Sari la conținut

Blonda senzuala 100/200 - 0729403318


Vizitator proxenet

Postări Recomandate

  • Oras:RO
  • Oras:RO

Am ajuns si eu pe la Loredana prin weekend. Nici nu am studiat topicul, la cat de disperat eram ca nimeni nu imi raspunde la apeluri. Pur si simplu am luat numarul din titlu cu copy&paste, am cautat un nume, ca sa stiu cui ma adresez si am sunat. Va dati seama ca m-am dus la locatie fara prea mari sperante, insa nu am fost dezamagit. Fata buna, cu carne pe ea (nu grasa!), am avut ce sa apuc, exact cum imi place mie. Aprob si ce zice colegul de mai sus, tipa este pro orice! Mi-am incercat micile perversitati cu ea si nu a comentat absolut nimic, ba chiar mi-a facut pe plac si mi-a iesit si mie damblaua (nu va imaginati cine stie ce..  :laugh2). Mi-a placut oralul: bun, cu de toate! Fara graba, cred ca ar fi continuat si doua ore daca o lasam acolo.. Am trecut si la LOT, dar bineinteles ca dupa un asa oral bun... FAIL! Nu am rezistat mai mult de 2 minute.  :no2

Acum, urmeaza partea cea mai naspa: Stiti cum toate fetele se uita mai intai pe vizor dupa vecini inainte sa va deschida usa la iesire; cu creierul inca aburit de la pasarica, nu mi-am dat seama ca a deschis usa pur si simplu larg, iar eu am iesit direct teleghidat pe scara. BAM!, usa sa tranteste in spatele meu si bineinteles ca am dat nas in nas cu o cunostinta care se intampla sa stea fix acolo. :slap2  Nu se cuvine sa va explic cine este, dar este UNA DIN ULTIMELE PERSOANE pe care as fi vrut sa o intalnesc asa. CLAR si-a dat seama, desi nu am dat nici un fel de explicatie despre ce caut eu acolo. Din pacate, asta mi-a stricat toata euforia de dupa si inca imi vine sa intru in pamant de rusine. Anyway, "riscurile meseriei", asa-i? :laugh2  Deci, dragi colegi, inainte sa parasiti "locul faptei", uitati-va bine in jur, sa nu patiti ca mine! Daca ma intorc la Loredana? Bineinteles! Dar poate pe la ore mai tarzii, cand vecinii dorm!

:hihat

  • Like 9
Link spre comentariu
  • Oras:Timisoara
  • Oras:Timisoara

Imi place ce citesc si vad : punatoare  perversa cu carnita are si CTC ( controlu taliban al calitatii ) 

Totusi parca primul set de poze nu-s ale ei , ea e mai maricica pare-mi-se

Link spre comentariu
  • Oras:Timisoara
  • Oras:Timisoara

Clar ca e cu experienta ca face treaba buna dar formele alea din primu set imi par diferite. Is sigur ale ei din tinerete ? Oricum mie imi plac astea ultimele dar as fi preferat ceva mai clare. Poate mai apar

  • Like 1
Link spre comentariu
  • Oras:Constanța
  • Oras:Constanța

Bifat inca o prezenta la aceasta dameza. Servicii de top, oralul demential, atentie sporita la oo, pasarica foarte gustoasa, fk din abundenta, finalizarea in balonas . Per total, o femeie belea, cu cur, pidza, tate si tot ce vreti, nu ca toate sclifositele astea pline cu tatuaje si fite. Un minus as putea spune e ca nu accepta finalizare orala, in rest totul e la superlativ.

Acum notele:

Oral np 10

Normal p :9

Gfe10

Igiena 10 cu plus

Fk 10

Cadoul 200 ron 1 h

Locatie 10 curat, miroase frumos

De revenit, cu siguranta !

Spor la ciocane !

