Sari la conținut

YREN NCALL/OUTCALL 0731463972


Postări Recomandate

  • Oras:Hawai
  • Oras:Hawai

S-a retras, e in dubai cu un musulman acum:))

 

O gasesti in alba iulia... ultima data am vazut-o la erol la pizzerie. Asta a fost anu trecut. Dar de meserie sa lasat cica... cred ca nu o mai lasa iubitu ;)

Link spre comentariu

 

O gasesti in alba iulia... ultima data am vazut-o la erol la pizzerie. Asta a fost anu trecut. Dar de meserie sa lasat cica... cred ca nu o mai lasa iubitu ;)

stai ce ?lucrează sau a lucrat la Erol la pizzerie?centru sau bulevard cetate,să mă duc să comanda o pizza 😅😅
Link spre comentariu
  • Oras:Hawai
  • Oras:Hawai

stai ce ?lucrează sau a lucrat la Erol la pizzerie?centru sau bulevard cetate,să mă duc să comanda o pizza 😅😅

Nu man. Eu eram in vizita in alba . Trebuia sa ma vad cu niste prieteni... si cand am intrat era acolo. Nu lucra era clienta. Ce spun si ce intelege lumea :-)))

Link spre comentariu
Reputație: 4802
  • Telefon: Iobag (incet) in fuga
  • Oras:Orașul Comoară
  • Telefon: Iobag (incet) in fuga
  • Oras:Orașul Comoară

Daca s-a lasat eu zic sa o lasam in pace si sa-i uram numai zile frumoase si senine, o viata frumoasa si usoara !!!

 

Iar cei care am cunoscut-o, ne vom aminti cu drag mereu clipele frumoase petrecute alaturi de ea.

 

Iar dacxa v-a revenii, o vom primi cu bratele deschise si cu bucurie inapoi !!!

 

 

Pana una alta baieti, va urez :

 

Happy Hunting !!!

  • Like 3
Link spre comentariu
  • Oras:In timp!
  • Oras:In timp!

Da pif-ule, cand o sa revina o sa-i facem si o statuie, de cand s-a retras deja locul ia fost luat de alte 10 mult mai bune sau mult mai proaste, e ca la loz in plic, asa a fost si cu ea, cand activa cu emma la brasov mi-am rupt o ora sa-i fac o vizita daca tot eram in zona la o anumita petrecere, mediocru, dar din respect fata de o persoana nu am detaliat si nici nu am sa detaliez actiunea.

 

Deci pierderea nu e deloc notabila, asta daca unii dintre voi nu v-ati indragostit de ea(desi nu vad motive).

Link spre comentariu
  • Oras:Hawai
  • Oras:Hawai

Nu stiu ce va alarmati asa pt ygren asta... nu a fost nimic special sa zici wow ce buna e pizda!!! A fost curva mediocra parerea mea... i-am trecut si eu pragu de gre-o 2 ori si nu mi-sa parut ceva spectaculos... inchimb anemona... era altceva ;)

  • Like 2
Link spre comentariu
Reputație: 30967
Nu stiu ce va alarmati asa pt ygren asta... nu a fost nimic special sa zici wow ce buna e pizda!!! A fost curva mediocra parerea mea... i-am trecut si eu pragu de gre-o 2 ori si nu mi-sa parut ceva spectaculos... inchimb anemona... era altceva ;)[/

Sa ne lămurim!

Nu am fost in Alba Iulia acum 1 an,nici măcar acum 2 ani!

Iar despre cele”2 vizite”,nu știu ce sa spun..ai uitat când amenintai acum 3 ani ca nu am vrut sa te primesc?

  • Like 1
  • Minus 1
Link spre comentariu
  • Oras:Hawai
  • Oras:Hawai

 

Nu stiu ce va alarmati asa pt ygren asta... nu a fost nimic special sa zici wow ce buna e pizda!!! A fost curva mediocra parerea mea... i-am trecut si eu pragu de gre-o 2 ori si nu mi-sa parut ceva spectaculos... inchimb anemona... era altceva ;)[/

Sa ne lămurim!

