Sari la conținut

Andreea transexuala noua pe acest site


Postări Recomandate

  • Oras:București
  • Oras:București

In momentul de fata pot face o comparație între România și alte state din U.E. (Franța ,Germania și Merea Britanie) unde am fost ,iar majoritatea clienților din România chiar dacă ai prețul mic vor sa negocieze. Numai in România se negociază prețul asta înseamnă sa nu ai respect fata de persoana care prestează servicii sexuale contra unei sume de bani . Numai in România poți găsi și alte categorii de așa ziși clienți , care îți promite ca vine in 20-30 minute , dar nu mai vin. O alta categorie de așa ziși clienți care te înjură sau te iau la mișto la telefon.

 

Eu una am încercat săi înțeleg pe clienți , daia am și lăsat prețul mic in România din cauza salariului pe care îl câștiga. Dar sa vi sa negociez la o suma mică asta înseamnă ca nu imi respecți munca depusă. Și eu plătesc chirie ,întreținere ,produse de îngrijire ,cosmetice , haine și pantofi . Si noi avem cheltuieli , dar sa o facem pe o suma inferioară asta înseamnă sa-mi pierd din câștig si sa ies in pierdere. Sau mai nou te întreabă :”din plăcere o faci?” de parca mie imi pică bani din cer.

 

Eu una niciodată nu am dat teapa sau am spus ca fac multe lucruri la telefon și , când a venit nu mi-am îndeplinit promisiunea sau sa am un comportament neadecvat fata de client .

 

De 7 luni am început sa lucrez in străinătate și sunt respectata in , comparație cu România. Nu toți romanii sunt la fel , mai sunt și oameni care ne înțeleg și am mare respect fata de ei .

 

 

Sărbători fericite !

Link spre comentariu
  • Oras:Bucuresti
  • Oras:Bucuresti

In momentul de fata pot face o comparație între România și alte state din U.E. (Franța ,Germania și Merea Britanie) unde am fost ,iar majoritatea clienților din România chiar dacă ai prețul mic vor sa negocieze. Numai in România se negociază prețul asta înseamnă sa nu ai respect fata de persoana care prestează servicii sexuale contra unei sume de bani . Numai in România poți găsi și alte categorii de așa ziși clienți , care îți promite ca vine in 20-30 minute , dar nu mai vin. O alta categorie de așa ziși clienți care te înjură sau te iau la mișto la telefon.

 

Eu una am încercat săi înțeleg pe clienți , daia am și lăsat prețul mic in România din cauza salariului pe care îl câștiga. Dar sa vi sa negociez la o suma mică asta înseamnă ca nu imi respecți munca depusă. Și eu plătesc chirie ,întreținere ,produse de îngrijire ,cosmetice , haine și pantofi . Si noi avem cheltuieli , dar sa o facem pe o suma inferioară asta înseamnă sa-mi pierd din câștig si sa ies in pierdere. Sau mai nou te întreabă :”din plăcere o faci?” de parca mie imi pică bani din cer.

 

Eu una niciodată nu am dat teapa sau am spus ca fac multe lucruri la telefon și , când a venit nu mi-am îndeplinit promisiunea sau sa am un comportament neadecvat fata de client .

 

De 7 luni am început sa lucrez in străinătate și sunt respectata in , comparație cu România. Nu toți romanii sunt la fel , mai sunt și oameni care ne înțeleg și am mare respect fata de ei .

 

 

Sărbători fericite !

Esti "penibil/a" sincer cu aceasta postare....crezi ca il fute pe vreounu grija ce faci u cu banii si in ce-i investesti...daca ma uit bine pe topicul tau de la cap la coada si pe pozele din anunturi de 1 an si ceva ai ACEEAI PERECHE DE PANTOFI bine ai de fapt 2,unii din lac si aia cu talpa de pluta ca la urmatoarea inundatie tu sigur vei plutii noi vom pica la fund :) :) :).......si aceleasi furauri din dantela gen 13 lei orice pereche................stau si iti urmaresc topicul de fiecare data cand Latri de 3 ori pe saptamana ca tot pleci in Anglia....crezi ca intereseaza plecarea ta pe cineva....tu nu te uiti la tine ca de 6 luni zi de zi si saptamana de saptamana comentezi singura..............Mare iti este gradina Doamne :) :) :)

