Sari la conținut

YREN NCALL/OUTCALL 0731463972


Postări Recomandate

  • Oras:Bucuresti
  • Oras:Bucuresti

Mai oameni buni, am si eu o nedumerire. Am postat ieri pe topicul de Bucuresti al lui Yren intalnirea avuta cu ea in urma cu ceva timp. Si acum observ ca au disparut atat postarea mea cat si topicul fetei. Aveti idee ce s-a intamplat? O fi Fantoma Postului Trecut?!

Link spre comentariu
Vizitator
Reputație: 0

Mai oameni buni, am si eu o nedumerire. Am postat ieri pe topicul de Bucuresti al lui Yren intalnirea avuta cu ea in urma cu ceva timp. Si acum observ ca au disparut atat postarea mea cat si topicul fetei. Aveti idee ce s-a intamplat? O fi Fantoma Postului Trecut?!

Și-a făcut buletin de Cluj, bagă aici recenzia.
  • Like 1
Link spre comentariu

Mai oameni buni, am si eu o nedumerire. Am postat ieri pe topicul de Bucuresti al lui Yren intalnirea avuta cu ea in urma cu ceva timp. Si acum observ ca au disparut atat postarea mea cat si topicul fetei. Aveti idee ce s-a intamplat? O fi Fantoma Postului Trecut?!

Nu mai activez in București,de aceea a dispărut și topicul.O seara frumoasa îți doresc.

  • Like 32
Link spre comentariu
  • Oras:Bucharest
  • Oras:Bucharest

Nu mai activez in București,de aceea a dispărut și topicul.O seara frumoasa îți doresc.

am inteles bine din postarea ta, sau nu vei mai activa la bucuresti ? nu de alta, dar sa stiu de pe acum sa imi caut bilete de avion pt cluj, ca trebuie neaparat sa ne cunoastem 

  • Like 1
Link spre comentariu
  • Oras:Blaj
  • Oras:Blaj

Concediul nu se putea incheia fara o noua vizita la minunata Yren. Programat telefonic, ajuns la locatie mai devreme cu vreo 10 minute, m-a primit inauntru intr-o lenjerie neagra, care i-a scos in evidenta trupul superb. I-am lasat mica atentie, un mic buchet de trandafiri. Am socializat putin, dupa care am trecut la dusul de rigoare si apoi am trecut la actiune. Nu o sa mai dau detalii pentru ca deja stiti cat de superba si perfectionista e Yren. Daca chiar vreti o sa va dau. Am petrecut din nou mai bine de o ora in compania ei, si m-am simtit din nou minunat alaturi de ea. O sa revin cu mare drag la ea! Te pup, Yren! :kiss3

  • Like 2
Link spre comentariu
Vizitator
Reputație: 0

Concediul nu se putea incheia fara o noua vizita la minunata Yren. Programat telefonic, ajuns la locatie mai devreme cu vreo 10 minute, m-a primit inauntru intr-o lenjerie neagra, care i-a scos in evidenta trupul superb. I-am lasat mica atentie, un mic buchet de trandafiri. Am socializat putin, dupa care am trecut la dusul de rigoare si apoi am trecut la actiune. Nu o sa mai dau detalii pentru ca deja stiti cat de superba si perfectionista e Yren. Daca chiar vreti o sa va dau. Am petrecut din nou mai bine de o ora in compania ei, si m-am simtit din nou minunat alaturi de ea. O sa revin cu mare drag la ea! Te pup, Yren! :kiss3

buna florin.Deci tu doar bifez si faci prezenta si aici pe forum sa vada lumea ca existi si tu.sa sti ca nu ai facut mare branza nici un pic nu am fost curiosi ca mergi si tu sau ai mai fost la Yren,Da o recenzie este bine venita oricand. :hihat Cum ar fi sa scriem toti la fel sau sa scrii ca am mai scris si alti si aia e,fiti mai utili si mai ales cu o domnisoara de top.Bafta :138x

Link spre comentariu
Vizitator altu2
Reputație: 0

salut suntem un cuplu tanar sunte-ti interesati de o aventura! Cerem si oferim discretie si seriozitate.

 

Bine mai, <cuplu tanar fara inhibiti(i)>, si tocmai pe topicul asta v-ati gasit sa va faceti reclama?

Sunteti doi, unu ar trebui sa stie sa citeasca, si unul sa scrie ... dar sa scrie corect si bine, acolo unde trebuie, adica la Intrebari si Raspunsuri.

 

P.S.: Yren, trimite-i un Report Pisicului sa stearga postarea astora doi lipsiti de inhibitii, si evident si asta a mea.

Link spre comentariu

Creează un cont sau autentifică-te pentru a adăuga comentariu

Trebuie să fi un membru pentru a putea lăsa un comentariu.

Creează un cont

Înregistrează-te pentru un nou cont în comunitatea nostră. Este simplu!

Înregistrează un nou cont

Autentificare

Ai deja un cont? Autentifică-te aici.

Autentifică-te acum
  • Navigare recentă   0 members

    No registered users viewing this page.

×
×
  • Creează nouă...