Sari la conținut

Andreea transexuala noua pe acest site


Postări Recomandate

  • Oras:București
  • Oras:București

Buna băieți !

Sunt disponibilă in București începând cu data de 23 - 27 Decembrie 2019 , program NON-STOP .

In Constanta nu am găsit regim hotelier, pe toată perioada sărbătorilor . Imi pare foarte rău !

In Cluj-Napoca voi fi disponibilă in perioada 28 - 30 Decembrie 2019 ,program NON-STOP

 

Detalii la telefon : 0762588862. Va aștept cu mare drag !

 

 

Sărbători fericite !

Link spre comentariu
  • Oras:București
  • Oras:București

Buna Andreea, Te rugam o poza si o reactualizare a serviciilor si preturilor.

Buna ! Pot pune un link cu anunțul meu ,https://www.publi24.ro/anunturi/matrimoniale/gay-lesbi/anunt/new-transsexuala-andreea-24-ani-disponibila-in-bucuresti-va-astept-cu-mare-drag/g43h5g1ehig37i6id971363d257g7g94.html

 

Mai multe detalii la telefon . Sărbători fericite !

Link spre comentariu
  • Oras:București
  • Oras:București

Buna ! Mi-am prelungit șederea in Cluj-Napoca pana pe 2 Ianuarie 2020 . Locuiesc in zona Manastur . Locuiesc singura , pozele imi aparțin . Va aștept cu mare drag ,Andreea !

 

 

https://www.publi24.ro/anunturi/matrimoniale/gay-lesbi/anunt/new-transsexuala-andreea-24-ani-disponibila-cateva-zile-in-cluj-napoca-va-astept-cu-mare-drag/g43h5g1ehig37i6id971363d257g7g94.html

 

Sărbători fericite !

Link spre comentariu

Va salut!Am fost la Andreea in urma cu trei luni in Iasi inainte de revelion.Am convenit la suma de 100 lei pentru un oral. Toate bune, ajuns, garsoniera cam insalubra si cearsafuri murdarea insa am trecut peste asta.Andreea a facut oral timp de 10 minute neprotejat dupa care am terminat pe sani.spalat la chiuveta, imbracat si plecat. Dupa 2 saptamani am inceput sa am mancarimi in zina intima desi nu am avut alte contacte sexuale.Bubitele rosii s au transformat in rani desi am incercat sa nu ma scarpin.Am primit de la dermatolog antibiotice care nu si au facut efectul si acum astept urmatorul set de analize..nu recomand sa va riscati

Link spre comentariu

Creează un cont sau autentifică-te pentru a adăuga comentariu

Trebuie să fi un membru pentru a putea lăsa un comentariu.

Creează un cont

Înregistrează-te pentru un nou cont în comunitatea nostră. Este simplu!

Înregistrează un nou cont

Autentificare

Ai deja un cont? Autentifică-te aici.

Autentifică-te acum
  • Navigare recentă   0 members

    No registered users viewing this page.

×
×
  • Creează nouă...