  • Like 8
Link spre comentariu
  • Oras:Constanta
  • Oras:Constanta

chiar incercam sa gasesc ceva bun printre bombele sexy din summerland care au invadat Constanta vara asta ca niciodata.... descrie cineva oralul ala demential?? e mai soft? mai hard? mai cu bale, mai fara ? mai ca alexandra82? mai ca andreea blonda (care ne pupa in fiecare post) ?

  • Like 2
Link spre comentariu

chiar incercam sa gasesc ceva bun printre bombele sexy din summerland care au invadat Constanta vara asta ca niciodata.... descrie cineva oralul ala demential?? e mai soft? mai hard? mai cu bale, mai fara ? mai ca alexandra82? mai ca andreea blonda (care ne pupa in fiecare post) ?

 

... e cu tot ce vrei tu! ... limit is the sky ...

  • Like 2
Link spre comentariu
  • Oras:Timisoara
  • Oras:Timisoara

Da, si cu destula carne pe ea. Nu e obeza, dar e milfa :)

As trece si io macar de curiozitate la o fin ca am impresia ca nu o laudati degeaba

Astea mature o pun mult mai bine ca tinerele fara dubii

Da niste poze mai acatarii nu-i face nimeni ca alea din tinerete is departe de actual si cele noi is naspa facute

  • Like 1
Link spre comentariu
  • Oras:La birou
  • Oras:La birou

I-am facut si eu o vizita cadanei. Ce sa spun...fata stie ce face, si o face bine. Gfe 9+ parca te stie de o viata. La aspect e 'carnoasa" pe gustul meu si are un fund demential de futabil, bonus e si draguta. Locatie 8+ sta singura din ce am obs. Prosop curat geluri de dus calumea. Oralul e punctul forte.. 10+ presarat cu de toate inclusiv 'oo' lins si tot ce vrei + dp. Normal e ok, geme frumos. La anal decartezi 50lei extra cum am facut si eu. Prea frumos curu ca sa ramana neatins. De revenit pt mine cu siguranta. Amatorii de milf-uri, duceti-va cu toata increderea

  • Like 5
Link spre comentariu
  • Oras:Timisoara
  • Oras:Timisoara

Cind iera la blocurili lu Mazare pi Baba Novak...avia coliega...da di aia nu vam zis nimika...ca iera moi bini asa !!! Dak vreti futai...no nonsense...ia ie fata !!!

 

;)

 

 

I-am facut si eu o vizita cadanei. Ce sa spun...fata stie ce face, si o face bine. Gfe 9+ parca te stie de o viata. La aspect e 'carnoasa" pe gustul meu si are un fund demential de futabil, bonus e si draguta. Locatie 8+ sta singura din ce am obs. Prosop curat geluri de dus calumea. Oralul e punctul forte.. 10+ presarat cu de toate inclusiv 'oo' lins si tot ce vrei + dp. Normal e ok, geme frumos. La anal decartezi 50lei extra cum am facut si eu. Prea frumos curu ca sa ramana neatins. De revenit pt mine cu siguranta. Amatorii de milf-uri, duceti-va cu toata increderea

Pare pachet complet la pret bun.

Urcata pe locul 2

  • Like 2
Link spre comentariu
  • Oras:La birou
  • Oras:La birou

eu astept poze noi facute calumea inainte sa io var

Sa stii ca nu o avantajeaza deloc ultimele poze urcate de ea, dupa parerea mea arata mult mai ok decat acolo. Sanii putin cam lasati dar compenseaza prin arta amorului.
Link spre comentariu

Creează un cont sau autentifică-te pentru a adăuga comentariu

Trebuie să fi un membru pentru a putea lăsa un comentariu.

Creează un cont

Înregistrează-te pentru un nou cont în comunitatea nostră. Este simplu!

Înregistrează un nou cont

Autentificare

Ai deja un cont? Autentifică-te aici.

Autentifică-te acum
  • Navigare recentă   0 members

    No registered users viewing this page.

×
×
  • Creează nouă...