Sari la conținut

Viky Nerva Traian 0730675026 fost 0734894777


Postări Recomandate

  • Oras:Bucuresti
  • Oras:Bucuresti

:girly BUNA DRAGI MEI , ASTAZI DISPONIBILA PENTRU ALE VOASTRE FANTEZII SI NU NUMAI ..... :girly

Pentru 350, fut doua fete care sunt mai bune ca tine. Esti deja ''babaciune", au venit din urma prospaturile.

Fara suparare si iarta-mi apelativul.

Nu-i vorba neaparat de bani, insa pe unii dintre noi, inclusiv eu, ne enerveaza sa fim luati de fraieri si sa ni se ceara mult peste pretul pietei.

Link spre comentariu
  • Oras:Bucuresti
  • Oras:Bucuresti

Pentru 350, fut doua fete care sunt mai bune ca tine. Esti deja ''babaciune", au venit din urma prospaturile.

Fara suparare si iarta-mi apelativul.

Nu-i vorba neaparat de bani, insa pe unii dintre noi, inclusiv eu, ne enerveaza sa fim luati de fraieri si sa ni se ceara mult peste pretul pietei.

Succes sa le găsești tu pe alea doua mai bune și cu servicii bune la 350 amandoua

  • Like 2
Link spre comentariu
  • Oras:Bucuresti
  • Oras:Bucuresti

Pentru 350, fut doua fete care sunt mai bune ca tine. Esti deja ''babaciune", au venit din urma prospaturile.

Fara suparare si iarta-mi apelativul.

Nu-i vorba neaparat de bani, insa pe unii dintre noi, inclusiv eu, ne enerveaza sa fim luati de fraieri si sa ni se ceara mult peste pretul pietei.

Eu nu va inteleg pe astia care comentati aiurea,ti-a dat ea mesaj privat sa-ti ceara banii aia?:))te-a obligat cineva sa te duci?,ba mai mult comentezi si fara sa fi fost la ea si sa vezi ce poate.Fata asta chiar merita toti banii si te face sa te simti special,,in caz ca nu esti sarantoc sau zgarcit ..Culmea e ca asta spun toti care au fost la ea,dar se plang cei care nu au fost...dubios.

  • Like 6
Link spre comentariu
Vizitator vichi69
Reputație: 0

ieri la 18.30 cand am avut programarea nu ai mai fost disponibila,la telefon nu ai raspuns deloc,ce s-a intamplat?

Buna dragul meu , in primul rând eri am avut programare deja făcută cu multe ore înaintea orei 18:30 ....

In al doilea rând demonstrează spusele tale și nu mai arunca cu noroi ! Dar dacă stau sa gândesc cerebral dorința ta de afirmare pe acest site e foarte mare ... in concluzie îți transmit că-mi respect într-un mare fel programările și clienți (cu mici excepții in momentele când a intervenit ceva urgent )

Bafta in continuare in dorința ta de a te afirma aici cât și pe pe alte topice !

PS : cu mult efort și multă perseverenta ... ai sa ajungi renumit pe acest site tu și cei mulți alții cărora le

place sa se afirme gratis !

  • Like 2
Link spre comentariu
  • Oras:Bucuresti
  • Oras:Bucuresti

Eu nu va inteleg pe astia care comentati aiurea,ti-a dat ea mesaj privat sa-ti ceara banii aia?:))te-a obligat cineva sa te duci?,ba mai mult comentezi si fara sa fi fost la ea si sa vezi ce poate.Fata asta chiar merita toti banii si te face sa te simti special,,in caz ca nu esti sarantoc sau zgarcit ..Culmea e ca asta spun toti care au fost la ea,dar se plang cei care nu au fost...dubios.

Noi ăștia care am fost( eu unu am fost chiar de multe ori) suntem fraieri? E chiar interesant că toate comentariile negative vin de la aia care nu au ajuns la ea..

  • Like 3
Link spre comentariu
  • Oras:Timisoara
  • Oras:Timisoara

Subscriu la "colegul" borat80...

Si eu am avut mai multe întâlniri foarte reușite cu domnisoara Vichi.

De fiecare dată a respectata programarea si serviciile au fost foarte ok.

Legat de bani si de cadoul domnișoarei am spus-o și ma repet...trebuie să sti, sa poti sa iti permiți să joci în liga asta! 😉

 

Sanatate maxima!

  • Like 2
Link spre comentariu

Buna dragul meu , in primul rând eri am avut programare deja făcută cu multe ore înaintea orei 18:30 ....

In al doilea rând demonstrează spusele tale și nu mai arunca cu noroi ! Dar dacă stau sa gândesc cerebral dorința ta de afirmare pe acest site e foarte mare ... in concluzie îți transmit că-mi respect într-un mare fel programările și clienți (cu mici excepții in momentele când a intervenit ceva urgent )

Bafta in continuare in dorința ta de a te afirma aici cât și pe pe alte topice !

PS : cu mult efort și multă perseverenta ... ai sa ajungi renumit pe acest site tu și cei mulți alții cărora le

place sa se afirme gratis !

