Sari la conținut

Denisa 0765959277 Nerva Traian


Postări Recomandate

Bă puțoiule, tu câți ani ai, cu puștismele astea?

Hsi pe DG să-ți mai dau niște muie și să lăsăm topicul fetei, istericule!

Hi, hi, pentru tine sunt prea profunde postarile mele. N-ai cum sa-ntelegi. Stii de ce ? Esti prea prost  :laugh2

Ba, da' prost mai esti, grasule !

Fata s-a retras , mancatorule de rahat, te-n noroc de mincinos  :laugh2  :laugh2

Link spre comentariu
Reputație: 1032
  • Oras:Satu' cu ministri
  • Oras:Satu' cu ministri

mos damblagit, cum de ai facut pace cu raybolovan?

Adică? Nu am mai conversat cu el de câteva luni. Și chiar dacă ar fi, care e treaba? Doar cretinii ni pot găsi o cale pentru a fsce măcar, un armistițiu. Dar, ce poate înțelege un puțoi și retardat, pe deasupra?

 

Hi, hi, pentru tine sunt prea profunde postarile mele. N-ai cum sa-ntelegi. Stii de ce ? Esti prea prost  :laugh2

Ba, da' prost mai esti, grasule !

Fata s-a retras , mancatorule de rahat, te-n noroc de mincinos  :laugh2  :laugh2

Vai, cât de profund ești, cretinoidule! Din puțul gândirii, un puț cu adevărat profund!

Și de ce sunt, retardatule, mincinos?

Mai du-te-n p.m. de puțoi cordit ce ești!

  • Like 1
  • Minus 3
Link spre comentariu

Adică? Nu am mai conversat cu el de câteva luni. Și chiar dacă ar fi, care e treaba? Doar cretinii ni pot găsi o cale pentru a fsce măcar, un armistițiu. Dar, ce poate înțelege un puțoi și retardat, pe deasupra?

 

Vai, cât de profund ești, cretinoidule! Din puțul gândirii, un puț cu adevărat profund!

Și de ce sunt, retardatule, mincinos?

Mai du-te-n p.m. de puțoi cordit ce ești!

*ni ??

*fsce ??

Agramatule!

Link spre comentariu

Bună seara, tembelule! Ești bine? Iar nu ți-ai luat tratamentul?

Ai păpat o virgulă!

Un substantiv în vocativ, indiferent de locul său în propoziție, se desparte prin VIRGULĂ de cuvântul sau cuvintele învecinate. Vocativul exprimă o interpelare a unei persoane prin folosirea unui apelativ, fie el nume propriu sau termen de adresare (jignire în cazul grobianului forumului, adică al tău).

Învață, bă, transpiratule, gramatica limbii române! AGRAMATULE!

  • Like 2
  • Minus 1
Link spre comentariu
Reputație: 1032
  • Oras:Satu' cu ministri
  • Oras:Satu' cu ministri

Ai păpat o virgulă!

Un substantiv în vocativ, indiferent de locul său în propoziție, se desparte prin VIRGULĂ de cuvântul sau cuvintele învecinate. Vocativul exprimă o interpelare a unei persoane prin folosirea unui apelativ, fie el nume propriu sau termen de adresare (jignire în cazul grobianului forumului, adică al tău).

Învață, bă, transpiratule, gramatica limbii române! AGRAMATULE!

Extraordinar! Să mă piș și pe tine și pe ăla care te-a punctat!

 

 

P.S. Înghiți? Mai bine înghițea!

  • Minus 2
Link spre comentariu

Adică? Nu am mai conversat cu el de câteva luni. Și chiar dacă ar fi, care e treaba? Doar cretinii ni pot găsi o cale pentru a fsce măcar, un armistițiu. Dar, ce poate înțelege un puțoi și retardat, pe deasupra?

 

Vai, cât de profund ești, cretinoidule! Din puțul gândirii, un puț cu adevărat profund!

Și de ce sunt, retardatule, mincinos?

Mai du-te-n p.m. de puțoi cordit ce ești!

De ce ti se spune mos damblagit ? A dat damblaua-n tine ?  :laugh2  :laugh2

Ba da' prost mai esti ! Cum dracu' ai trecut clasa mah ? Ia zi, de cate ori ai ramas repetent ? Ai trecut cu spaga, este ?

Al dracu' prost care esti  =))

Trebuia sa fii aruncat de pe stanci la nastere, se vedea ca vei fi un mare tantalau ! Asa a fost  =))  =))

Link spre comentariu
Reputație: 1032
  • Oras:Satu' cu ministri
  • Oras:Satu' cu ministri

De ce ti se spune mos damblagit ? A dat damblaua-n tine ?  :laugh2  :laugh2

Ba da' prost mai esti ! Cum dracu' ai trecut clasa mah ? Ia zi, de cate ori ai ramas repetent ? Ai trecut cu spaga, este ?

Al dracu' prost care esti  =))

Trebuia sa fii aruncat de pe stanci la nastere, se vedea ca vei fi un mare tantalau ! Asa a fost  =))  =))

Agramatule, șterge-ți chelia slinoasă!

V-ați găsit! Doi retardați! Mai împrăștiați-vă bă, că puțiți!

  • Minus 2
Link spre comentariu
Reputație: 1032
  • Oras:Satu' cu ministri
  • Oras:Satu' cu ministri

Hai ca te-ai suparat. Bine ma, nu esti prost. 

Esti groaznic de prost  :laugh2  :laugh2  =))

Dacă vrei să mă piș iar pe tine, hai pe DG!
  • Minus 2
Link spre comentariu
Vizitator
Reputație: 0

Un nr de telefon ceva?

:laugh2  :laugh2  :laugh2  Nu are. De doi ani de zile beneficiezi de recenzii fara sa scrii si tu vreo una si nici macar nu stii unde e numarul de telefon. 

Link spre comentariu

Vizitator
Reputație: 0

Mai stie careva ceva de domnisoara Denisa? Eu chiar ma simteam bine cu ea, nu m-a grabit niciodata, purtam conversatii pe diverse teme... Nu prea am mai gasit o tipa ca ea, sa stie si meserie, dar sa o duca si capul.

Daca nu ma insel, ea prestase prin afara, a venit o perioada la noi, dar eu fiind plecat nu am mai tinut legatura cu ea.

Link spre comentariu

Creează un cont sau autentifică-te pentru a adăuga comentariu

Trebuie să fi un membru pentru a putea lăsa un comentariu.

Creează un cont

Înregistrează-te pentru un nou cont în comunitatea nostră. Este simplu!

Înregistrează un nou cont

Autentificare

Ai deja un cont? Autentifică-te aici.

Autentifică-te acum
  • Navigare recentă   0 members

    No registered users viewing this page.

×
×
  • Creează nouă...