Sari la conținut

0736458821,miniona sexxy outcall


Postări Recomandate

Salutare frati confutaciosi,

 

Doar ce am terminat cu aceasta caprioara.

 

Desfasurarea actiunii

 

Fata este destul de comunicativa, cu toate ca nu prea e punctuala (a venit la 50 de min dupa ce am vb). In rest arat destul de dragut, mica blonda cu un curulet apetisant fara urme de vergeturi, carne frageda, nu are mai mult de 20 de ani si e cu foarte mult bun simt.

 

Note:

 

Oral: 6 (bine executat cu tentative de deep, dar un minus e acela ca s-a cam ajutat de maini fara tentie zonelor adiacente)

Normal: 8 (stramta in pasarica, am incercat mai multe pozitii, o cam doare si se excita usor, putin fortat)

GFE: 7 (am avut si experiente mai bune)

Anal: nu am intrebat

 

Concluzie: Merita incercata o data.

 

Sper sa nu ma ciuruiti e primul comment.

 

Respect si DACA DRAGOSTE NU E O FACEM PE BANI

post-38622-0-25240200-1350430790_thumb.jpg

post-38622-0-21190800-1350430800.jpg

  • Like 1
Link spre comentariu

Buna seara,

 

Legat de domnisoara supusa discutiei am cateva comentarii:

 

- punctuala (a zis 20 de min, 20 de min au fost)

- arata bine...putin mai "intunecata decat arata pozele"

- comunicativa...numai dupa ce am spart geata cu primul oral, dar putin prea "ghetto"

In ceea ce priveste actul in sine pot spune urmatoarele: oral cam de 6 cu cateva tentative de deepthroat; GFE = 0 (a venit in camera, mi-a cerut banii, s-a dezbracat si "hai, ce faci???"). Nu am apucat decat sa incerc oralul pentru ca lipsa de interes al domnisoarei mi-a produs scadere a interesului...

 

Overall, eu nu o recomand pe cea supusa discutiei.

 

Costul distractiei a fost 170 RON incluzand taxi.

 

Ciocaneala placuta!!

  • Like 2
Link spre comentariu

Poze reale dupa cum vezi 0736458821, miniona sexxy si nebunatika, garantez ca ma vei mai cauta, d oar la tine sau la hotel, ofer sex oral si normal, nu ma contactati cu nr privat ca nu raspund 130 RON pe ora

 

E-mail: [email protected]

Constanta

Localitate: constanta

 

http://www.intimclub...ta-sexuala.html

 

post-39112-0-37308900-1351246933_thumb.jpg

 

post-39112-0-05002200-1351246937_thumb.jpg

 

post-39112-0-45667900-1351246939_thumb.jpg

 

post-39112-0-10740900-1351246942_thumb.jpg

 

@flo_flo poti sa ne confirmi si noua daca este tipa din pozele de mai sus rogu-te frumos, dupa confirmarea ta vei avea +1 pct din partea mea.

Link spre comentariu
  • Oras:Cluj
  • Oras:Cluj

Sal baieti

Pe domnisoara am chemat-o si eu intr-o seara la hotel.Aspect, ce sa zic,nimic spectaculos,corp normal,sani marime medie,lasati,la fata cam naspa.Ca si poze nu stiu care sunt intradevar ale ei,parul corespunde,ea fiind de fapt satena vopsita in blond,dar pot sa zic ca are mai multe anunturi cu poze si numere de telefon diferite pe site-ul din C-ta . Ca sa va dati seama ca la toate anunturile este aceeasi persoana,am remarcat faptul ca in toate pozele are la gat un lantisor cu inimioara,la mana stanga 2 inele iar la mana dreapta un inel, lucruri care le-am constatat si eu cand m-am vazut cu ea.

Ca si prestatie, eu nu am fost multumit si va spun de ce. A venit la hotel,primul lucru mi-a cerut banii,130 prestatia+taxiul care zice ea 30.Ok , marchez banu,imi cere un redbull,se dezbraca, se arunca in pat,aprinde o tigara,termina tigara si zice: hai, ce astepti? Pai ce sa astept ? Sa ma golesc si sa te cari, ca alte asteptari nu prea am !!!

Incepe cu un oral slabut , trecem la normal,eu deasupra, mecanic, sta ca o scandura , dai ca surdu in clopote, nu schiteaza nici un gest, implicare 0.Am trecut la o caprita,terminat in caciulita,s-a dus la baie,spalat superficial, ma intreaba : mai esti in stare de al 2-lea numar in 15 minute? (de fapt trecuse doar 25 de cand a intrat pe usa).Nu mai eram curios de nimic, asa ca i-am zis ca poate sa plece. In 2 min s-a imbracat si valea.

Note:

ONP: 5

NP:3

GFE: 0

Aspect: 6

In concluzie, chiar daca in C-ta oferta este foarte slaba,eu personal nu recomand.

  • Like 2
Link spre comentariu
  • Oras:București
  • Oras:București

Am testat o si eu pe domisoara in cauza> are mai multe numere de telefon si foloseste mai multe seturi de poze diferite dar are grija sa aloce anumite poze la anumite numere de telefon chiar cu preturi diferite. Dupa parerea mea are un marketing in spate destul de agresiv. Si pozele o prezinta mai bine decat in realitate. Unul dintre numerele de tel pe care l-a folosit este 0785178017. Si acum recenzia. Am chemat o la hotel (face doar deplasari si oricum eu asta cautam avand camera de hotel), a venit chiar mai devreme decat a spus, se vede ca face asta f des. M a intrebat daca imi place si daca ramane. Mi se parea oarecum obisnuita sa fie trimisa la plimbare. Ca si aspect este mica de statura, vopsita blond dar nu o prinde pentru ca este cam bruneta de la natura. Pot spune ca nu e urata rau dar in nici un caz frumoasa. E destul de vorbareata dar are un limbaj si un accent cam suburban. Am banuiala ca e de etnie totusi dar nu bag mana in foc. Eu am chemat-o pentru o ora dar nu am tinut o decat un nr pt ca nu cred ca mai reuseam ceva a doua oara (nu mi mai trezea "interesul"). O atitudine plictisita si pare ca deja e o rutina ce face. Nu se pune problema de implicare. Si acum notele juriului:

Oral: 6 nu te da pe spate dar ceva pule a supt pana acum, deci stie cu ce se mananca;

GFE: 1 nu exista as putea spune, dar nici nu ti ai dori,

Normal: 6 la fel ca la oral, se vede ca se fute de mult dar nu stie sa si faca reclama cu asta;

Anal: nu m a interesat desi are un popou destul de ok

 

Eu nu o recomand in primul rand pentru atitudine dar si pentru felul cum arata. Cred ca se gasesc mai bune prin Ct la pretul asta. Am atasat o poza din Telegraf.

post-44174-0-96920700-1353535045_thumb.jpg

  • Like 1
Link spre comentariu

Creează un cont sau autentifică-te pentru a adăuga comentariu

Trebuie să fi un membru pentru a putea lăsa un comentariu.

Creează un cont

Înregistrează-te pentru un nou cont în comunitatea nostră. Este simplu!

Înregistrează un nou cont

Autentificare

Ai deja un cont? Autentifică-te aici.

Autentifică-te acum
  • Navigare recentă   0 members

    No registered users viewing this page.

×
×
  • Creează nouă...