La intrebarea mea nu raspunzi ?

  • Minus 1
Link spre comentariu
  • Oras:Bucuresti
  • Oras:Bucuresti

Buna dragul meu , in primul rând eri am avut programare deja făcută cu multe ore înaintea orei 18:30 ....

In al doilea rând demonstrează spusele tale și nu mai arunca cu noroi ! Dar dacă stau sa gândesc cerebral dorința ta de afirmare pe acest site e foarte mare ... in concluzie îți transmit că-mi respect într-un mare fel programările și clienți (cu mici excepții in momentele când a intervenit ceva urgent )

Bafta in continuare in dorința ta de a te afirma aici cât și pe pe alte topice !

PS : cu mult efort și multă perseverenta ... ai sa ajungi renumit pe acest site tu și cei mulți alții cărora le

place sa se afirme gratis !

buna draga mea,tu te-ai uitat de curiozitate macar sa vezi de cand sunt eu membru pe acest forum,de ce afirmare crezi ca mai am  nevoie?

  • Like 1
Link spre comentariu
  • Oras:Timisoara
  • Oras:Timisoara

Stați să vedeți, cum vă fac ăștia pești!

Poate da poate nu... păcat ca sunt prea departe de Bucuresti...

Oricine este liber sa spuna ce vrea...

Oricum Domnișoara este prea isteață si stie ce își dorește ca sa aiba nevoie de cineva in spatele ei...

Restul sunt basme si povesti...

  • Like 1
Link spre comentariu
  • Oras:Timisoara
  • Oras:Timisoara

Sunt idioti care platesc 350 pt un futai?

Ca sa fi tu linistit...da sunt multi bărbați care se respecta, stiu sa aprecieze o companie de calitate, servicii profi si care dau si cateva hârtii europene verzi...sa isi faca fiecare "nebunia lui

 

Sanatate maxima!

  • Like 2
Link spre comentariu

Noi ăștia care am fost( eu unu am fost chiar de multe ori) suntem fraieri? E chiar interesant că toate comentariile negative vin de la aia care nu au ajuns la ea..

 

pai cine a vizitat-o doar n-o sa fie atat de idiot incat sa se numeasca singur idiot

Link spre comentariu

daca ai fost multumit de ea, bineinteles. pretul depinde de prestatia ei.

acuma nu-ti pune mintea cu cei care fac afirmatii gratuite de genul: Sunt idioti care platesc 350 pt un futai?

pacalici din acestia ar plati si 1000 de euro daca si-ar permite

  • Like 2
Link spre comentariu
  • Oras:Bucuresti
  • Oras:Bucuresti

daca ai fost multumit de ea, bineinteles. pretul depinde de prestatia ei.

acuma nu-ti pune mintea cu cei care fac afirmatii gratuite de genul: Sunt idioti care platesc 350 pt un futai?

pacalici din acestia ar plati si 1000 de euro daca si-ar permite

 

Asta mi se pare si amuzant: comenteaza aiurea aia care nu au fost. E ca si cum as zice si eu " frate, nu merita sa dai bani sa o futi pe Tori Black". 

  • Like 1
Link spre comentariu

Asta mi se pare si amuzant: comenteaza aiurea aia care nu au fost. E ca si cum as zice si eu " frate, nu merita sa dai bani sa o futi pe Tori Black". 

 

Mult prea multe recenzii sunt fie facute de unii care nu prea au vazut pizda, fie sunt facute intentionat aplaudace. Dar cu ceva experienta de vizitat domnisoare iti poti da seama in mare parte care sunt bune de futut si care nu

  • Like 1
Link spre comentariu

  • Oras:Bucuresti
  • Oras:Bucuresti

Mult prea multe recenzii sunt fie facute de unii care nu prea au vazut pizda, fie sunt facute intentionat aplaudace. Dar cu ceva experienta de vizitat domnisoare iti poti da seama in mare parte care sunt bune de futut si care nu

Vad ca pe mai toate topicele tu esti ala hater care incearca numai sa denigreze,eu nu inteleg cum poate cineva sa comenteze,sa isi dea cu parerea in necunostinta de cauza...daca spuneai: da domne,am fost la X si nu mi a placut aia si aia,nu merita!" ,da,intelegeam...dar asa!? Vad ca sunt si pacalici care scriu aberatii,dar tu chiar pari peste tot gica contra..ar trebui sa iti faca o categorie de membru numita "Anti-curvar",daca tot esti pe site ...iti recomand sa futi ! :)

  • Like 3
Link spre comentariu

Creează un cont sau autentifică-te pentru a adăuga comentariu

Trebuie să fi un membru pentru a putea lăsa un comentariu.

Creează un cont

Înregistrează-te pentru un nou cont în comunitatea nostră. Este simplu!

Înregistrează un nou cont

Autentificare

Ai deja un cont? Autentifică-te aici.

Autentifică-te acum
  • Navigare recentă   0 members

    No registered users viewing this page.

×
×
  • Creează nouă...