Sari la conținut

0726612034 - Amira


Postări Recomandate

  • Oras:SHAMBALA & AGARTHA & KOGAYON &ORION &SIRIUS &PLEIADE&NIBIRU &ATLANTIDA&ANTARCTICA&TRIUNGHIUL BERMUDELOR.
  • Oras:SHAMBALA & AGARTHA & KOGAYON &ORION &SIRIUS &PLEIADE&NIBIRU &ATLANTIDA&ANTARCTICA&TRIUNGHIUL BERMUDELOR.

69,cunni,annilingus,foot fetish,uro

Faci ANILINGUS ACTIV?
Link spre comentariu
  • Oras:Militari
  • Oras:Militari

Au telefoane separate dar nu conteaza, am sunat eu zilele trecute si mi-a raspuns colega care la a doua intrebare incepuse sa se balbaie, intr-un final am intrebat daca ea este Amira si a zis NU. E total aiurea sa te duci si sa afli la fata locului ca nu ai vorbit cu ea. Asta nu se face, e impotriva discretiei, esti ocupata , tine in plm telefonu cu tine , n-o lasa pe muta aia sa raspunda si sa abureasca clientii. Concluzia mea , nu e de vizitat.

Îmi cer eu scuze,probabil eram ocupată.Când sunt liberă,eu îmi răspund la telefon.

Link spre comentariu
  • Oras:Outside București
  • Oras:Outside București

Am multe poze și cum am mai spus,cine dorește să mă cunoască,îl aștept cu plăcere.Nu sunt nici cioară,nu am nici pești,nu lucrez nici pe poze false.O zi bună.

 

Adică gura care se vede în poza,cu buzele acelea groase,este a ta?

Link spre comentariu
  • Oras:Outside București
  • Oras:Outside București

Da,uite și alte poze ale mele,cu gura mea.Am avut pearcing în buză și acum am deasupra buzei.

 

Mulțumesc!

Îmi plac buzatele!!

Sus!

Din ceea ce văd despre servicii trag concluzia că timpul alocat unei finalizări este de 20 de minute!

Puțin!

Link spre comentariu
Reputație: 24034
  • Oras:Los Angeles
  • Oras:Los Angeles

20 min finalizarea? Naspaaa!

Mie nu imi inspira credibilitate nici colega care ba isi spune Maya, ba Alina...ba raspunde pe numarul colegei.

La 20 min finalizarea este fast fuck!

  • Like 6
Link spre comentariu
  • Oras:Bucuresti
  • Oras:Bucuresti

Scuză-mă,nu avem niciun pește și eu cel puțin sunt nouă în zonă.Nu ai de ce să vorbești așa din moment ce nu mă cunoști,noi nu lucrăm cu "taxe",așa că îți garantez că dacă vei veni,îți vei schimba părerea.

Ohhh sorry Baby, aaaa îți dau dreptate până la faza cu peștele! Toate aveți pești! Nu mă deranjează că ai peste! E un lucru bun !

Mor pe voi fetele care susțineți tare că nu aveți pești! Nu suntem dobitoci, clienții voștri sunt copii de grădiniță? Șantieriști? Lopătari? Cizmari?retarzi? Plm... Asta cu... " nu am peste " e cum zici n.am mâncat de 1 luna, însă sunt bine:) sunt vesel, plin de energie...! Nu ne interesează peștele atâta timp cât nu il vedem și nu se face simțit! Ne interesează serviciile!

  • Like 4
  • Minus 2
Link spre comentariu
  • Oras:Bucuresti
  • Oras:Bucuresti

20 min finalizarea? Naspaaa!

Mie nu imi inspira credibilitate nici colega care ba isi spune Maya, ba Alina...ba raspunde pe numarul colegei.

La 20 min finalizarea este fast fuck!

20 min! Buuun, parfum! Scade făcutul cunoștinței, dezbrăcat,dus, preludiu :)) hmmm pardon ...futut...dus, îmbrăcat..plecat!

Când aud...20 mine fin...parca o suge 20:min sau sta in pula 20 min! În 20 min intra toată aventura! S.au învățat cu băieți care fut 3-5 min!!! Să stai cu pula in gura o ora non stop să vezi ce ușoară e meseria asta :)!

  • Like 4
  • Minus 2
Link spre comentariu
  • Oras:Militari
  • Oras:Militari

Mulțumesc!

Îmi plac buzatele!!

Sus!

Din ceea ce văd despre servicii trag concluzia că timpul alocat unei finalizări este de 20 de minute!

Puțin!

30 de minute este timpul alocat unei finalizări.Astea sunt serviciile pe care le fac,nu pot spune mai multe,atâta timp cât nu fac,nu-mi place să spun ceva și să nu fac,nu văd rostul.

  • Like 2
Link spre comentariu
  • Oras:Militari
  • Oras:Militari

Ohhh sorry Baby, aaaa îți dau dreptate până la faza cu peștele! Toate aveți pești! Nu mă deranjează că ai peste! E un lucru bun !

