Sari la conținut

YREN NCALL/OUTCALL 0731463972


Postări Recomandate

  • Oras:Cluj
  • Oras:Cluj

Am revenit la Yren de vreo două ori după interacțiunea inițială și de fiecare dată am constatat cu plăcere că nu m-am înșelat în aprecierile encomiastice. E frumoasă, dezghețată și dulce, o ispită dezarmantă de iubire. Am făcut de fiecare dată dragoste cu ea, nu doar sex.

Este tentată să permanentizeze șederea pe meleagurile noastre - ceea ce am încurajat-o în mod evident - însă se cam plictisește singură, iar o colegă din capitală nu prea găsește pentru un atare țel. Oricum, îi plac bărbații de aici (nu cred că s-a referit neapărat la componenta fizică...) și îi place și mediul.

Eu o voi considera un câștig pentru piața clujeană a domeniului și, de ce nu, un câștig pentru mine personal - de se va muta la noi sau măcar de va veni constant aici. În mod cert este o prestatoare de top, cel puțin pentru genul meu de preferințe.

 

Când am plecat de la ea ultima dată, având în minte imaginea chipului ei în timp ce o sărutam, îmi răsuna pregnant în urechi un refren de demult, perfect emblematic pentru bărbatul ce sunt: iubesc femeia!

  • Like 11
  • Minus 14
Link spre comentariu
Reputație: 30967

Am revenit la Yren de vreo două ori după interacțiunea inițială și de fiecare dată am constatat cu plăcere că nu m-am înșelat în aprecierile encomiastice. E frumoasă, dezghețată și dulce, o ispită dezarmantă de iubire. Am făcut de fiecare dată dragoste cu ea, nu doar sex.

Este tentată să permanentizeze șederea pe meleagurile noastre - ceea ce am încurajat-o în mod evident - însă se cam plictisește singură, iar o colegă din capitală nu prea găsește pentru un atare țel. Oricum, îi plac bărbații de aici (nu cred că s-a referit neapărat la componenta fizică...) și îi place și mediul.

Eu o voi considera un câștig pentru piața clujeană a domeniului și, de ce nu, un câștig pentru mine personal - de se va muta la noi sau măcar de va veni constant aici. În mod cert este o prestatoare de top, cel puțin pentru genul meu de preferințe.

 

Când am plecat de la ea ultima dată, având în minte imaginea chipului ei în timp ce o sărutam, îmi răsuna pregnant în urechi un refren de demult, perfect emblematic pentru bărbatul ce sunt: iubesc femeia! https://www.youtube.com/watch?v=99FeRc3cudg

De fiecare data este o placere pentru mine sa te revăd.Te pup.
  • Like 30
Link spre comentariu
Reputație: 4236
  • Oras:Miami FL
  • Oras:Miami FL

Am revenit la Yren de vreo două ori după interacțiunea inițială și de fiecare dată am constatat cu plăcere că nu m-am înșelat în aprecierile encomiastice. E frumoasă, dezghețată și dulce, o ispită dezarmantă de iubire. Am făcut de fiecare dată dragoste cu ea, nu doar sex.

Este tentată să permanentizeze șederea pe meleagurile noastre - ceea ce am încurajat-o în mod evident - însă se cam plictisește singură, iar o colegă din capitală nu prea găsește pentru un atare țel. Oricum, îi plac bărbații de aici (nu cred că s-a referit neapărat la componenta fizică...) și îi place și mediul.

Eu o voi considera un câștig pentru piața clujeană a domeniului și, de ce nu, un câștig pentru mine personal - de se va muta la noi sau măcar de va veni constant aici. În mod cert este o prestatoare de top, cel puțin pentru genul meu de preferințe.

 

Când am plecat de la ea ultima dată, având în minte imaginea chipului ei în timp ce o sărutam, îmi răsuna pregnant în urechi un refren de demult, perfect emblematic pentru bărbatul ce sunt: iubesc femeia!

