Sari la conținut

Andreea transexuala noua pe acest site


Postări Recomandate

  • Oras:Mamaia Nord
  • Oras:Mamaia Nord

Salut colegi futăcioși

Vad ca toți își dau cu părerea sau aduc injurii 😤 pe topicul asta dar nu scrie mai nimeni vreo recenzie ca sa știm cum stă treaba cu “domnișoara”.
Zilele trecute mi-am luat inima în dinți și am făcut o vizită la andreeatransex in Constanta. Locație centrală, plăcută și curată. Știu că nu este locația ei permanentă dar dovedește că are gust și nu se repede la cea mai ieftină. 
Andreea nu este un fotomodel dar nici chiar așa de urîtă cum vor să o facă unii din colegii noștri (vezi trebă cu mecanicul) 😂.  Este plăcută, curată, politicoasa și se vede că face tratament hormonal.
Ceea ce nu are in frumusețe insa compensează prin atenția cu care își prestează activitatea, fără grabă și aș putea spune, cu pasiune. Se ocupa temeinic de toate părțile tale corporale  implicate in activitate și oferă generos toate părțile ei corporale implicate in activitate. 
Pretul este decent, ca pentru vremuri de pandemie 😜  iar ceasul nu e luat in calcul. 
Singură, fără aglomerație (🐟🐟🐟)
Merita vizitată, zic eu...

  • Like 2
Link spre comentariu
  • Oras:București
  • Oras:București
La 12.02.2021 la 10:40, nedjul a spus:

Salut colegi futăcioși

Vad ca toți își dau cu părerea sau aduc injurii 😤 pe topicul asta dar nu scrie mai nimeni vreo recenzie ca sa știm cum stă treaba cu “domnișoara”.
Zilele trecute mi-am luat inima în dinți și am făcut o vizită la andreeatransex in Constanta. Locație centrală, plăcută și curată. Știu că nu este locația ei permanentă dar dovedește că are gust și nu se repede la cea mai ieftină. 
Andreea nu este un fotomodel dar nici chiar așa de urîtă cum vor să o facă unii din colegii noștri (vezi trebă cu mecanicul) 😂.  Este plăcută, curată, politicoasa și se vede că face tratament hormonal.
Ceea ce nu are in frumusețe insa compensează prin atenția cu care își prestează activitatea, fără grabă și aș putea spune, cu pasiune. Se ocupa temeinic de toate părțile tale corporale  implicate in activitate și oferă generos toate părțile ei corporale implicate in activitate. 
Pretul este decent, ca pentru vremuri de pandemie 😜  iar ceasul nu e luat in calcul. 
Singură, fără aglomerație (🐟🐟🐟)
Merita vizitată, zic eu...

Mulțumesc mult pentru recenzie ! 😘

Link spre comentariu
  • Oras:București
  • Oras:București
La 12.02.2021 la 23:52, vertu991 a spus:

singurul lucru care nu mi a placut cand am fost la ea a fost ca nu avea lubrifiant in rest e super ok tipa 

Mulțumesc mult pentru recenzie ! A fost o scăpare sa nu am lubrifiant ,dar pe viitor nu se va mai întâmpla . 😘

Link spre comentariu

Creează un cont sau autentifică-te pentru a adăuga comentariu

Trebuie să fi un membru pentru a putea lăsa un comentariu.

Creează un cont

Înregistrează-te pentru un nou cont în comunitatea nostră. Este simplu!

Înregistrează un nou cont

Autentificare

Ai deja un cont? Autentifică-te aici.

Autentifică-te acum
  • Navigare recentă   0 members

    No registered users viewing this page.

×
×
  • Creează nouă...