Sari la conținut

Intalnire discreta


pearl69

Postări Recomandate

  • Oras:Targu Mures
  • Oras:Targu Mures

P.24.....Descriere

Bruneta faina, PERMISIVA dar SELECTIVA in acelasi timp, cu un ***-appeal debordant, te invit sa ma descoperi. Inalta, voluptoasa cu sanii mari, ma dresez domnilor care adora femeile cu forme.
Atitudinea mea se va reflecta in respectul si bunul simt afisat de tine. Trateaza-ma frumos, fii un tip discret, generos si cu o igiena impecabila, si iti promit o intalnire frumoasa.
Locatia in care ne putem intalni, este cocheta, dotata cu prosoape, geluri de dus, de care poti abuza linistit. O igiena precara, duce automat la o intalnire esuata. Iti respect timpul si banii, nimic din ceea ce vom discuta telefonic, nu se va schimba in momentul intalnirii, programarea va fi respectata de mine, dar te rog sa o faci si tu.
Din categoria "ASA NU", notez cateva cerinte care NU se vor concretiza in compania mea:
-NU ofer contact normal **********
-NU accept intalniri de 10 minute, 5 minute, pe genul " fast and furious" 
-NU ofer ********** ****a( se poate face **** ********** NUMAI daca igiena partenerului este impecabila, proaspata)
-NU ma deplasez nici la domiciliul d-voastra, nici la hotel
-NU preiau apeluri cu numar necunoscut.
Asa cum eu va astept curata, cremata, parfumata, cu o igiena ***** si corp****a impecabila, va rog, oferiti-mi aceleasi lucruri.
Daca ai placere si disponibilitate pentru a ne cunoaste, suna-ma te rog din timp in vederea unei programari. Intarzierile neanuntate duc automat la anularea intalnirii( un apel scurt sau un sms nu costa mare lucru). 
Daca ai parcurs aceste randuri, si evident daca ai inteles ceva din ele, sunt sigura ca ai dedus ceea ce caut. O zi frumoasa tuturor :)

post-68173-0-03828800-1497797102_thumb.jpg

Link spre comentariu
  • Membru Premium
  • Telefon: 🙀
  • Oras:unde ma prinde noaptea
  • Telefon: 🙀
  • Oras:unde ma prinde noaptea

Bag de seama ca-i o "selectiva" si o pretentioasa, dar intrebarea mea e ce drak face de 150 lei ca in anunt scrie "NU ofer contact normal ********** "

Cum te termina? Din priviri? Are bioenergie sexuala sau face ceva anormal?

  • Like 3
tpc-cr.jpg

 

Link spre comentariu

Bag de seama ca-i o "selectiva" si o pretentioasa, dar intrebarea mea e ce drak face de 150 lei ca in anunt scrie "NU ofer contact normal ********** "

Cum te termina? Din priviri? Are bioenergie sexuala sau face ceva anormal?

probabil ca "neprotejat" e cuvantul cu stelute. 

Link spre comentariu

Am fost si eu da ea. Celor care le plac femeile cu forme( mai plinute) . Este mai plinuta dar arata tare bine. Sani frumosi un fund wow. Primire frumoasa, ma intrebat daca vreau ceva de baut. Am facut dush, apa calda geluri de dus prosoape curate. apoi am trecut la actiune. Oral executat frumos....apoi normal dif pozitii. Mie mi-a placut. cu siguranta voi mai reveni. locatia e la pensiunea Viena. Nu se uita la ceas...nu te grabeste...ai ce sa discuti.

locatie:ok

oral: 10

normal:10

halatul 150. 

  • Like 1
Link spre comentariu

Este vorba de aceeasi femeie Bianca plinata, Elena fotografii reale mai demult parea anunturi cu Ana stpana sau Crina. Este cantonata la pensiunea Viena fiind si marele minus pentru care ma duc destul de rar la ea. Acum am fost din nou am primit fix la ce ma asteptam. O femeie simpatica care respecta clintul daca te comporti ca un domn cu ea poate primesti si ceva extra sau poate e nevoie de un click nu stiu exact cum sta treaba. Cert ca nu-mi aduc aminte sa fi spus candva sa nu pui mina acolo sau dincolo. Programarea s-a facut la numarul din titlu. Tot timpul te asteapta curata parfumata ca o domna adevarata. Actiunea a constat in oral protejat (face si nep. doar ca eu nu nu ma bag la asa ceva) foarte bun chiar cu tendinte de deep am continuat cu pozitia 69 si urmat de normal pozitie in care am si finalizat in caciulita. Prestatie buna insa nu iesita din comun. Doar la GFE as da nota 10 in rest sa zicem un 8 per ansamblu. 