  • Like 1
Link spre comentariu
  • Oras:București
  • Oras:București

Esti "penibil/a" sincer cu aceasta postare....crezi ca il fute pe vreounu grija ce faci u cu banii si in ce-i investesti...daca ma uit bine pe topicul tau de la cap la coada si pe pozele din anunturi de 1 an si ceva ai ACEEAI PERECHE DE PANTOFI bine ai de fapt 2,unii din lac si aia cu talpa de pluta ca la urmatoarea inundatie tu sigur vei plutii noi vom pica la fund :) :) :).......si aceleasi furauri din dantela gen 13 lei orice pereche................stau si iti urmaresc topicul de fiecare data cand Latri de 3 ori pe saptamana ca tot pleci in Anglia....crezi ca intereseaza plecarea ta pe cineva....tu nu te uiti la tine ca de 6 luni zi de zi si saptamana de saptamana comentezi singura..............Mare iti este gradina Doamne :) :) :)

 

Am înțeles ca pe tine te deranjează dacă îți spune cineva legat de tine. Eu una nu sunt penibila informez . Nu m-am legat de tine. Nu știu ce vrei sa demonstrezi cu asta. Tu te bagi înseama cu mine și nu am spus nimic despre tine. Eu una plec in străinătate ca pot , nu este problema nimanui ca scriu pe propriul cont al meu. Eu nu am treaba cu tine sau cu altcineva . Nu înțeleg de ce te bagi daca nu am treaba cu tine. Pe urma spui ca are cineva ceva cu tine și începi sa ameninți ca Bati , ca te susțin cei de la ACCEPT. Îți pun probele pe masa. Ce treaba am eu cu tine?! M-am luat de tine ? Nu. Informez clienți sa vadă când sunt disponibilă .

  • Like 1
Link spre comentariu
  • Oras:București
  • Oras:București

ai dreptate aici, nu ai deranjat pe nimeni! Sau poate cine stie, deranjezi. Invidia unora este colosala!

Ai perfecta dreptate . Chiar dacă dau 2 lei pe o haina , măcar imi sta bine , decât sa imi cumpar haine de firma și scumpe și să-mi stea ca pe gard. Eu nu am nimic cu nimeni , nu am anturaje dubioase. Am un cerc de prieteni. Invidia și pe urma spun ca ai ceva cu ele. Se bagă aiurea inseama. In fata tastaturi sunt șmechere ,iar pe strada nu mai latră nimic și își schimba comportamentul rapid. Mulțumesc pentru susținere ,Norbert. O zi buna !

Link spre comentariu
  • Oras:București
  • Oras:București

Buna băieți ! Andreea transex ,23 ani. Revin in țara pe 15 Februarie 2019. Sunt disponibilă 2 zile in țara ( 15 ,16 ,17 Februarie 2019). Sunt activa sau pasiva . Locuiesc singura ,discreta și curată . Sunt o fata serioasă și am simtul umorului . Program NON STOP . Pentru mai multe detalii la telefon. Va aștept cu mare drag ,Andreea !

post-234004-0-90173900-1548839940_thumb.jpeg

Link spre comentariu
  • Oras:București
  • Oras:București

După ce că e Cta vai de ea ai venit si tu! Apucă-te de alte sporturi că esri feminină ca un sofer de tir. Esti oribil!

Sincer nu ma interesează pararea ta. Eu una lucrez mai mult in străinătate. Din aceasta cauza au început majoritatea feteleor sa plece in străinătate. Fiecare e frumos in felul sau și nu sunt pe placul tuturor. Fiecare se duce unde este atras. Va dați importanți după un cont fără poza.

Link spre comentariu
  • Oras:Prahova
  • Oras:Prahova

,,Fiecare e frumos in felul sau și nu sunt pe placul tuturor. Fiecare se duce unde este atras,, Bai nebunule vorbește despre tine, așa cum o și faci... Nu baga fetele în cazanul tau... Tu ai tot dreptul despre tine sa vorbesti asa !!! Coboară din corcoduș, că dacă este să cazi te doare !

