Sari la conținut

YREN NCALL/OUTCALL 0731463972


Postări Recomandate

  • Oras:Alba iulia
  • Oras:Alba iulia

Pot sa îți spun...este vorba de Antonia SB cea de-a doua, repet, pentru mine !!!

Eu o sa le caut cu prioritate când sunt in zona lor...fără a jigni, sau a ataca pe altcineva...este doar opinia mea !!!

Fir întins....

  • Like 1
Link spre comentariu
  • Oras:Romania
  • Oras:Romania

Buna ! Ieri am avut in sfarsit ocazia si norocul sa o intalnesc pe Yren.Locatia este una foarte ok, o constructie noua in spate la Iullius Mall .Despere Yren ce sa mai zic, o fata extrem de frumoasa cu ochi superbi, sani medii si sensibili,asta am constatat mai tarziu,piele catifelata,placuta la atingere,deci o fata foarte draguta,exact pe gustul meu.Este o fata prietenoasa,zambitoare, ai cu cine vorbi,m-a servit cu suc,o tigara cine doreste.In ce priveste actiunea am avut parte de ce mi-am dorit,un ON de exceptie, cu atentie si la zone adiacente si cu o finalizare CIM, care a fost de 10cu steluta.Concluzia mea e clara,e de revenit cu siguranta,pentru ca fata asta are multe de oferit si nu o poti descoperi in totalitate dupa o singura intalnire.Parerea mea este ca ar merita sa ajunga la Top,are tot ce trebuie pentru asta.Yren,multumesc pentru tot,te pup si ne revedem in curand !

  • Like 4
Link spre comentariu
Vizitator
Reputație: 0

Parerea mea este ca ar merita sa ajunga la Top,are tot ce trebuie pentru asta.Yren,multumesc pentru tot,te pup si ne revedem in curand !

A fost în top, doar că a pierdut locul când s-a reîntors în București, din motive înțelese. Dacă va rămâne mai mult în Cluj, va ajunge din nou :)

  • Like 3
Link spre comentariu

Buna ! Ieri am avut in sfarsit ocazia si norocul sa o intalnesc pe Yren.Locatia este una foarte ok, o constructie noua in spate la Iullius Mall .Despere Yren ce sa mai zic, o fata extrem de frumoasa cu ochi superbi, sani medii si sensibili,asta am constatat mai tarziu,piele catifelata,placuta la atingere,deci o fata foarte draguta,exact pe gustul meu.Este o fata prietenoasa,zambitoare, ai cu cine vorbi,m-a servit cu suc,o tigara cine doreste.In ce priveste actiunea am avut parte de ce mi-am dorit,un ON de exceptie, cu atentie si la zone adiacente si cu o finalizare CIM, care a fost de 10cu steluta.Concluzia mea e clara,e de revenit cu siguranta,pentru ca fata asta are multe de oferit si nu o poti descoperi in totalitate dupa o singura intalnire.Parerea mea este ca ar merita sa ajunga la Top,are tot ce trebuie pentru asta.Yren,multumesc pentru tot,te pup si ne revedem in curand !

Multumesc pentru cuvintele frumoase.Te mai aștept cu drag.

  • Like 31
Link spre comentariu

Creează un cont sau autentifică-te pentru a adăuga comentariu

Trebuie să fi un membru pentru a putea lăsa un comentariu.

Creează un cont

Înregistrează-te pentru un nou cont în comunitatea nostră. Este simplu!

Înregistrează un nou cont

Autentificare

Ai deja un cont? Autentifică-te aici.

Autentifică-te acum
  • Navigare recentă   0 members

    No registered users viewing this page.

×
×
  • Creează nouă...