 Pentru 10 ar trebui sa arete ca fetele de pe Pandurilor cu prestatia Pleasure just 4 you (pentru cunoscatori) pt asa ceva as fi dipus sa dau 300 RON.  :) Evident pot recomanda celor carora le plac femeile mai plinute si nu neaparat foarte tinere.

 

Platit 150 RON cred cam am stat in jur e 40 de minute ne ronometrate foarte srtict.

 

 

Numai bine.

  • Like 1
Link spre comentariu
Vizitator
Reputație: 0

eu am povestit experienta mea.am spus si eu ca tipa este ok, doar ca nu m-a lasat sa-I ling pasarica.Ea mi-a spus ca nu-I place ca cineva s-o linga.Acum ca altii au avut mai mult noroc.....

Link spre comentariu

Cum am spus si eu in postarea de mai sus. Tipa e foarte ok. Nu te grabeste...sta la povesti cu tine...nu se uita la ceas. Nu am cronometrat dar am stat cat a fost nevoie. Asa cum au spus colegii mei nu te lasa sa dai limbi. Te asteapta curata parfumata. E mai plinuta. Mie personal mi.a placut mult. Cu siguranta voi mai merge.Decartat 150.

Link spre comentariu
  • Membru Premium

Am vizitat-o si eu anul trecut.

As zice ca la aspect e in regula pentru cei carora le plac femeile mai plinute.

Am stat o finalizare, incearca sa se faca placuta, dar nu exceleaza la nici un capitol.

Pretul prea mare pentru doar chestii standard si locatia m-au facut sa nu mai revin.

Ca si comparatie, la acelasi pret mergeai 90 de minute la Laura, aveai 2 finalizari, dar la capitolul actiune, puteai face o multime de chestii deosebite.

Oricum, fata continua sa vina aici pentru ca are clienti chiar si la acest tarif, pentru ca-n Targu Mures e seceta. In Cluj, Bucuresti sau Brasov ar trebui sa ceara 80 sau 100 ca sa aiba vreo sansa.

  • Like 1
  • Minus 4
Link spre comentariu
  • Oras:Tg Mures
  • Oras:Tg Mures

Am vizitat-o si eu anul trecut.

As zice ca la aspect e in regula pentru cei carora le plac femeile mai plinute.

Am stat o finalizare, incearca sa se faca placuta, dar nu exceleaza la nici un capitol.

Pretul prea mare pentru doar chestii standard si locatia m-au facut sa nu mai revin.

Ca si comparatie, la acelasi pret mergeai 90 de minute la Laura, aveai 2 finalizari, dar la capitolul actiune, puteai face o multime de chestii deosebite.

Oricum, fata continua sa vina aici pentru ca are clienti chiar si la acest tarif, pentru ca-n Targu Mures e seceta. In Cluj, Bucuresti sau Brasov ar trebui sa ceara 80 sau 100 ca sa aiba vreo sansa.

Salut! Cine e Laura?

  • Like 1
Link spre comentariu
  • Membru Premium

Problema noastre este norocul ei. Neavand variante mergem le ea. Totusi ca aspect nu poti compara cu Laura. Desigur sunt fete din categotrii diferite, de aici intervin gusturile...

Asa e, la aspect e peste Laura, dar la prestatie, pret si timp, e cu 10 clase sub ea.

Ca sa fiu sincer, la aceasta doamna as merge mai des daca ar avea 100 finalizarea si alta locatie decat pensiune.

  • Like 1
  • Minus 4
Link spre comentariu

Creează un cont sau autentifică-te pentru a adăuga comentariu

Trebuie să fi un membru pentru a putea lăsa un comentariu.

Creează un cont

Înregistrează-te pentru un nou cont în comunitatea nostră. Este simplu!

Înregistrează un nou cont

Autentificare

Ai deja un cont? Autentifică-te aici.

Autentifică-te acum
  • Navigare recentă   0 members

    No registered users viewing this page.

×
×
  • Creează nouă...