Link spre comentariu
  • Oras:București
  • Oras:București

,,Fiecare e frumos in felul sau și nu sunt pe placul tuturor. Fiecare se duce unde este atras,, Bai nebunule vorbește despre tine, așa cum o și faci... Nu baga fetele în cazanul tau... Tu ai tot dreptul despre tine sa vorbesti asa !!! Coboară din corcoduș, că dacă este să cazi te doare !

Te ascunzi după un profil fals. Eu nu te-am obligat sa vi la mine. Comentezi sa te afli și tu întreabă sau sa te dai important ,cum se practica in România. Eu lucrez in străinătate și nu ne interesectam. Acolo așa cum crezi tu ca arat am mai mult succes ,decât in România. Nu ma interesează părerea ta. Mari barbati va credeți după un profil fals și in schimb va futeti și la luați la muie la greu. Nu ai cei 7 de acasă .

Link spre comentariu
  • Oras:Prahova
  • Oras:Prahova

Dacă mă cobor la mintea ta sa mă bag in cearta cu tine, înseamnă că am înnebunit 😂. Te las pe tine sa crezi că esti așa căutat în străinătate dar îți zic atât, multi oameni au fantezii cu monstruleti asemeni ție 🤣. O zi bună și spor la terorizat oameni pe străzile Europei. PS : când te lasi de meseria ta, îți recomand o cariera in cadrul circului sau eventual la gradina zoologică, poți înlocui cimpanzeul.

PPS: îmi închei scrisoarea și te las in delirul tau.

  • Like 1
Link spre comentariu
  • Oras:București
  • Oras:București

Dacă mă cobor la mintea ta sa mă bag in cearta cu tine, înseamnă că am înnebunit . Te las pe tine sa crezi că esti așa căutat în străinătate dar îți zic atât, multi oameni au fantezii cu monstruleti asemeni ție . O zi bună și spor la terorizat oameni pe străzile Europei. PS : când te lasi de meseria ta, îți recomand o cariera in cadrul circului sau eventual la gradina zoologică, poți înlocui cimpanzeul.

PPS: îmi închei scrisoarea și te las in delirul tau.

Toți ăștia ca tine au înnebunit . Te iei de om fără să-l Cunoști și începi sa jicnesti și mai recomanzi sa-și caute meserie de circar sau cimpanzeu . Nu vezi ca te contrazici singur . Nu vreau sa ma cert cu tine ca înseamnă ca am înnebunit, faci mișto de pe un profil fals . Ai dubla personalitate gogu și vrei sa te crezi mare macho pe un site de recenzi . Asta e nivelul tău de cultura . Tu crezi ca eu stau in bani tăi sau ai altora. Eu una sunt independenta din toate punctele de vedere .Am cei 7 de acasă.
Link spre comentariu

  • Oras:Bucuresti
  • Oras:Bucuresti

Toți ăștia ca tine au înnebunit . Te iei de om fără să-l Cunoști și începi sa jicnesti și mai recomanzi sa-și caute meserie de circar sau cimpanzeu . Nu vezi ca te contrazici singur . Nu vreau sa ma cert cu tine ca înseamnă ca am înnebunit, faci mișto de pe un profil fals . Ai dubla personalitate gogu și vrei sa te crezi mare macho pe un site de recenzi . Asta e nivelul tău de cultura . Tu crezi ca eu stau in bani tăi sau ai altora. Eu una sunt independenta din toate punctele de vedere .Am cei 7 de acasă.

Draga mea.....................

INDEPENDENTA inseamna sa depinzi doar de banii tai...........dar cat esti CURVA si ofer niste servicii contra unor sume de bani esti doar DEPENDENTA de CLIENT chiar si de Nesquik pt ca si el poate fi clientul tau.................nu confunda Dependenta de Independenta ............. o zi placuta sa ai

Link spre comentariu

Creează un cont sau autentifică-te pentru a adăuga comentariu

Trebuie să fi un membru pentru a putea lăsa un comentariu.

Creează un cont

Înregistrează-te pentru un nou cont în comunitatea nostră. Este simplu!

Înregistrează un nou cont

Autentificare

Ai deja un cont? Autentifică-te aici.

Autentifică-te acum
  • Navigare recentă   0 members

    No registered users viewing this page.

×
×
  • Creează nouă...