Sari la conținut

***NEW***DARIA SEXY*** 0764725512 si 0765366263


Postări Recomandate

Buna dragi mei azi ma gasiti la munca pana la orele 20:00.Baieti pe bune? Ma faceti sa rad 😂😂😂 in ziua d azi nu se mai poarta acvariu...Va pup si va multumesc ca imi faceti zilele frumoase cu comentariile voastre haioase .😘😘😘

  • Like 1
Link spre comentariu
  • Oras:Printre Oameni
  • Oras:Printre Oameni

Buna dragii mei vreau sa va anunț ca astăzi ma puteți găsi pana la orele 20:00 in locație .In bucătăria mea se mai afla câte odata o amica de a mea care ma mai ajuta cu programările și uneori se mai uita la câte un film când nu are ce face .Nu au ce caută bărbați in bucătăria mea .Pot demonstra oricând oricui dorește asta.Va pup și va aștept cu drag sa ne facem de cap împreuna

"O amica care se ocupa de programari" <_< hai mă ce dracu, mai schimbați și voi placa :slap2

  • Like 1
Link spre comentariu
  • Oras:Intre munti si vai si dealuri
  • Oras:Intre munti si vai si dealuri

Ce-as pune si eu "ochisorul" pe papusica asta... :crazylove

 

http://dl.wavetrex.eu/2017/lumixg7.jpg

 

Ce zici Daria de niste promovare de calitate ? :angel

Nu vreau nimic altceva decat ce se inregistreaza pe card... si evident, informatia ajunge inapoi la tine ( sau la voi ).. ce faceti cu ele mai departe... treaba voastra!

Link spre comentariu
  • Oras:Bucuresti
  • Oras:Bucuresti

Am vizitat pe Daria, pozele sunt reale. E miniona, skinny, sani frumos lucrati si e draguta la fata. Daca v-a placut Alina din pta. Alba Iulia o sa va placa si Daria (aspect similar). E amabila, mi s-a parut cu bun simt, delicata. Fiti finuti cu ea si o sa merite.

 

Normal: 9 (se misca, e naturala)

Oral: 8, soft

Aspect: 9 (are curu' mic dar mie mi-a placut. oricum, foarte buna)

Locatie: e ce trebuie

Igiena: 10

 

Recomand? da. Revin? da.

Sani frumosi lucrati ??? Hahaha...cine i-a lucrat?? Doctorul :)))

Link spre comentariu

Buna dragii mei astazi si maine voi avea program de noapte insemnand de la orele 19:00 la 04:00. Mai o colega insa nu o gasiti pe acest site deoarece lucram pe anunturi individuale.Va pupacesc si va astept sa ne facem de cap impreuna 😘

  • Like 1
Link spre comentariu

Sărut mâna..pozele din pagina anterioară sunt reale sau cele de la începutul topingului..si daca esti singura sau mai ai o colega..pentru un amic ce bine cu mine.. multumesc

Buna dragul meu ,ambele seturi de poze sunt reale cele puse pe unul dintre baieti sunt recente atata tot.te pup

Link spre comentariu

Creează un cont sau autentifică-te pentru a adăuga comentariu

Trebuie să fi un membru pentru a putea lăsa un comentariu.

Creează un cont

Înregistrează-te pentru un nou cont în comunitatea nostră. Este simplu!

Înregistrează un nou cont

Autentificare

Ai deja un cont? Autentifică-te aici.

Autentifică-te acum
  • Navigare recentă   0 members

    No registered users viewing this page.

×
×
  • Creează nouă...