Sari la conținut

Sex total de calitate 100%


Postări Recomandate

  • Oras:Romania
  • Oras:Romania

Am fost la ea acu vreo doua saptamani parca, are locatie pe langa prefectura, din ce am vazut mai are un anunt cu poze asemanatoare numar diferit, pozele sunt din locatie, am sunat mia raspuns o femeie putin ragusita mia prezentat tarifele ca pe o poezie 100f 200h on np, 150f total, 250h total, ajung la dansa o femeie destul de atragatoare cu stil de pesedista se uita pe antena 3, are un aer putin comunist dar nu este autoritara, locatie modesta, mi am apins o tigara si mam oferit sa o servesc cu o tigara pentru ca nu le mai gasea, nu mia propus igienizare nici nu am intrebat pentru ca am fost pregatit de acasa, nu am avut surprize din cauza igienei a fost curata fara mirosuri suspecte, am inceput cu un oral mecanizat si rapid, am trecut la 69 in care se tot misca nu statea locului plus oralul la fel de grabit, sa urcat peste si a inceput sa faca niste miscari haorice, cand am ajuns la misionar mi am dat seama ca este destul de larguta, pe la spate a oferit ceva implicare si am reusit sa finalizez, mia cerut o a doua tigara am discutat un pic despre vremea rea ce urma sa vina si alte banalitati, ma uit la ceas mai aveam 30 min si o intreb daca mai facem ceva, imi raspunde pe un ton emotionant ca mai am 10 min si nu mai am timp de inca o finalizare, ok mam imbracat si am plecat, am uitat sa mentionez ca am platit o ora, in concluzie o experienta neplacuta.

Link spre comentariu

Creează un cont sau autentifică-te pentru a adăuga comentariu

Trebuie să fi un membru pentru a putea lăsa un comentariu.

Creează un cont

Înregistrează-te pentru un nou cont în comunitatea nostră. Este simplu!

Înregistrează un nou cont

Autentificare

Ai deja un cont? Autentifică-te aici.

Autentifică-te acum
  • Navigare recentă   0 members

    No registered users viewing this page.

×
×
  • Creează nouă...