Mor pe voi fetele care susțineți tare că nu aveți pești! Nu suntem dobitoci, clienții voștri sunt copii de grădiniță? Șantieriști? Lopătari? Cizmari?retarzi? Plm... Asta cu... " nu am peste " e cum zici n.am mâncat de 1 luna, însă sunt bine:) sunt vesel, plin de energie...! Nu ne interesează peștele atâta timp cât nu il vedem și nu se face simțit! Ne interesează serviciile!

Știu că multe fete au și nu recunosc,dar crede-mă,nu sunt genul care ar accepta ordine de la cineva.Sunt de 5 ani în meserie,nu sunt nouă si naivă.

Link spre comentariu
  • Oras:Outside București
  • Oras:Outside București
Serviciile mele sunt de normal în diverse poziții,ON în funcție de igienă cu finalizare corporală sau în prezervativ,sărutări pe corp,masaj erotic și de relaxare,diferite fantezii.

Prețul meu este de 50 de lei finalizarea și 120 de lei ora.

 

 

Raspun

 

Citare 30 de minute este timpul alocat unei finalizări.Astea sunt serviciile pe care le fac,nu pot spune mai multe,atâta timp cât nu fac,nu-mi place să spun ceva și să nu fac,nu văd rostul.

 

Sunt două afirmații care îmi dau cu minus la calcul!

50 finalizarea,30 de minute sau 120 ora.

Atunci iau o finalizare,ies 1 minut și revin pentru încă una și stau o oră cu 100.

Ai o explicație,oferi ceva suplimentar la oră?

Luminează-mă/ne!!

Link spre comentariu
  • Oras:Militari
  • Oras:Militari

 

Serviciile mele sunt de normal în diverse poziții,ON în funcție de igienă cu finalizare corporală sau în prezervativ,sărutări pe corp,masaj erotic și de relaxare,diferite fantezii.

Prețul meu este de 50 de lei finalizarea și 120 de lei ora.

 

 

Raspun

 

Citare 30 de minute este timpul alocat unei finalizări.Astea sunt serviciile pe care le fac,nu pot spune mai multe,atâta timp cât nu fac,nu-mi place să spun ceva și să nu fac,nu văd rostul.

 

Sunt două afirmații care îmi dau cu minus la calcul!

50 finalizarea,30 de minute sau 120 ora.

Atunci iau o finalizare,ies 1 minut și revin pentru încă una și stau o oră cu 100.

Ai o explicație,oferi ceva suplimentar la oră?

Luminează-mă/ne!!

 

Asta este prețul.

Link spre comentariu
  • Oras:SHAMBALA & AGARTHA & KOGAYON &ORION &SIRIUS &PLEIADE&NIBIRU &ATLANTIDA&ANTARCTICA&TRIUNGHIUL BERMUDELOR.
  • Oras:SHAMBALA & AGARTHA & KOGAYON &ORION &SIRIUS &PLEIADE&NIBIRU &ATLANTIDA&ANTARCTICA&TRIUNGHIUL BERMUDELOR.

Nu fac,decât pasiv.

Ok,AMIRA...merci de raspunsðŸ‘
Link spre comentariu
Vizitator mvvvrius
Reputație: 0

Locatia linga hanul drumetului la doua blocuri spre str Sibiu.Nu se cere taxa daca nu vrei sa ramai.

Fetele au amindoua burticuta lasata peste centura de la pantaloni (problema este ca erau in rochie si erau tare inestetice)

Pozele pe care ni le au pus la dispozitie domnisoarele sunt de cind aveau ele vre o 15 anisori si erau trase printr un inel.

Mama ce viteza am avut cand am vazut pozele????

Nu mai gaseam loc de parcare...

Mi era frica sa nu se ocupe si sa stau pe la scara degeaba!!!!

 

 Am urcat....le-am vazut si am iesit in 10 secunde (maxim).

Link spre comentariu
  • Oras:Outside București
  • Oras:Outside București

Locatia linga hanul drumetului la doua blocuri spre str Sibiu.Nu se cere taxa daca nu vrei sa ramai.

Fetele au amindoua burticuta lasata peste centura de la pantaloni (problema este ca erau in rochie si erau tare inestetice)

Pozele pe care ni le au pus la dispozitie domnisoarele sunt de cind aveau ele vre o 15 anisori si erau trase printr un inel.

Mama ce viteza am avut cand am vazut pozele????

Nu mai gaseam loc de parcare...

Mi era frica sa nu se ocupe si sa stau pe la scara degeaba!!!!

 

 Am urcat....le-am vazut si am iesit in 10 secunde (maxim).

Mulțumim!

S-au spulberat fanteziile mele cu acele buze groase!

Link spre comentariu

Vizitator
Reputație: 0

Îmi cer eu scuze,probabil eram ocupată.Când sunt liberă,eu îmi răspund la telefon.

 

Ba tu esti cu capu` asta e scuza ca sa raspunda alta la telefon ?

  • Like 1
Link spre comentariu

Creează un cont sau autentifică-te pentru a adăuga comentariu

Trebuie să fi un membru pentru a putea lăsa un comentariu.

Creează un cont

Înregistrează-te pentru un nou cont în comunitatea nostră. Este simplu!

Înregistrează un nou cont

Autentificare

Ai deja un cont? Autentifică-te aici.

Autentifică-te acum
  • Navigare recentă   0 members

    No registered users viewing this page.

×
×
  • Creează nouă...