nu te face sa crezi ca ai platit pt ea . ???????

Chiar asa tare RR92?

N- am mai auzit asta

Eu am facut recenzie , asta am simtit incearca .

Link spre comentariu
  • Membru Premium
  • Telefon: tali_banu69
  • Oras:Departe
  • Telefon: tali_banu69
  • Oras:Departe

Ultimele poze sunt reale ;) femeia e la a doua tinerete.

Pentru cei care prefera femei cu carne pe ele si mai milf, e buna tare.

Nu e vreo frumusete dar serviciile sunt extraordinare.

Gama larga de servicii :) va las pe voi sa le experimentati ;)

Mi-a placut tare.

  • Like 6
  • Minus 3
Link spre comentariu

Gata,am ars-o si pe cumatra!

Mai frate,femeia asta este precum o portie de coaste de porc la gratar,din acelea care contin si ceva grasime pentru un gust mai bun,pe care i le servesti unui gurmand.Asadar este dinamita!

Descrierea actiunii si a conteztului:

Aspesct:femeia este fix dar fix asa cum cautam de mult timp,inalta,mai plinuta dar in nici un caz grasa sau umflata,cur de nepretuit mare,chiar mare si totusi cu solduri mici fata de dim curului(deci are cumva forma de mandolina),sani nu foarte mari(un pic lasati dupa nastere)dar cu sfarcuri mari,si nu in ultimul rand o pasarica de zile mari extrem de expresiva,ce sa mai,pizda adevarata! nu pisicuta de fata mare.

Atitudinea:proclient,profutut,pro orice! cred ca poti face cam tot ce-ti trece prin cap impreuna cu ea,chiar nu are rost sa mai comentez aici...

Locatie,cartier,parcare,mancare si vecini,chiar nu mai conteaza...

Fratilor,daca va saturati sau dezamagiti de maimutele acelea cu tatuaje si basini in cap,mergeti si futeti o femeie de femeie,cu pizda nu cu crapatura intre picioare,cu cur nu cu un fel de poponet,si mai ales cu chef de pula nu cu ochii pe ceas si portofel.

 

S-o aveti tare!

  • Like 15
Link spre comentariu

Creează un cont sau autentifică-te pentru a adăuga comentariu

Trebuie să fi un membru pentru a putea lăsa un comentariu.

Creează un cont

Înregistrează-te pentru un nou cont în comunitatea nostră. Este simplu!

Înregistrează un nou cont

Autentificare

Ai deja un cont? Autentifică-te aici.

Autentifică-te acum
  • Navigare recentă   0 members

    No registered users viewing this page.

×
×
  • Creează nouă...