Sari la conținut

YREN NCALL/OUTCALL 0731463972


Postări Recomandate

Reputație: 30967

Buna dimineața baieti și bine v am regăsit.Am revenit in Cluj pentru o saptamana.

Țin sa precizez ca programările se fac telefonic sau prin SMS.

Dacă nu răspund,lăsați mi un mesaj cu ora dorita pt o programare sau pana la ce ora va pot contacta înapoi.

Va pup

post-185115-0-14361500-1494233572_thumb.png

  • Like 29
Link spre comentariu
  • Telefon: LoremIpsum987
  • Oras:Cluj Napoca
  • Telefon: LoremIpsum987
  • Oras:Cluj Napoca

Pentru cei care nu ati fost inca la Yren va pot garanta ca pozele sunt reale si serviciile sunt de calitate. Am vizitato si cand a fost la Bucuresti si acum cand s-a intors la Cluj ,  Top au ramas.   

 

Locatie -  eu am mers cu taxi, dar puteti lasa masina in parcare la Profi Zorilor , e 2min de mers pe jos. Nu stiu daca a ramas tot acolo. A spus ca e posibil sa se mute de azi (09.05) dar tot in Zorilor. @Yren poate confirmi ca ai schimba sau nu locatia , sper ca da :-) :cool:

 

ON - 9 
NP - 9

Anal - N/A

GFE - 10 , ne cunoastem de la Bucuresti dar si acolo la prima intalnire ne-am inteles foarte bine. 

 

Sper sa raman in Cluj cat mai mult , avem nevoie de astfel de fete. :hi3

  • Like 5
Link spre comentariu
Reputație: 30967

Pentru cei care nu ati fost inca la Yren va pot garanta ca pozele sunt reale si serviciile sunt de calitate. Am vizitato si cand a fost la Bucuresti si acum cand s-a intors la Cluj ,  Top au ramas.   

 

Locatie -  eu am mers cu taxi, dar puteti lasa masina in parcare la Profi Zorilor , e 2min de mers pe jos. Nu stiu daca a ramas tot acolo. A spus ca e posibil sa se mute de azi (09.05) dar tot in Zorilor. @Yren poate confirmi ca ai schimba sau nu locatia , sper ca da :-) [/size]:cool:

 

ON - 9 [/size]NP - 9[/size]

Anal - N/A[/size]

GFE - 10 , ne cunoastem de la Bucuresti dar si acolo la prima intalnire ne-am inteles foarte bine. [/size]

 

Sper sa raman in Cluj cat mai mult , avem nevoie de astfel de fete. [/size]:hi3

Da,mi am schimbat locația și îți Multumesc pentru recenzie.Te pup și sa nu uiți de înghețată:))
Link spre comentariu
  • Oras:Cluj Napoca
  • Oras:Cluj Napoca

:) Oradea, Brasov....mama mia cata solicitare. Si fata alege Clujul:) . asta e baieti! Dupa recenzia lui Stalingrad mi-am zis ca e musai sa vizitez si eu fata! Si azi ...ce credeti? am si vizitat-o! Programare prin SMS, corecta, pe barosaneala ca sa zic asa:). Din cauza ca un coleg i-a tras tzeapa ca sa o citez, desi corect e ca el si-a tras tzeapa, am ajuns mai repede decat era programarea aia prin SMS. Locatia e pe Padurii, nr. si blocu si apartamentu' vi-l spune Yren:). Locatia nu e cine stie ce dar Yren! e fucking wow! e frumoasa fata! e buna rau! si serviciile sunt super! ON+NP de nota 10! Merci Stalingrade! Sper sa mai ramana pe la Cj. Din conversatia cu ea eu asta am inteles. E posibil sa schimbe locatia dar asta e neimportant! Sorry pentru 'naratiunea' simpla si seaca dar...asta e! Mi-a placut super mult sa ma fut cu Yren! Cadoul? 200! O finalizare! Ma inclin! Respect! si ...muie! PSD evident!:). Yren! doar respect!:).

  • Like 9
  • Minus 1
Link spre comentariu

Reputație: 30967

:) Oradea, Brasov....mama mia cata solicitare. Si fata alege Clujul:) . asta e baieti! Dupa recenzia lui Stalingrad mi-am zis ca e musai sa vizitez si eu fata! Si azi ...ce credeti? am si vizitat-o! Programare prin SMS, corecta, pe barosaneala ca sa zic asa:). Din cauza ca un coleg i-a tras tzeapa ca sa o citez, desi corect e ca el si-a tras tzeapa, am ajuns mai repede decat era programarea aia prin SMS. Locatia e pe Padurii, nr. si blocu si apartamentu' vi-l spune Yren:). Locatia nu e cine stie ce dar Yren! e fucking wow! e frumoasa fata! e buna rau! si serviciile sunt super! ON+NP de nota 10! Merci Stalingrade! Sper sa mai ramana pe la Cj. Din conversatia cu ea eu asta am inteles. E posibil sa schimbe locatia dar asta e neimportant! Sorry pentru 'naratiunea' simpla si seaca dar...asta e! Mi-a placut super mult sa ma fut cu Yren! Cadoul? 200! O finalizare! Ma inclin! Respect! si ...muie! PSD evident!:). Yren! doar respect!:).

Multumesc mult.A fost o placere sa te cunosc.

Te pup

Link spre comentariu

Creează un cont sau autentifică-te pentru a adăuga comentariu

Trebuie să fi un membru pentru a putea lăsa un comentariu.

Creează un cont

Înregistrează-te pentru un nou cont în comunitatea nostră. Este simplu!

Înregistrează un nou cont

Autentificare

Ai deja un cont? Autentifică-te aici.

Autentifică-te acum
  • Navigare recentă   0 members

    No registered users viewing this page.

×
×
  • Creează nouă...