Sari la conținut

Fetele de pe seekingarrangement


bbg

Postări Recomandate

Reputație: -476
  • Oras:Abc
  • Oras:Abc

Si Inna Alessi e tot din gasca cu Tekelina.

Am vbit cu asta dar mi-a zis ca nu poate sa ajunga la mine, e din Galati, nu pare tepara.

 

I-am dat mesaj teparei si i-am zis ca ii fac plangere, mi-a dat o explicatie ca vezi doamne fostul ei prieten i-a luat telefonul si i-a blocat toate numerele dupa ce i-a citit mesajele si ca ma cauta ea maine de pe alt nr.

 

Eu zic ca e vrajeala ieftina.

Link spre comentariu
  • Oras:Bucuresti
  • Oras:Bucuresti

@bambuchaa Si a meritat fata?

 

ba  plm , nu e profesionista , e pustoaica , 20 de ani , are de invatat mult , in alta ordine de idei , nu comenteaza la nimic....faci cam de toate cu ea....acum tu sa-mi zici , 300 de euro , de seara de la 10 pana a doua zi la  pe 15 - 16 , nush ce sa zic...crezi ca merita ? 

  • Like 3
Link spre comentariu
Reputație: -476
  • Oras:Abc
  • Oras:Abc

Are dreptate bambu, mi-a zis mie fata ca nu poate sa ajunga ca nu are tren pana la Constanta, daca era tepara gasea ea o metoda sa imi ceara bani.

 

Legat de tepara, acum mi-a dat mesaj ca ii e frica de fostul si nush ce si sa nu ii mai scriu, sa ii dau contul meu sa imi puna banii, i-am zis ca ma pis pe ei de bani, ca nu asta e problema :))) Sunt curios ce mai inventeaza

  • Like 1
  • Minus 6
Link spre comentariu
  • Oras:Bucuresti
  • Oras:Bucuresti

Plasează-mi nr ei in privat bambuchaa. Nu-i zic ca-l am de la tine

 

gogule nu fac eu din asta , nu mi se pare normal , baga-te cu ea in seama , din 3 vorbe ii iei nr , nu e chiar asa greu 

  • Like 2
Link spre comentariu
  • Oras:Bucuresti
  • Oras:Bucuresti

Bani sa ai acolo sa futi , ca in rest...fete cu nemiluita , mai ales ca toate cu care am vb ( si am vb cu multe ) spun ca sunt putini romani , in 95 la suta din cazuri sunt abordate de straini care vin cate un week-end la buc si nu prea au cu cine sa si-o traga....si nu faceti greseala sa le tratati ca pe curve.....incercati sa aveti un comportament normal si sa le spuneti exact ce si cum vreti , ca si ele vor acelasi lucru ..si o sa vedeti ca se schimba treburile.

  • Like 2
Link spre comentariu
Reputație: -476
  • Oras:Abc
  • Oras:Abc

Bani sa ai acolo sa futi , ca in rest...fete cu nemiluita , mai ales ca toate cu care am vb ( si am vb cu multe ) spun ca sunt putini romani , in 95 la suta din cazuri sunt abordate de straini care vin cate un week-end la buc si nu prea au cu cine sa si-o traga....si nu faceti greseala sa le tratati ca pe curve.....incercati sa aveti un comportament normal si sa le spuneti exact ce si cum vreti , ca si ele vor acelasi lucru ..si o sa vedeti ca se schimba treburile.

Exact, daca intri si le intrebi cat e numarul ti-ai futut sansele.

 

Bine unele nici daca le iei cu frumosul nu raspund, dar tre sa mergi pe aritmetica, trimiti la mai multe si cateva pica sigur, imposibil sa nu raspunda niciuna :)

Link spre comentariu
  • Oras:Bucuresti
  • Oras:Bucuresti

Exact, daca intri si le intrebi cat e numarul ti-ai futut sansele.

