Sari la conținut

Catalina Dorobanti 0799034945


Postări Recomandate

Anunt de pe publi24.ro, vizitat caprioara, inalta la ~1,75-1,78, 23-25 ani, lucreaza numai la ora 300 si 350 extra, distractia are loc in apart. In care locuieste asa ca prefera putini si scumpi. Face fara pb. ON, normal, pentru altceva mai plusati.La fata nu arata extraordinar, gen trasaturi cabaline, maxilarul iesit mult in fata, corp skinny, dar de altfel docila si cooperanta mai mult decat mi-as fi dorit. Marcat un numar si jumatate. Locatie 9. OP 8, N 8 Nu prea merita investitia.

  • Like 4
Link spre comentariu

Am tot sunat si eu la intervale de timp diferite. Pana in 13.00-14.00 are telefonul inchis iar apoi nu raspunde. Au fost zile cand telefonul a ramas inchis. Eu am renuntat. O sa mai incerc doar cand sunt in zona cu treburi. Zona mi-era accesibila si fata promite.

  • Like 2
  • Minus 3
Link spre comentariu

      salut. 

caut pe net si hop... imi aduc aminte de  "fata aia"... am inca nr pe tel....

scriu pe google dau search... catalina.  ea e. prin iunie anul trecut ma vizitat la hotel.

anunt gasit parca pe publi24. stati... sa imi aduc aminte :) da. publi

am sunat cred ca era vreo 12 noapte.  oral normal...   300 de gloante  ora, nu mai stiu daca  250 plus 50 anal sau...

fata slim, pe la 1.75, vreo 20 de anisori.  zicea colegu ... "cabalina" :).  avea aparat dentar parca, ochelari.

la prima vedere nu, zici ca e de" meserie".

cur misto pe,  placul meu, micut dar tare, sani mici, frumosi, pt cine cauta slim,  e ok . la fata nu ma deranjat. 

gurita, pasarica. nu se trage inapoi, nu a facut figuri... 

spre sf primei ore, am mai cerut  inca o ora. a spus ca da un mesaj unui client sa anunte ca intarzie. o fi fost salaul... habar n-am.

oboseala  si-a spus cuvantu, am c-am ramas fara gloante,  cand sa dau in fundulet.

ahhh, uitasi. a venit cu taxi.. nimic suspect.

fiint prima mea recenzie... nu a-s vrea sa gresesc cu notele desi am vizitat cateva fete de aici.  

fiecare are standardele lui, dar o sa incerc...

fata. 7-8  nu e  frumusete, dar nici urata nu e.

corp 9 slim, cum imi place, cur misto.

curata 9 nimic de reprosat.

next time.. eu da.  plus, ca a-s vrea in fundulet.

  • Like 1
Link spre comentariu

Creează un cont sau autentifică-te pentru a adăuga comentariu

Trebuie să fi un membru pentru a putea lăsa un comentariu.

Creează un cont

Înregistrează-te pentru un nou cont în comunitatea nostră. Este simplu!

Înregistrează un nou cont

Autentificare

Ai deja un cont? Autentifică-te aici.

Autentifică-te acum
  • Navigare recentă   0 members

    No registered users viewing this page.

×
×
  • Creează nouă...