Colegu vezi ca te indragostesti..... :blushing2

  • Like 3
Link spre comentariu
Reputație: 30967

Stiti bine cum suntem noi clujenii ni se rupe inima de unele fete si de aceea o adoptăm noi pe Yren ca merită

Multumesc,dar din păcate voi pleca mâine seara..Nu știu încă când ma voi întoarce,dar sper ca o voi face curând.

Link spre comentariu
Vizitator
Reputație: 0

De ce ar merge o fata ca Yren la Cluj ? Intreb si eu cu toate ca stiu raspunsul (la general) :)

Pentru că la Cluj sunt oameni faini, nealcosi, oameni cumpătați. Când intri în Cluj, ar trebui sa te descălți😆😆😆
  • Like 7
  • Minus 1
Link spre comentariu
  • Oras:Cluj-Napoca
  • Oras:Cluj-Napoca

Pentru că la Cluj sunt oameni faini, nealcosi, oameni cumpătați. Când intri în Cluj, ar trebui sa te descălți

 

Raspunsul asta sigur nu-l stia colegu ;). A si completare ,pe la noi se fute incet, cu treaba buna si chestia asta place si fetelor ;) .

  • Like 1
Link spre comentariu
Reputație: -1396
  • Oras:In papuris ca sa ma chis
  • Oras:In papuris ca sa ma chis

Pentru că la Cluj sunt oameni faini, nealcosi, oameni cumpătați. Când intri în Cluj, ar trebui sa te descălți

Imi dau seama , d'aia nu am putut sa ma odihnesc  la mare acum 4 sezoane  ...si tot din Cluj erau ...pana au fost urecheati , sanctionati si dati afara . :ras

 

Raspunsul asta sigur nu-l stia colegu ;). A si completare ,pe la noi se fute incet, cu treaba buna si chestia asta place si fetelor ;) .

 

Da orologiul tot in alta parte bate  :ras

  • Like 4
  • Minus 5
Link spre comentariu
Vizitator
Reputație: 0

Iar dacă ai ajuns prin Cluj și nu ai băut un păhărel de țuică(din aia bună de prune >50°),ai trăit degeaba.Miky77,am lămurit și necazul tău de la mareðŸ˜ðŸ˜ðŸ˜

Yren scuze de off-topic😘😘😘

  • Like 2
  • Minus 1
Link spre comentariu
Reputație: -1396
  • Oras:In papuris ca sa ma chis
  • Oras:In papuris ca sa ma chis

Iar dacă ai ajuns prin Cluj și nu ai băut un păhărel de țuică(din aia bună de prune >50°),ai trăit degeaba.Miky77,am lămurit și necazul tău de la mare

Yren scuze de off-topic

 

Din fericire sunt taticul ei , dar nu ma consider un pasionat , beau destul de rar  :)

Yren a fugit din Cluj  , asa scrie mai sus :)

Link spre comentariu
  • Oras:Cluj-Napoca
  • Oras:Cluj-Napoca

Las ca nu

 

Imi dau seama , d'aia nu am putut sa ma odihnesc  la mare acum 4 sezoane  ...si tot din Cluj erau ...pana au fost urecheati , sanctionati si dati afara . :ras

 

 

Da orologiul tot in alta parte bate  :ras

 

Las, ca nu futem cu orologiu :rax2  :laugh2 

Link spre comentariu
Vizitator
Reputație: 0

Buna dimineața baieti.

De mâine voi fi din nou in Cluj pentru câteva zile.

Parfum! 😘😘😘Te aștept 😘😘😘 data trecută nu m-am sincronizat cu vizita ta în Cluj.
  • Like 1
  • Minus 1
Link spre comentariu

Creează un cont sau autentifică-te pentru a adăuga comentariu

Trebuie să fi un membru pentru a putea lăsa un comentariu.

Creează un cont

Înregistrează-te pentru un nou cont în comunitatea nostră. Este simplu!

Înregistrează un nou cont

Autentificare

Ai deja un cont? Autentifică-te aici.

Autentifică-te acum
  • Navigare recentă   0 members

    No registered users viewing this page.

×
×
  • Creează nouă...