Sari la conținut

Postări Recomandate

  • Oras:Prahova
  • Oras:Prahova

Merge pe Tinder , daca îți faci gold că poți să vezi cine îți dă "right"

Eu am avut două capsate , fiecare de mai multe ori ,una nu era româncă dar acum am încheiat colaborarea că au găsit băieții de casă și s-au liniștit , sper că nu de tot :)).

Conversații cu zecile, ca și intalniri ,

Link spre comentariu
  • Telefon: shendu506
  • Oras:bucuresti
  • Telefon: shendu506
  • Oras:bucuresti

Eu am futut doua, erau straine, la romance trebuie multa rabdare

Alea sunt mai deschise la minte,se fut si traiesc momentul,romancele trebuie sa le iei de naveste mai intai si apoi se fut cu tine.

  • Like 4
Link spre comentariu
  • Oras:Brasov
  • Oras:Brasov

Alea sunt mai deschise la minte,se fut si traiesc momentul,romancele trebuie sa le iei de naveste mai intai si apoi se fut cu tine.

Crezi? 😂😂😂

Dupa ce le iei de nevasta se fut, dar nu cu tine😂😂😂😂

  • Like 8
Link spre comentariu
  • Oras:Cluj-Napoca
  • Oras:Cluj-Napoca

Am prietena dar folosesc Tinder pentru ocazionale...sau cel putin acesta e planul de ceva vreme.

Am futut asa: doua casatorite (la una mi s-a facut rusine de sot intrucat am gasit-o ulterior pe FB si parea proaspat casatorita, cu un tip care parea foarte fericit cu ea). Ma rog.

Inca trei pe care le-am mintit ca imi doresc ceva serios, casatorie bla bla. Toate astea in ...2 ani sa zicem.

In rest, doar intalniri ratate si dat in dreapta in draci. Si da, multe proaste cred ca e o aplicatie exclusiv pentru gasit iubirea vietii lor si intemeiat familiii.

  • Like 1
Link spre comentariu
  • Telefon: shendu506
  • Oras:bucuresti
  • Telefon: shendu506
  • Oras:bucuresti

 

Am futut asa: doua casatorite (la una mi s-a facut rusine de sot intrucat am gasit-o ulterior pe FB si parea proaspat casatorita, cu un tip care parea foarte fericit cu ea). Ma rog.

Ea nu ti-a spus ca e maritata? macar se futea bine?

Link spre comentariu
  • Oras:GB
  • Oras:GB

Am prins in badoo, tinder e teroare. Sau am mai avut ocazie sa dau de una pe adoptauntio.es faci cont acolo si femeile te cauta, una ma gasit apoi am reusit sa ne vedem (ala era cont spaniol cand eram in spain) in fine, ne intalnim in parc sub un copac si ne punem pe treaba FK atunci aveam 16 ani si nu stiu cum naiba imi intinde mana la pasarica ei spunand sa-i frec clitorisu. Eram ca o locomotiva incins dupa sa pus pe mine si zicea sa o facem pe loc ca e fierbinte. O groaza de lume trecatoare si noi ca nebunii acolo jajaja dar ea imi facuse o laba si eu am frecato in timp ce ne sarutam apoi mi-am dat drumul si am plecat, a ramas sa vb sa ne mai vedem dar am lasato moarta pan` la urma.

Link spre comentariu
  • Oras:Cluj-Napoca
  • Oras:Cluj-Napoca

Ea nu ti-a spus ca e maritata? macar se futea bine?

Ba da, mi-a spus din prima ca are sot. Am si verificat-o pe facebook. Pentru un timp am crezut ca e vreo duma sau vreo capcana pusa la cale de prietena mea sau de amicele ei (un amic a patit asa ceva...poveste lunga).

Prima data a fost putin ciudat (e de inteles) dar a doua oara a fost excelent. Ambele dati in patul conjugal al ei.

  • Like 1
Link spre comentariu
  • Telefon: shendu506
  • Oras:bucuresti
  • Telefon: shendu506
  • Oras:bucuresti

Tinder ul meu, spune altceva:)))...

 

Dar chestia e de vrajeala...cine si face tinder isi face pt futut, la fel e si cu badoo, pe tinder am futut vreo 5...iar pe badoo 2, dar alea de pe badoo sunt mai low quality...

Pe badoo,trebuie sa platesti ca sa poti da mai mult de doua mesaje,si sunt numai roboti sa te faca sa platesti aiurea,m-am convins,de futut nici atat.

Link spre comentariu
  • Oras:Bucuresti
  • Oras:Bucuresti

dar alte optiuni chiar nu sunt? in afara de tinder si badoo, nu a aparut nici o aplicatie noua?

Pe lângă tinder mai este Happn, e o aplicație importată de la americani, la noi nu sunt multe utilizatoare dar exista.

 

In schimb din experiența mea pe tinder de vreo 2 ani am ieșit la multe întâlniri, din care doar cu 3 am ajuns în pat.

Majoritatea sunt corporatiste care nu au timp fizic de socializare și își cauta pe tinder un viitor corporatist de cele mai multe ori. Eu fiind bugetar nu ma prea încadram 😂😂😂

Cât despre cele 3 futute,

Una m-a invitat la ea acasă după a doua întâlnire și atunci s-a intamplat după care am rămas fuck friends câteva luni.

Cu celelalte doua a fost mai greu, adică investești câteva cine sau chiar o piesa de teatru ca să futi odată sau maxim de 2 ori.

 

Per total, tinder nu e rentabil.

Va recomand Happn

  • Like 1
Link spre comentariu
  • Oras:GB
  • Oras:GB

In badoo am prins una apoi pe adoptauntio.es cat pe ce sa o fac cu alta in parc dar era lume si nu am vrut, ea era in calduri si vroia (nici prezervativ nu aveam) nu-i pasa vroia calare asa. Nu am fost prost sa o fac neprotejat dar era tentatia mare, dar a facut un handjob prin pantaloni si am sarutato, frecat clitoris apoi happy ending

Link spre comentariu

  • Oras:Cluj-Napoca
  • Oras:Cluj-Napoca

Dar in Bucuresti,ce fel de femei gasesti pe Tinder,ce predomina,pustoaice,maritate,mature,grase,slabe,curve,materialiste,nimfomane,eleve,babaciuni,etc?

E ca shaorma:cu de toate.

 

Din experiența mea cele mai multe sunt puștoaice.

Link spre comentariu

Creează un cont sau autentifică-te pentru a adăuga comentariu

Trebuie să fi un membru pentru a putea lăsa un comentariu.

Creează un cont

Înregistrează-te pentru un nou cont în comunitatea nostră. Este simplu!

Înregistrează un nou cont

Autentificare

Ai deja un cont? Autentifică-te aici.

Autentifică-te acum
  • Navigare recentă   0 members

    No registered users viewing this page.

×
×
  • Creează nouă...