Sari la conținut

YREN NCALL/OUTCALL 0731463972


Postări Recomandate

Reputație: 2978
  • Oras:RO
  • Oras:RO

  Salut la toata lumea, am reusit dupa multa vreme sa-i fac o vizita la frumoasa Yren. Aceeasi fata frumoasa cu o atitudine super faina.Locatia este undeva in Buna ziua un apartament cochet si foarte curat. Am fost primit si servit cu o apa plata (asta fiind alegerea mea). Stat la povesti si povestit tot felu de subiecte. Am fost poftit la baie unde am primit prosop curat si papuci de casa. Baia dotata cu de toate, geluri de dus pe alese si apa de gura. Ajunsi in dormitor am avut partate de un tratament mirific cu tot ce mi-a dorit inimioara. Nu descriu actiunea ca a fost descrisa de colegi.

 

Aspect 10

 

Actiune 10

 

GFE 10

 

Eu o recomand.Am platit 200 de ron si sper ca nu am depasit mult timpul acordat. Toate cele bune.

  • Like 5
Link spre comentariu
Vizitator tony.antonyo12
Reputație: 0

Pentru mine Yren este nr 1.Ea chiar este un Lux.nu are niciun defect din cap pana in piciore.ar trebui sa mareasca preturile sa nu mai mearga oricine la ea.(parerea mea).se spuna ca papusa barbie este nr 1 dar pt mine nr 1 este cineva care este naturala,fara silicoane etc.abia astept sa mai vina in Bucuresti.

Link spre comentariu
Reputație: 30967

Salut la toata lumea, am reusit dupa multa vreme sa-i fac o vizita la frumoasa Yren. Aceeasi fata frumoasa cu o atitudine super faina.Locatia este undeva in Buna ziua un apartament cochet si foarte curat. Am fost primit si servit cu o apa plata (asta fiind alegerea mea). Stat la povesti si povestit tot felu de subiecte. Am fost poftit la baie unde am primit prosop curat si papuci de casa. Baia dotata cu de toate, geluri de dus pe alese si apa de gura. Ajunsi in dormitor am avut partate de un tratament mirific cu tot ce mi-a dorit inimioara. Nu descriu actiunea ca a fost descrisa de colegi.

 

Aspect 10

 

Actiune 10

 

GFE 10

 

Eu o recomand.Am platit 200 de ron si sper ca nu am depasit mult timpul acordat. Toate cele bune.

Multumesc!
  • Like 1
Link spre comentariu
  • Oras:Cluj Napoca
  • Oras:Cluj Napoca

Am fost ieri la Yren.

Contactat telefonic, intelesi pentru o jumatate de ora pentru doar atat putea, platit 200 de lei + 50 de lei bonus.

Locatia: Langa Lidl Buna-ziua, baia curata, pauci, prosop curat, camera curata, frumos.

Aspect: 9 

Actiune: 9

GFE: 8 

Atitudine: 9

Per total o recomand!

  • Like 4
Link spre comentariu
Reputație: 30967

Am fost ieri la Yren.

Contactat telefonic, intelesi pentru o jumatate de ora pentru doar atat putea, platit 200 de lei + 50 de lei bonus.

Locatia: Langa Lidl Buna-ziua, baia curata, pauci, prosop curat, camera curata, frumos.

Aspect: 9 

Actiune: 9

GFE: 8 

Atitudine: 9

Per total o recomand!

Multumesc!
Link spre comentariu
Vizitator zsolty
Reputație: 0

Ieri am reusit sa ii fac o noua vizita lui Yren.

A ramas aceeasi fata minunata,m-am

simtit foarte bine in compania ei.

Iti multumesc mult,Yren! 😊😘

  • Like 2
Link spre comentariu
  • Oras:Cluj-Napoca
  • Oras:Cluj-Napoca

Sper sa nu-mi sariti in cap. Am fost si eu la domnisoara Yren si mi s-a confirmat inca o data ca la pomul laudat sa nu te duci cu sacul. Dorind sa am parte de ceva mai "profi" am cazut deacord sa o vizitez in locatia din Buna Ziua.

Ajuns in fata blocului ,am gasit usor parcare, si ghidat de Yren am ajuns in apartamentul ei.

Apartament ok, curat nu am ce sa-i bag devina,

Am socializat putin apoi am mers in camera de distractii.

Yren ca femeie arata bine, are o piele fina si catifelata, fund si sani frumosi.

Ca si actiune a facut ON maxim 2 minute apoi mi-a pus prezervativul si s-a urcat deasupra mea si asta a fost.

Eu m-am asteptat la mai mult din partea ei, am avut o experienta cel mult mediocra si am plecat cu senzatia de bani irositi.

La 200/finalizare sunt si alte optiuni mai bune.

Pacat.

 

ON 8

NP  8

Curatenie: 10

Senzatie de fust fuck: DA

Halat 200/fin

De revenit: Clar NU

  • Like 2
Link spre comentariu

Creează un cont sau autentifică-te pentru a adăuga comentariu

Trebuie să fi un membru pentru a putea lăsa un comentariu.

Creează un cont

Înregistrează-te pentru un nou cont în comunitatea nostră. Este simplu!

Înregistrează un nou cont

Autentificare

Ai deja un cont? Autentifică-te aici.

Autentifică-te acum
  • Navigare recentă   0 members

    No registered users viewing this page.

×
×
  • Creează nouă...