Sari la conținut

Fetele de pe seekingarrangement


bbg

Postări Recomandate

Vizitator palosugros
Reputație: 0
 

Regina696969 din Brasov e o pustoaica care a trimis cateva filmulete penibile dupa ce am acceptat sa ii transfer 100 RON pe Revolul " ca sa vada ca sunt de incredere" - pare disperata si dispusa la orice dar e ahtiata dupa bani si mai si inventeaza o "prietena" si trimite un screenshot dupa conversatia cu aia in care si aia cere "macar 200 RON" ca sa validam ca sunt de incredere. Tare proasta ... 

icon profile
Link spre comentariu

Salutare frati cautatori, ma poate ajuta si pe mine cineva cu un contact al unei fete de pe site?( am avut si eu cont, dar m a prins radarul)

Kind-girl 22 Bucuresti... sau ziceti mi voi daca este Georgiana Vasile?

Fac mare cinste.

Link spre comentariu

11Kitty:

Hello.. Im a bustty model.. Super hot.. And look or fun.. For Mens generous.. I like vacation and gifts expensive.. I like to meet new people.. . Lot of adventure.. I know 3languages.. Im smart.. And open mind.. I want find a sugar daddy rich.. Im honest too.. Hope u want join me”

 

Asta cu 3 limbi e pe modelul “ Me sex for money, me 500 euro”

stii ce preturi are, se poate un nr de tel?
Link spre comentariu
Vizitator shadowkiss
Reputație: 0

Roxana990  si Ioanaa21 sunt doua profitoare fomiste de bani care cer bani inainte fara sa ofere nimic in schimb. Am mai scris despre ele sunt si pe SD au iesit fetele la fraierit lumea pe site-urile de profil. Zic ca fac show pe webcam in fine dau tzepe apoi daca vede ca nu au reusit sa te prosteasca incep sa te injure si sa te faca in toate felurile  :laugh2  :laugh2  :laugh2   Vroiam sa va avertizez, ah inca ceva pe seeking au trecut ca sunt din Bucuresti pe SD au trecut ca sunt din Cluj  :laugh2  inca o dovada ca fetele au iesit la inselat lumea

Link spre comentariu
Vizitator spirielf
Reputație: 0

Salutare, din punctul vostru de vedere in momentul de față se merita upgradeul? Eu am avut contul upgradat acum 2 ani, vad acum ca sunt multe tipe.....pretentii exagerate? Figuri? Astept parerea voastra! Mersi anticipat

Link spre comentariu

  • Navigare recentă   0 members

    No registered users viewing this page.

×
×
  • Creează nouă...