Sari la conținut

Rusoaica fierbinte 0740488663


Vizitator proxenet

Postări Recomandate

  • Oras:Ct
  • Oras:Ct

Hai sa-ntindem hora mare, mai aici si mai colea,
Mai aproape de hotare, ca sa trecem granita...zice un cantec :))

La orele 16 , in ziua de vineri , batalionu a trecut peste Prut :))

Bun ,hai sa revenim si la chestii serioase ..

  Am si uitat cum a zis ca o cheama dar nu mai conteaza , am sunat , am ajuns prima oara gresit langa blocul L58 dar nu era acolo .. era tot pe 1 Decembrie , Constanta , la acelasi etaj 2 . Cei care au mai fost pot confirma ...

A deschis o fatuca pe la 22 -23 ani imbracata simplu aproape deci in pasarica goala si cu tocuri .

Locatie de lux , mirosea a parfum , tipa curata , televizorul dat pe Kiss Tv si nu mirosea a tigara .

Ne-am apropiat cu cateva glume si apoi desigur am trecut la Examen :))

Limba si Literatura Romana proba ORALA .. + 9 deci a trecut :)) , in liniste executat fara ceva grabit sau intr-un mod barbar , finuts asa cu toate subiectele atinse fara plastic  .

apoi a urmat ANATOMIE scris ... tema principala REPRODUCEREA contra-cost . Pus caciulita rosie si putin gel de la durex si-am inceput sa povestim prin limbaju corpului care ce am mai facut intre timp . Are oglinda la sifonier si e placut sa te vezi cand scrii :)))  si cum ma uitam eu asa in oglinda observam ce frumoasa e GEOGRAFIA , cu muntii cu defilee :)) ..

Am constatat ca avea Clopotnita ingusta dar curata stiam cu siguranta ca nu vin la Manastire . deci ... pasarica strambta si curata dar a refuzat s-o mananc :))

Am terminat apoi in cosuletu Rosu de plastic si-am cerut-o si de nevasta ca eu cred ca-mi trebuie si o femeie cu sanii si gurita ei , na sa fie acolo la casa omului :))

 O trecut in ISTORIE la testate si promit sa mai trec Prutu' spre Rasarit cand voi mai avea ocazie .

Taxa Vamala 100 Ron , door 2 door 32 de minute .

 

Multumesc pentru timpul acordat .

  • Like 7
Link spre comentariu
Vizitator guru_
Reputație: 0

Hai sa-ntindem hora mare, mai aici si mai colea,

Mai aproape de hotare, ca sa trecem granita...zice un cantec :))

La orele 16 , in ziua de vineri , batalionu a trecut peste Prut :))

Bun ,hai sa revenim si la chestii serioase ..

Am si uitat cum a zis ca o cheama dar nu mai conteaza , am sunat , am ajuns prima oara gresit langa blocul L58 dar nu era acolo .. era tot pe 1 Decembrie , Constanta , la acelasi etaj 2 . Cei care au mai fost pot confirma ...

A deschis o fatuca pe la 22 -23 ani imbracata simplu aproape deci in pasarica goala si cu tocuri .

Locatie de lux , mirosea a parfum , tipa curata , televizorul dat pe Kiss Tv si nu mirosea a tigara .

Ne-am apropiat cu cateva glume si apoi desigur am trecut la Examen :))

Limba si Literatura Romana proba ORALA .. + 9 deci a trecut :)) , in liniste executat fara ceva grabit sau intr-un mod barbar , finuts asa cu toate subiectele atinse fara plastic .

apoi a urmat ANATOMIE scris ... tema principala REPRODUCEREA contra-cost . Pus caciulita rosie si putin gel de la durex si-am inceput sa povestim prin limbaju corpului care ce am mai facut intre timp . Are oglinda la sifonier si e placut sa te vezi cand scrii :))) si cum ma uitam eu asa in oglinda observam ce frumoasa e GEOGRAFIA , cu muntii cu defilee :)) ..

Am constatat ca avea Clopotnita ingusta dar curata stiam cu siguranta ca nu vin la Manastire . deci ... pasarica strambta si curata dar a refuzat s-o mananc :))

Am terminat apoi in cosuletu Rosu de plastic si-am cerut-o si de nevasta ca eu cred ca-mi trebuie si o femeie cu sanii si gurita ei , na sa fie acolo la casa omului :))

O trecut in ISTORIE la testate si promit sa mai trec Prutu' spre Rasarit cand voi mai avea ocazie .

