Sari la conținut

YREN NCALL/OUTCALL 0731463972


Postări Recomandate

Vizitator darkpink
Reputație: 0

Salutare

 

Am revenit la frumoasa Yren azi, cred că am vizitat-o de vreo 10 ori până acum. Mi-era dor de ea.
Programare ușoară pe whatsapp și după o jumătate de oră eram la ea. Îmi place mult locația ei de acum, bloc retras aproape de Grand Hotel Italia, cu parcare lângă bloc, foarte discret.
M-a așteptat într-o lenjerie sexy, incitanta. Am fost invitat înăuntru și ne-am oprit în bucătărie la povești, țigară ea și eu apă. în tot timpul cât am povestit îi cădea breteaua de la lenjerie de pe umăr și îi dezvelea sânii obraznici. Foarte provocatoare. Am mers la duș și după ce am revenit am început să ne iubim - mai multe detalii mai jos.

 

Merci Yren pentru întâlnire.

 

Locație: 10 - Ap modern în bloc nou. Cred că blocul are totuși prea multe uși la intrare, am trecut prin vreo 3 până am ajuns la lift. Baia cu de toate, prosop curat, m-a întrebat și de șlapi dar nu-mi trebuiau, apartamentul e foarte curat.

Aspect: 10 - Frumoasă, slim, sâni medii naturali și fermi exact ca-n poza de mai sus.
OP: 10 - Deep, schimbări de ritm, ceva stil tremurător de-a lungul cu limba, foarte plăcut, unghii pe bijuterii. Îmi place că pune prezervativul cu gura, e faină senzația.

NP: 10 - LOT și misionar, strâns în brațe, săruturi, unduiri. Se mișcă super bine.

GFE: 10 - Povești la țigară/apă și înainte și după, săruturi pe corp/buze.

 

Media 10

 

Cadou: 300, în jur de 35 de minute, 100 am lăsat extra pentru că-mi place de ea.

 

De revenit da, absolut!

 

Spor

  • Like 4
Link spre comentariu

Salutare

 

Am revenit la frumoasa Yren azi, cred că am vizitat-o de vreo 10 ori până acum. Mi-era dor de ea.

Programare ușoară pe whatsapp și după o jumătate de oră eram la ea. Îmi place mult locația ei de acum, bloc retras aproape de Grand Hotel Italia, cu parcare lângă bloc, foarte discret.

M-a așteptat într-o lenjerie sexy, incitanta. Am fost invitat înăuntru și ne-am oprit în bucătărie la povești, țigară ea și eu apă. în tot timpul cât am povestit îi cădea breteaua de la lenjerie de pe umăr și îi dezvelea sânii obraznici. Foarte provocatoare. Am mers la duș și după ce am revenit am început să ne iubim - mai multe detalii mai jos.

 

Merci Yren pentru întâlnire.

 

Locație: 10 - Ap modern în bloc nou. Cred că blocul are totuși prea multe uși la intrare, am trecut prin vreo 3 până am ajuns la lift. Baia cu de toate, prosop curat, m-a întrebat și de șlapi dar nu-mi trebuiau, apartamentul e foarte curat.

Aspect: 10 - Frumoasă, slim, sâni medii naturali și fermi exact ca-n poza de mai sus.

OP: 10 - Deep, schimbări de ritm, ceva stil tremurător de-a lungul cu limba, foarte plăcut, unghii pe bijuterii. Îmi place că pune prezervativul cu gura, e faină senzația.

NP: 10 - LOT și misionar, strâns în brațe, săruturi, unduiri. Se mișcă super bine.

GFE: 10 - Povești la țigară/apă și înainte și după, săruturi pe corp/buze.

 

Media 10

 

Cadou: 300, în jur de 35 de minute, 100 am lăsat extra pentru că-mi place de ea.

 

De revenit da, absolut!

 

Spor

Multumesc mult!Te pup.
Link spre comentariu
Vizitator gentlemanscorner
Reputație: 0

Yren, la ce am văzut în ultimele poze mai că mi-aș face o programare, imediat se fac vreo doi ani de când nu te-am vizitat. . Dar ce fund ai făcut între timp...omg :)))

  • Like 1
Link spre comentariu
Vizitator gentlemanscorner
Reputație: 0

Yren, la ce am văzut în ultimele poze mai că mi-aș face o programare, imediat se fac vreo doi ani de când nu te-am vizitat. . Dar ce fund ai făcut între timp...omg :)))

Link spre comentariu
Vizitator tony.antonyo12
Reputație: 0

I-am facut si eu o vizita lui yren acum ceva timp cand era in Bucuresti(coposu).

Am sunat,am facut programare ,o voce frumoasa la telefon.

M-am dus special pentru footjob,o intrebasem si a spus ca face.am ajuns la locatie,am batut la usa si ma asteptat in chilotei rosii si sutien,si in piciorutele ei superbe platforme cu toc de mi se sculase numai cand am vazut-o.

In fine,dupa dus am asteptat -o in camera si a inceput actiunea un oral superb de nota 10 ,si um handjob de imi facuse penisul bat. Ma amagit putin ai inainte de footjob mi a spus sa o iau putin pe la spate,zis si facut,doar ca eu nu imi puteam lua ochii de la talpile ei minunate si i am spus ca vreau sa inceapa footjob-ul.m-am intins pe spate si ea din picioare incepuse usor cu tocul sa imi frece penisul.apoi i am dat jos tocurile,sa pus in fata mea si a inceput cu superbele ei degetele sa imi maseze outele si eu ii sarutam celalalt picior.am intrebat-o daca poate sa ma finalizeze asa si mi-a prins penisul intre talpi,si nu dupa foarte mult timp cu miscari alea talpii de sus in jos pe penis nu am mai rezistat si am finalizat pe ele.

Ca si note

Oral 10+

Handjob 10+

Footjob 10+++

Pacat ca nu mai sunt fete care sa faca footjob atat de bun,si pacat ca nu prea am mai prins o in Bucuresti .eu am mai sunat o pe yren dar nu i am spus ca eu am fost,doar am intrebat o daca este in Bucuresti.

Ca si locatie era destul de ok,foarte cura

Daca ar pune yren niste poze cu talpile as fi cel mai fericit,macar asa daca nu mai este in Bucuresti sa o mai vizitez.o zi frumoasa

Link spre comentariu
Vizitator darkpink
Reputație: 0

Buna Yren, esti superba. Nu stiu de ce nu mai vi prin Sibiu dar te asigur ca doritori sunt destui. Te asteptam cu drag

P.S. poate te opresti si pe la noi prin oras

 

Vii, cu doi i

  • Like 1
Link spre comentariu

Creează un cont sau autentifică-te pentru a adăuga comentariu

Trebuie să fi un membru pentru a putea lăsa un comentariu.

Creează un cont

Înregistrează-te pentru un nou cont în comunitatea nostră. Este simplu!

Înregistrează un nou cont

Autentificare

Ai deja un cont? Autentifică-te aici.

Autentifică-te acum
  • Navigare recentă   0 members

    No registered users viewing this page.

×
×
  • Creează nouă...