Sari la conținut

YREN NCALL/OUTCALL 0731463972


Postări Recomandate

  • Oras:toata tara
  • Oras:toata tara

O primavara frumoasa Yren, ma bucur ca am reusit si eu sa prind fata asta, actiune si comportament super-extra, face cinste Clujului fata asta, n-o ratati ca nu stiti ce pierdeti.

 

Note; 9,50 pe linie, ca 10 e mereu al profesorului :))

  • Like 3
Link spre comentariu
  • Oras:Blaj
  • Oras:Blaj

Stiu ca suna banal, dar imi poate explica cineva cum se trimite PM-ul ?

 

Ca sa poti trimite PM trebuie sa devii membru colorat. Si ai 2 variante:

- sa iti achizitionezi un abonament;

- sa postezi pe zecile de topicuri de fazan pana ajungi la 200 de postari, cand devii "galben", avand astfel acces la PM.

 

Scuze Yren de offtopic.

  • Like 1
Link spre comentariu
  • Oras:Cluj
  • Oras:Cluj

Yren e chiar o revelatie pentru clujeni, se misca bine de tot in pat, arata si bine si stie face treaba buna, stie sa faca un barbat sa se simta in al noualea cer. Am stat o ora si parca nu ma mai saturam.  

 

E o fata care trebuie vizitata des.

 

Multumesc pentru intalnire.

  • Like 2
Link spre comentariu
  • Oras:Earth
  • Oras:Earth

Da...e o fata care merita...!Am trecut si eu pe la ea sa-i dau "Buna seara" daca tot era in vizita pe la Cj..:)Nu ne-am vazut de ce va vreme si chiar doream sa vad ce mai face "dracusorul asta mic"

Am nimerit la sfarsit de program,am facut o programare prin SMS,raspuns prompt din partea domnisoarei,totul se potrivea perfect pentru un sfarsit de zi mai stresanta ca de obicei.

A fost ceea ce lipsea efectiv pentru a incheia seara cu zambetul pe buze.....un pahar de vin bun baut intr-o companie foarte placuta.Serviciile au fost pe masura asteptarilor(mai bune ca in vizita precedenta),poate ca un pic de wildness in "camera secretelor"era cireasa de pe tort ,dar oricum,....se apropie de nota maxima!

De stat am stat mult....mai mult decat preconizam,dar  csf?n-ai csf...timpul trece repede intr-o companie foarte placuta..:)

 

Peace!

  • Like 5
Link spre comentariu
Vizitator darkpink
Reputație: 0

Care știți dacă mai este în Cluj? Tot încerc să o contactez(sms, telefon, whatsapp) dar nu primesc nici un răspuns. Pe ceva blacklist nu cred că am ajuns că am încercat de pe alt număr și nici acolo n-am primit răspuns.

Link spre comentariu
Vizitator
Reputație: 0

Care știți dacă mai este în Cluj? Tot încerc să o contactez(sms, telefon, whatsapp) dar nu primesc nici un răspuns. Pe ceva blacklist nu cred că am ajuns că am încercat de pe alt număr și nici acolo n-am primit răspuns.

E la Timișoara, o perioadă

Link spre comentariu

Creează un cont sau autentifică-te pentru a adăuga comentariu

Trebuie să fi un membru pentru a putea lăsa un comentariu.

Creează un cont

Înregistrează-te pentru un nou cont în comunitatea nostră. Este simplu!

Înregistrează un nou cont

Autentificare

Ai deja un cont? Autentifică-te aici.

Autentifică-te acum
  • Navigare recentă   0 members

    No registered users viewing this page.

×
×
  • Creează nouă...