Nu am fost in Alba Iulia acum 1 an,nici măcar acum 2 ani!

Iar despre cele”2 vizite”,nu știu ce sa spun..ai uitat când amenintai acum 3 ani ca nu am vrut sa te primesc?

 

Hahahahahahaha asa sa fie cum spui tu! Nu Are rost sa intram in polemici... asa e cum spui tu! Tu ai dreptate! Dar tot o curva mediocra ramai !

Link spre comentariu
  • Oras:Hawai
  • Oras:Hawai

 

Nu stiu ce va alarmati asa pt ygren asta... nu a fost nimic special sa zici wow ce buna e pizda!!! A fost curva mediocra parerea mea... i-am trecut si eu pragu de gre-o 2 ori si nu mi-sa parut ceva spectaculos... inchimb anemona... era altceva ;)[/

Sa ne lămurim!

Nu am fost in Alba Iulia acum 1 an,nici măcar acum 2 ani!

Iar despre cele”2 vizite”,nu știu ce sa spun..ai uitat când amenintai acum 3 ani ca nu am vrut sa te primesc?

 

 

Imi areti te rog unde te-am amenintat acu 3 ani? Te rog mult!

Link spre comentariu
Reputație: 30967

ame="yren23" post="6158008" timestamp="1589050872"]

 

 

 

 

Imi areti te rog unde te-am amenintat acu 3 ani? Te rog mult!

*arati*

Acele postări au fost șterse!Si crede ma ca am lucruri mult mai importante de făcut decât sa ma contrazic pe aici cu persoane de genul tău!

  • Like 1
  • Minus 1
Link spre comentariu
Vizitator baiat88
Reputație: 0

Rog moderatorii sa faca ceva,deja s-a ajuns la amenintari de genul,si rebe2000 e tot la top...Este de neinteles.Eu de azi parasesc forumul,si mai.sunt alti colegi care o sa renunte la acest forum,asa ca un mic protest,fata de aceea,ca acceptati deja si amenintari.Si tot o tineti la top.

Apropo,de amenintarea lui rebe2000 la.adresa lui Yren..Yren nu are cum sa pateasca nimic,prea multa lume o iubeste,prea multi prieteni are,si niciodata nu e singura.Suntem alaturi de Yren sute de persoane si din Cluj si din Bucuresti!Deci,rebe2000,stiu ca e mare frustrarea,stai in banca ta.Asta e educatia ta?Atat poti?Sa iti fie rusine!

Domnule pisicutz,te rog,ia atitudine,si hai sa fim oameni civilizati.Momentan plec de aici,daca se schimba ceva in bine,revin pe forum.Multumesc!

Link spre comentariu
Reputație: 30967

:)

Iar ai tras ceva?Eu te înțeleg ca duci lipsa de clienți in perioada asta și vii cu balivernele tale aici la mine pe topic!Ai impresia ca am ceva de câștigat încât ca trimit pe cineva sa te amenințe atâta timp cât eu nu activez de câteva luni?!Stai liniștita ca nu îți sunt concurenta(MOMENTAN).Observ ca nu prea mai ai loc de noi,celelalte pe aici!

Încetează și vezi ți de prafurile tale in continuare!

  • Like 3
Link spre comentariu

Creează un cont sau autentifică-te pentru a adăuga comentariu

Trebuie să fi un membru pentru a putea lăsa un comentariu.

Creează un cont

Înregistrează-te pentru un nou cont în comunitatea nostră. Este simplu!

Înregistrează un nou cont

Autentificare

Ai deja un cont? Autentifică-te aici.

Autentifică-te acum
  • Navigare recentă   0 members

    No registered users viewing this page.

×
×
  • Creează nouă...