Sari la conținut

Blonda senzuala 100/200 - 0729403318


Vizitator proxenet

Postări Recomandate

  • Oras:Constanta
  • Oras:Constanta
On 7/27/2021 at 12:05 AM, playmaker said:

Saptamana trecuta am vizitat-o si eu pe Alexandra, citind bineinteles si recenziile colegilor. Am avut mirosul fin si m-am dus la sigur ca nu o sa iau teapa, eu fiind adeptul maturelor/doamnelor trecute peste 35 ani. M-a impins mai ales faptul ca nu se comporta ca una care se fwte pe bani. 

Contact in prima faza pe WhatsUp si la fata locului pe telefon pt indicatia exacta a locatiei. Ma intampina exact o doamna stil "vecina de alaturi". O fata inaltuta, bine proportionata, blonda, cam la 35-40 ani. O rochita scurta de culoare gri. Draguta, spontana, sincera. 

I-am zis ca pt prima oara o sa optez pt o finalizare orala. Asa procedez eu pt prima oara. Ea a facut dus, eu am venit pregatit de acasa. Lugu' , Lugu' ....cand i-am vazut pasarica si curul ala mare (stil vioara) deja am zis "Taci, ca o si fwt". Pe dreaq... m-a luat la supt de ma rugam de ea sa o lase mai moale pt ca imi parea rau sa termin asa repede 🤣 ...am lungit-o 10 minute si nu am mai putut. Gata ! I-am promis ca data viitoare iau o ora, ma termina oral primul numar si dupa la al doilea dau eu in ea, ca tine mai mult si merita frate fwtwta calumea !!!!! Iti trebuie antrenament de urcat pe munti pt ea 🤣🤣

Ce note sa mai dau ca mi-a dat "eject" in 10 minute?? 🙈 Nu intelegeti gresit, mi-a dat "eject" la iaurtel in 10 min.

Aspect = 8 (femeie trecuta prin viata, cu copii)

Locatie = 8, garsoniera mare, bloc turn.

GFE = 10 (primitoare, se simte ca nu se fute stil fast-fuck, a lasat telefonul deoparte pe timpul actiunii).

Oral Neprotejat = 9 (ii placeeeeee)

Normal = nu am mai ajuns.

D2D = cca 30 min (nu m-a tinut pe mine mai mult cu toate ca ea s-a straduit), mea culpa.

Cadou = 100 lei / finalizarea.

Fata corecta, stie ce si cum, nu ca altele. 

Recomand celor ce le plac femeile STIL NEVASTA (ca si aspect).

 

Finalizare orala accepta?

Link spre comentariu

Creează un cont sau autentifică-te pentru a adăuga comentariu

Trebuie să fi un membru pentru a putea lăsa un comentariu.

Creează un cont

Înregistrează-te pentru un nou cont în comunitatea nostră. Este simplu!

Înregistrează un nou cont

Autentificare

Ai deja un cont? Autentifică-te aici.

Autentifică-te acum
  • Navigare recentă   0 members

    No registered users viewing this page.

×
×
  • Creează nouă...