Sari la conținut

Teodora - zona Unirii - 0764588482


Postări Recomandate

  • Oras:Bucuresti
  • Oras:Bucuresti

Ținând cont de cele scrise mai sus,m am hotărât sa o revizitez pe Teodora.

Programare făcută telefonic cu 1 h înainte.Locatia se afla Pe Bd Cantemir,foarte usor de ajuns.La ora stabilită ajung la Teo.Gasesc aceeași domnișoara zambareata și plină de voie buna.M a servit cu un pahar de duc,am stat puțin la povesti și dus am fost la o scurta reîmprospătare.Am început cu un preludiu exact pe gustul meu,oral neprotejat cu atenție la zonele adiacente,sărutari,mângâieri..simteAm ca explodez și i am cerut sa monteze caciulita.Se mișcă bine,dar același timp ii place sa fie dominata intr un mod plăcut.Imi scoate caciulita și începem un 69 de vis unde am reușit sa finalizam amandoi.

Locație-9,50(apartament frumos,curat,baia dotata cu tot ce ai nevoie).

Aspect-9(cu toate ca ar trebui sa se mai îngrașe puțin :))

Oral neprotejat-10

Normal protejat-10

Igiena-10(păsărica curată,epolată,fără mirosuri suspecte)

GFE-9.50

Cadou-250 Ron(am stat aproximativ 1h)

Te pup Teo și îți doresc o primăvara superba ca și tine.Toate cele bune.

  • Like 1
Link spre comentariu
  • Oras:Bucuresti
  • Oras:Bucuresti

Ținând cont de cele scrise mai sus,m am hotărât sa o revizitez pe Teodora.

Programare făcută telefonic cu 1 h înainte.Locatia se afla Pe Bd Cantemir,foarte usor de ajuns.La ora stabilită ajung la Teo.Gasesc aceeași domnișoara zambareata și plină de voie buna.M a servit cu un pahar de duc,am stat puțin la povesti și dus am fost la o scurta reîmprospătare.Am început cu un preludiu exact pe gustul meu,oral neprotejat cu atenție la zonele adiacente,sărutari,mângâieri..simteAm ca explodez și i am cerut sa monteze caciulita.Se mișcă bine,dar același timp ii place sa fie dominata intr un mod plăcut.Imi scoate caciulita și începem un 69 de vis unde am reușit sa finalizam amandoi.

Locație-9,50(apartament frumos,curat,baia dotata cu tot ce ai nevoie).

Aspect-9(cu toate ca ar trebui sa se mai îngrașe puțin :))

Oral neprotejat-10

Normal protejat-10

Igiena-10(păsărica curată,epolată,fără mirosuri suspecte)

GFE-9.50

Cadou-250 Ron(am stat aproximativ 1h)

Te pup Teo și îți doresc o primăvara superba ca și tine.Toate cele bune.

 

Adică cum pizda mă-sii vine asta? Mai sus scria că îi pute pizda a mortăciune... Carevasăzică asta te-a stimulat pe tine să te duci neapărat? :thinking

  • Like 2
  • Minus 1
Link spre comentariu
  • Telefon: Whats'app
  • Oras:Zona centrala, sector 3
  • Telefon: Whats'app
  • Oras:Zona centrala, sector 3

Betty Betty..deloc nu te potolești :))

Am explicat in PM din respect ptr Yren ca nu am legatura cu subiectul...te pup si spor!

Link spre comentariu
  • Oras:bucuresti
  • Oras:bucuresti

Ce analize sa puna fratilor ?? Nu intelegeti ca miroase a peste stricat si mi a spus nesimtita ca este de la baloane mirosul .... Passs!!!

... si tu vrei sa te credem pe tine, ai 7 postari in viata ta, din care 6 postari pe topicul asta facute de ieri  (8.03), suntem in 9.03.

 

Miroase mizeria din creierul tau pe care incerci s-o transmiti cu disperare "frate"...esti doar un profil creat pt o postare fara credibilitate.

Link spre comentariu

Pai mai conteaza cate postari am eu tu ai inpresia ca eu stau toata ziua pe forumul asta .. Eu am spus ca din punctul meu de vedere numai am ce cauta la aceasta Doamna pt ca ma dezamagit cu acel miros . Nu inteleg dc te bagi tu daca nu sti daca tu atat la ea dc nu o iei la tine acasa sa o bagi in masina de spalat sa nu ai mai miroasa p... !!!!

  • Minus 1
Link spre comentariu

 ON : 9,99 intodeauna e loc de mai bine  ;)


 N P : 9,98 nici Nadia Comaneci nu a avut 10 mereu (la pozitii ma refer)   :feet   


 A N : exclus, desi poate pentru diversificarea serviciilor... nu se stie  :P


 


 GFE : Aici e o problema, depinde de partener  :lol:


 


 Locatie : 9 de data asta pentru lipsa locurilor de parcare si a "interfonului"  :( . Ar mai fi lumina prea discreta si muzica prea tare   :)


 


 Igiena : 10+++ chiar perfecta, atat in locatie cat si la ea  :exclamation:    


 Fata : A mai slabit si e din ce in ce mai bine, probabil de la masaj   :masaje  


 Carmen d.p.m.d.v. e la superlativ . Cea mai tare din parcare   :car  . 


 Te pupic Florentina   :wub: . 


 


  PS : Sper ca stim de gluma si putem sa consideram un pamflet ce am scris...sau sa retineti doar ce e relevant    ;) .


 


 App: Fanteziile nu au nici limita cand Flory este bine dispusa .  :pompomgirl: . 


  


 Va urma .


  • Like 1
  • Minus 1
Link spre comentariu

Creează un cont sau autentifică-te pentru a adăuga comentariu

Trebuie să fi un membru pentru a putea lăsa un comentariu.

Creează un cont

Înregistrează-te pentru un nou cont în comunitatea nostră. Este simplu!

Înregistrează un nou cont

Autentificare

Ai deja un cont? Autentifică-te aici.

Autentifică-te acum
  • Navigare recentă   0 members

    No registered users viewing this page.

×
×
  • Creează nouă...