Taxa Vamala 100 Ron , door 2 door 32 de minute .

 

 

 

Multumesc pentru timpul acordat .

 

Cred, in schimb, ca ai picat tu la limba si literatura romană. Stai jos, 4! AIDPM

Strambta!?!

  • Like 2
Link spre comentariu
Vizitator j0hnny_legend
Reputație: 0

Dieci... dacă ea e in primele poze din topic, vreau doar sa felicit fotograful. Pozele de la pagina 3 se mai apropie de realitate dar PLM fata e brânza. Un singur lucru nu înțeleg... de ce nu-si pune poze cu fatza... plm cred ca ar da peste cap softurile de recunoaștere a fetzei. Nu are nici o trăsătura ... Noroc ca are niște acnee.

Am sunat, am întrebat, ambalat, urcat la etaj SA-MI BAG PULA-N EL DE FAR... Am intrat... am crezut ca sunt încă orbit de la farul de pe scara... Am băgat o gluma ... mai bine lasa. Anyway... ma chinuisem vreo juma de ora sa dau de ceva si fata era cocoțată pe toace si parca volubila.

Zic hai sa stau un număr ... bani upfront, jos textila si așteaptă... Vine fata, își da jos sutienul si s-a terminat jmecheria. Intr-adevăr fata are niște tzatze chizdet dar si un chizdet tzatze. E cam relativa treaba... sfârcurile sunt bestiale... îmi venea sa pun o moneda de 10 bani sa văd dacă sunt perfect rotunde (inginer deh  :laugh2 ) dar la partea tactilă nu mai sunt așa wow. M-am jucat si cu tzatzele si cu chizdetu fetii cât făcea oralul ăla fad. Tzatzele fetii sunt un miraj: când le vezi zici frate, se fac tari ca piatra dar când te joci sunt ca doua pernițe. Mie unul mi-a trebuit ceva timp sa îmi dau seama si cred ca aveam superglue pe palme ca nu m-am desprins de tzatzele fetii... Saraca cred ca au fost foarte multi care au avut aceeași dilema ca si mine... Normal ca lady on top, normal ca o cisterna de lubrifiant dar parca tot degeaba. Ma rog.., am si finalizat dar parca tot zicând cum plm.

Note:

Locatia: 10 - Pat(canapea ) : 6 media: 8

Igiena: 10 - cred

Aspect: aici sa mor dacă stiu sa notez. Eu cred ca fata asta vine de la manastire. Fatza e de Leana de la vacanța mare (mai ales când rade) poate ca se va rezolva cu ceva machiaj. Tzatzele sunt aspectuoase dar pufoase. Fundul e de bine in poze... in realitate nu e nimic wow. Fără toace 1.65, 60kg... BTW saraca se chinuie sa meargă pe toace de zici ca face echilibristica pe sarma. 

Oral: 7 (doar pentru ca a fost NP)

Normal: 7 - pentru priveliștea de la gât in jos

GFE: nu pot sa notez. E posibil sa fi fost vina mea.

Cadou: 100/200

De revenit: eu nu

De recomandat: Du-te si vezi tzatzele alea

Imi cer scuze dacă am fost malițios numai ca prefer sa mi se arate adevarul din prima. Nu sa ma aștept la o mulatra si sa dau de o 

Poate ca o ieșire prin vest o sa o ajute sau un raket mai rafinat...plm

Asta e...

  • Like 9
Link spre comentariu
  • Oras:Cta
  • Oras:Cta

Dieci... dacă ea e in primele poze din topic, vreau doar sa felicit fotograful. Pozele de la pagina 3 se mai apropie de realitate dar PLM fata e brânza. Un singur lucru nu înțeleg... de ce nu-si pune poze cu fatza... plm cred ca ar da peste cap softurile de recunoaștere a fetzei. Nu are nici o trăsătura ... Noroc ca are niște acnee.

Am sunat, am întrebat, ambalat, urcat la etaj SA-MI BAG PULA-N EL DE FAR... Am intrat... am crezut ca sunt încă orbit de la farul de pe scara... Am băgat o gluma ... mai bine lasa. Anyway... ma chinuisem vreo juma de ora sa dau de ceva si fata era cocoțată pe toace si parca volubila.