 

Bine unele nici daca le iei cu frumosul nu raspund, dar tre sa mergi pe aritmetica, trimiti la mai multe si cateva pica sigur, imposibil sa nu raspunda niciuna :)

 

unele nu raspund , ca nu se vad ele cu romanii , sunt interesate doar de straini , dar sunt la fel de multe care nu au astfel de filtre .

Link spre comentariu
  • Oras:Bucuresti
  • Oras:Bucuresti

Da, la

Mine faza este ca locuiesc in strainatate, sa fac abonament probabil doar pentru 1 luna.... cât sa reușesc sa iau legătura cu ele

 

gogule , acolo sunt pizde din toata lumea , fac pariu ca gasesti o gramada si de la tine din zona ;) oriunde ai fi plecat.

Link spre comentariu
  • Oras:LA
  • Oras:LA

A vorbit cineva cu userul   Newsugarbabe ? Sunt reale pozele pe care le trimite pe whatsapp? Mie mi se pare ca trimite poze cu 2 fete diferite, tre sa ma vad astazi cu ea si as vrea sa stiu daca are sens.
 

Link spre comentariu
  • Oras:Bucuresti
  • Oras:Bucuresti

A vorbit cineva cu userul   Newsugarbabe ? Sunt reale pozele pe care le trimite pe whatsapp? Mie mi se pare ca trimite poze cu 2 fete diferite, tre sa ma vad astazi cu ea si as vrea sa stiu daca are sens.

 

Ataseaza si tu pozele si spune-ne la ce intelegere financiara ai ajuns cu ea.( da-mi un mail te rog la [email protected] )

Link spre comentariu
  • Oras:Bucuresti
  • Oras:Bucuresti

Ce legatura are ce soliciti tu cu ce am intrebat eu. Vorbeste cu fata cere-i pozele. Eu am intrebat daca a vorbit cineva cu ea, nu sa facem analiza pe poze acum.

Scopul forumului e sa ne ajutam intre noi. Nu am cont platit pe SA, ca altfel as fi vorbit. Nu stiu cum de te astepti sa te ajute altii cand ai atitudinea asta.

Link spre comentariu
  • Oras:LA
  • Oras:LA

Scopul forumului e sa ne ajutam intre noi. Nu am cont platit pe SA, ca altfel as fi vorbit. Nu stiu cum de te astepti sa te ajute altii cand ai atitudinea asta.

 

Pai si tu cum ai putea sa ma ajuti daca nu ai cont platit? Intrebarea a fost logic adresata celor cu cont si celor care au vorbit cu ea. Nu ma apuc sa postez pe aici pozele personale ale fetei sau sa le trimit altora ca nu sunt ghiolban...

  • Like 2
Link spre comentariu

Reputație: -476
  • Oras:Abc
  • Oras:Abc

Dar eu nu inteleg ce i-ai spune daca iti da cineva numarul, si in plus sunt destule fete pe forum care merita vizitate. In general fetele de pe SA au un tarif mai mare decat cele de pe forum, si daca nu iti poti plati un abonament pe site e greu de crezut ca poti sa te intalnesti cu ele.

 

Eu unul am fost cam la toate fetele de la Top din Bucuresti (cele care m-au atras din recenzii) si Constanta, si am intrat pe SA sa vad ce fete sunt, si am reusit sa ma intalnesc si acolo cu mai multe, dar regula e ca nu trebuie sa intri pe ele si sa le intrebi ca ghiolbanul "cate e nr" sau chestii de genul, trebuie luate cu frumosul majoritatea, unele sunt mai directe, iar concluzia generala e ca pretul e de obicei mai mare ca la fetele de pe forum (sunt si pe SA mici exceptii).

 

Parerea mea e ca mai bine te axezi pe fetele de aici si cand ai cash mai mult iti faci cont pe SA si contactezi fetele de acolo ...

  • Like 2
  • Minus 6
Link spre comentariu
  • Navigare recentă   0 members

    No registered users viewing this page.

×
×
  • Creează nouă...