Zic hai sa stau un număr ... bani upfront, jos textila si așteaptă... Vine fata, își da jos sutienul si s-a terminat jmecheria. Intr-adevăr fata are niște tzatze chizdet dar si un chizdet tzatze. E cam relativa treaba... sfârcurile sunt bestiale... îmi venea sa pun o moneda de 10 bani sa văd dacă sunt perfect rotunde (inginer deh :laugh2 ) dar la partea tactilă nu mai sunt așa wow. M-am jucat si cu tzatzele si cu chizdetu fetii cât făcea oralul ăla fad. Tzatzele fetii sunt un miraj: când le vezi zici frate, se fac tari ca piatra dar când te joci sunt ca doua pernițe. Mie unul mi-a trebuit ceva timp sa îmi dau seama si cred ca aveam superglue pe palme ca nu m-am desprins de tzatzele fetii... Saraca cred ca au fost foarte multi care au avut aceeași dilema ca si mine... Normal ca lady on top, normal ca o cisterna de lubrifiant dar parca tot degeaba. Ma rog.., am si finalizat dar parca tot zicând cum plm.

Note:

Locatia: 10 - Pat(canapea ) : 6 media: 8

Igiena: 10 - cred

Aspect: aici sa mor dacă stiu sa notez. Eu cred ca fata asta vine de la manastire. Fatza e de Leana de la vacanța mare (mai ales când rade) poate ca se va rezolva cu ceva machiaj. Tzatzele sunt aspectuoase dar pufoase. Fundul e de bine in poze... in realitate nu e nimic wow. Fără toace 1.65, 60kg... BTW saraca se chinuie sa meargă pe toace de zici ca face echilibristica pe sarma.

Oral: 7 (doar pentru ca a fost NP)

Normal: 7 - pentru priveliștea de la gât in jos

GFE: nu pot sa notez. E posibil sa fi fost vina mea.

Cadou: 100/200

De revenit: eu nu

De recomandat: Du-te si vezi tzatzele alea

Imi cer scuze dacă am fost malițios numai ca prefer sa mi se arate adevarul din prima. Nu sa ma aștept la o mulatra si sa dau de o

Poate ca o ieșire prin vest o sa o ajute sau un raket mai rafinat...plm

Asta e...

Ai vazut tu rusoaica neagra....astea s @lbe toate!
  • Like 2
Link spre comentariu
  • Oras:cta
  • Oras:cta

Am purces si eu ieri spre locatia acestei minunate fapturi , programat din timp , locatia este langa fostul emag , usor de ajuns dar jale cu locurile de parcare pe vremea asta. Pozele ii apartin dar o avantajeaza putin , sunt facute in locatie , apartamentul modern ( nu de lux cum au relatat unii mai sus , probabil nu au vazut luxul la viata lor dar ma rog , aici este subiectiva treaba) foarte curat in schimb si primitor , fara mirosuri urate sau de tigara , actiunea sa desfasurat in sufragerie. Fata ma poftit la baie sa fac un dush daca am nevoie , foarte amabila , curata fara mirosuri , am ales sa raman 1 numar 100 ron , ora era 150ron dar nu ma atras atat de tare fizicul ei , ma asteptam la tate mai mari din ce am vazut in poze , actiunea a fost scurta , oral np , 2-3 schimbari si finalizat in balonas , fata destul de stramta .

 

Nu a fost cu ochii pe ceas , nu a comentat nici o pozitie , iar igienta si curatetia primeaza deci pentru astea are de castigat. In lipsa de altceva as reveni cu drag 

  • Like 3
Link spre comentariu
  • Telefon: Only email me regarding my orders
  • Oras:Kiustenge
  • Telefon: Only email me regarding my orders
  • Oras:Kiustenge

cu pantofii aia in cadā?!!ce mama draq .., nu a mai avut cadā pânā acuma de sa pozat asa??.Poate la ea in sat cada este pricopsealā??

  • Like 8
Link spre comentariu
  • Oras:Dobrogea
  • Oras:Dobrogea

Am vizitat-o asta toamna, locatie vizavi de fostul emag. Foarte sociabila, cel putin cu mine

Oral 6

Locatie 10

Normal 9 - corp superb

Implicare 7

Igiena 9

Cadou 100/200

de revenit: da

  • Like 3
Link spre comentariu

Creează un cont sau autentifică-te pentru a adăuga comentariu

Trebuie să fi un membru pentru a putea lăsa un comentariu.

Creează un cont

Înregistrează-te pentru un nou cont în comunitatea nostră. Este simplu!

Înregistrează un nou cont

Autentificare

Ai deja un cont? Autentifică-te aici.

Autentifică-te acum
  • Navigare recentă   0 members

    No registered users viewing this page.

×
×
  • Creează nouă...